33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

twitter

markaj altında oynayamıyor!

alperen

çok top kaybetti çok zayıf kaldı bugün..acil kilo vermesi gerekiyo

kumköylü ahmet

bu adami cozemedim gitti iyimi kotumu tam kotu diyecem adam gollerine devam ediyooo simdi elesdircem altay macinda gider haftaya mersine atar acayip bir adam bu zenke...hayirlisi olsun insallah dahada iyi olurrr olmasi sart artikk

Burak

bugün çok kötüydü be  :( :(

Ollivanders

İçerdeki maçlarda oynamaması gereken 9 gol atmış , futbolcu olduguna inanmadıgım bir futbolcu.

Jnr.Serkan

Bence Zenke dün iyi oynadı.Sadece ondan beklentiler daha yüksek.adam geçti çalım attı şut çekti içeri bindirdi daha ne yapsın.ligide +15 gol ile bitirirse mükemmel olur

Nuri Asan

Zenke'nin serbest kalması lazım,dün 2 kişi zor zapt etti.
Top önünde kalınca mucize gibi adam aslında ama rahat bırakmıyorlar,Zenkeye nefes aldırmayan altay defansınıda tebrik etmek gerekir.

ahmetsefa55

zenkeyı 2 kısı tutuyoken bızım orta saha oyuncularımızın bıraz daha ceza sahasına kosular yapmaları gereklı.turgay hıc bır ıse yaramıyo.hakan gerıden top cıkarıyo.muratta presmı yapsın mucadelemı etsın. şu turgaya acıl cozum bulunması gerekıyo.

Nuri Asan

turgay'ın çözümü aslında Anıl'dı ama Anıl'ın değerini çok bilip gönderdik!..

55.hakan

Zenke dün gol attığı birçok maçtan daha iyiydi bana göre.En azından artık yanındaki adama pas atabilmeye başlamış  :)

Nuri Asan

Anıl demişken dünde bir gol atmış,Anıl başlığı kilitlenmiş o yüzden buraya yazdım.

LisandroLopez

Zenke'ye Altay'ın hocası markaj vermiş yani Hassan Waswa Zenke ile 1 e 1 oynuyordu ve Zenke onu geçtiği vakit hemen bi başka savunma oyuncusu karşısına geçiyordu.
Zenke ona rağmen iyi işler yaptı markajdan kurtulup gol atabilmek için herşeyi yaptı ve Altay savunmasını yıprattı.
Ortasaha ortası cezasahasına yakın oynamayınca ve Billy Mehmet hava toplarında biraz etkisiz kalınca pozisyon bulmakta zorlandık.
Neyse ki kazandık , Ben Zenke'nin bu ligi en az 15 golle bitireceğini düşünüyorum.

lucarelli

Gol atamamasına rağmen iyi oynadı. Savunmayı çok yıprattı. 

celebi

zenke den mersin maçında gol bekliyorum

ahmetsefa55

Bank Asya revaçta!

İtalyan spor giyim firması Errea, Bank Asya 1. Lig ekibi Samsunspor'un Nijeryalı futbolcusu Simon Zenke ile ürün sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Errea Samsun Bayisinde gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Errea'nın Türkiye distribütörlüğünü yapan Asal Grup Samsun temsilcisi Yeşim Kıyıcı, düzenlenen törenle Errea'nın yıldız tanıtımcıları arasına bir yeni ismi daha eklemenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Kıyıcı, ''Errea olarak gerek gösterdiği başarı, gerekse Samsunspor taraftarlarının gönlünde taht kuran Zenke ile imzalayacağımız iki yıllık sponsorluk anlaşmasıyla Errea'nın yıldız tanıtımcıları arasına bir yenisi daha eklenmiş olacağız. Türkiye'de forma giymeye başladığı günden itibaren dikkatleri üzerine çeken Zenke'nin Bank Asya Birinci Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Samsunspor'un başarısında önemli bir paya sahip olduğunu düşünüyoruz. Aynı başarıyı Errea ürünlerinin tanıtımında da göstereceğinden eminiz'' dedi.

Karadeniz ekibinin başarılı oyuncusu Zenke ise Errea gibi ünlü bir firmanın bu çalışmada kendisini seçmesinin sevindirici olduğunu kaydetti.

Zenke, takım olarak çok iyi durumda olduklarını söyledi. Nijeryalı futbolcu, bir üst lige çıkamaya en büyük aday olduklarını da belirtti.