33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

irFan_55

güzel bir isabet yakaladı büyaminin şutuyla güzel bir gol oldu herşeyi unutturdu ;D

emrullah

lan karatren ole bi gol attın ki tecavuz etsen statta serefsizlerin o kadar zoruna gitmezdi :D   samsunspor_x

mehmet yılmaz

Kötü oynadığı maçta güzel bir gol attı ve harika bir deplasman zaferi yaşattı bize...

Zenke.... Zenke...  8)

YaşarDoğu

Keyfine göre ...

İyiki attın o golüüü

kalptenþimþek

Haftaya halısahaya Zenke'yi mi çağırsak..Yaşı itibariyle gençlerde oynardı..  :D .:.:.

seckin55

ahmetsefa55

golu atmasaydın... tebrıkler sayende 1 ay kafamız rahat  ;)

GökhanÇağlar

çok sert vurdu bu kez...bünyesinin hakkını verdii ;)

sadece55

Bünyaminin de hakkını verdi :)

Ollivanders

Kotuydu. Ama golu attı ya o bize yeter de artar bile.

King1965

ben bu macta zenke ye kusura bakmasın mac boyunca sovdum .. abdulazızı saymıorum bıle  ama attıgı golle yarım saat guldum :D o gezerın pasına tsk ler :D

Jnr.Serkan

Her maç kötü oyna ama yeterki skora olumlu katkı sağla...

AhmetDenizci

Gol Krallığı
10 gol : Serdar Deliktaş - Gaziantep BB
7 gol : Mbilla - Adanaspor
7 gol : Zenke - Samsunspor
7 gol : Mehmet - TKİ Tavşanlı Linyitspor
6 gol : Tiago - Karşıyaka
6 gol : Bikoko - K.Erciyesspor
6 gol : Ferhat - Boluspor

Burak

Bu maçta çokta iyi değildi aslında ama golü atan kazanır :)   bravo  >l< >l<

mehmet yılmaz

Oğlumla bir alışveriş merkezindeyken karşımızda onu gördük. Ben çocukken birkaç kere Tanju'yu, Fatih'i, Ertuğrul'u gördüğümde yaşamıştım o hissi ve ilk defa oğlumda gördüm; "Aaa... Baba bak, Zenke!.." dedi. Yanına götürdüm ve biraz konuştular. Oğlum "Heyecandan kalbim duracaktı" dediğinde iyice anladım. Bu şehrin çocuklarının kaç zamandır ( Serkan&Celil kuşağından sonra ) gördüğünde heyecanlanacağı futbolcularımız olmadı bizim. Bu anlamda Nijeryalı bu neşeli çocuk sadece attığı gollerle değil, popülaritesi ile de önemli bir figür oldu. İkinci devre daha da iyi olmasını diliyorum...