33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

minci

Zenkenin yaptığ bu kaçıncı oldu? Adam kendini herşeyden üstün görüyor. Takımı verelim ona o yapsın. Böyle terbiyesizlik olurmu? Bu kaçıncı olayı? Geçen sene katkısı olduysa karşılığını maddi manevi olarak fazlasıyla aldı. Zaten görevi bu değilmi? Bunun için taraftar olarak bizler sevgimizi ve desteğimizi vermedikmi? Bunu başkaları daha çok hakederken ona verdik. Yönetim istediği parayı vermedimi. Bildiğim kadarıyla kruş alacağı yok. Peki Zenke efendi bu yıl bize ne verdi? Bazı arkadaşlar son derece iyi niyetle yaklaşarak onunla empati kurmaya çalışıyorlar, yaptığı terbiyesizliğin hoşgörülmesini istiyorlar. Şu unutulmamalıdırki o bir profesyonel. Dolayısıyla aldığı paranın karşılığını vermek zorunda. Hem en ufak bir katkın olmasın hemde terbiyesizlik yap. Böyle şey olmaz. Nasılolsa düştük. Bundan sonra bize Bank Asyada da yaramaz. Kendini Samsunsporumuzun üstünde görüyor. Yani tam bir papaz olmuş. Buna benzer bir hareketi Samsundaki birkaç maçta ve tesislerdeki idmanlarda da yapıyordu. Gözlerimle gördüm. Tabi bu cesareti bu yıl hiç haketmemesine rağmen bizim taraftarımızdan aldığı kesin. Yani suçun büyüğü bizde. Bence temizlik  ve yeni bir takımın iskeleti oluşturulmaya şimdiden başlanmalı. Yarın akşam uçağıyla İstanbula ve oradan da Fransaya. Yaptığı hizmetler için teşekkürler.

Stelea

futbolcunun önce karakterlisini alacaksın yeteneklisini değil. gerçi bunda ikisi de yok  :kafa:

Uğur Yıldız

sen koca sezonda bi tane gol atıcaksın sahada hiç birşey vermiceksin bende artık kredin kalmamıştır şişman kralımız,artık gözümde hiç bi değerin yok sen kimsin de bu takımın hocasına artislik yapıyosun bundan sonra a2 takımla oynayalım adam sanki müthiş oynamış bide kapris yapıyor hey Allahım ne günlere kaldık şu adam umarım kadro dışı bırakılır. Sene başından bu yana taraftar sabrediyor yeter be kardeşim yeter ya bu millet cebindeki son parasını maça vericek sen jipinle geziceksin ve bide yok ben kralım bilmem ne Yeter artık be yeter !

mehmet yılmaz

Ah ulan Zenke..
Sonu böyle olmasaydı keşke..  :( al_sana

5trawberry

Zenke'nin buldu mu atan, en azından son vuruşta elinden geleni yapan bir adam olduğunu geçen sene gördük. Bu net. Kiloymuş bidonmuş o ikinci plan.
Ama bu duruma gelmesinde bir çok sebep var.
90 dakika oyunda kaldığı maç sayısı sadece 4, oyuna girdiği maçlarda takım hep yenikken girmiş ve stres altındaki maçlarda kurtarıcı olarak oyuna alınmış, çıktığı dakikalarda 60 lı dakikalar ve ikinci yarıda oyunda olmadığı maçlar.

Bana göre Zenke Ekigho'dan daha faydalı olabielcek bir adam. Bencil değil en azından.
Ama sadece 1 gol atabilmilmiş olmanın verdiği stres onu çökertti bu zamanlarda.

Geçen sene arkaya top sarkırtırdık Zenke depar atıp salardı topu ağlara, şimdi sanki yarım sahada oynyoruz. Ne pas atmayı bilen ortasaha var, ve top çevirmeyi beceren ortasaha. 22-23 pasla gol atan takımdık geçen sene, Zenke'nin her türlü golü vardı. Ama bu sene yeni gelenlere güvenerek s.çtk resmen.

Geçen seneki takım her türlü kalırdı ligde.

Suç sadece Zenke'de değilki.

ChucKeR

ben, zenke, kemal. hep aynı yaşıtız. kendimi onların yerine koyuyorum. ben bu takımı lige çıkaran kadrodaydım. az çok faydam geçmiş bu takıma. hemen hemen bu takımın en eskilerindenim.
bu sene de iyi kötü elimden geleni yapmışım. kapasitem yer yer yetmemiş ama yapmışım.
sonra bi hoca geliyor 1-2 isimli topçu geliyor. benim kadar mücadele etse amenna başıımın üstünde yeri var ama çalışmıyor  yatıyor. 1 maç oynayıp 3 maç yatıyor. ve vitrin maçında boy göstersin diye 3 ayı dolmadan kaptanım oluyor. oynamıyor ama o 90 dakika sahada ben klübedeyim. kaldıramam. gençliğin verdiği tezcanlılıkla tepki veriyorum. klüpten uzaklaştırılıyorum. sonra... kimse klüpten büyük değil.

ewet kimse klüpten büyük değil, çünkü büyümelerine fırsat vermiyoruz.

Uğur Yıldız

her ne olursa olsun gençte olsan yaşlıda olsan o tepkiyi vermeyeceksin arkadaş isterse a2 takımdan çocuk kaptanın olsun
bu takımın kaptanı kim denilirse ona saygı duymak zorundasın ha uğur boralmıdır bu adam değildir ama senin o hareketin Samsunspor
camiasına yapılmıştır ben kabullenemem.

burakbas

keşke Gekas ın gitme haberlerinin yerine senin haberlerin olsaydı. bu saygısızlıktır ! sen anlayamazsın , bilemezsin o formanın DEĞERINI !

lucarelli

Samsunsporun formasını giyen kimse böyle tepki veremez arkadaş. Hele bir de bir sezon boyunca yatmışsa hiç veremez.  Yaptığı çok yanlış ve hiç bir bahanesi yok. Affedilebilmez bir hata mı? hayır değil. Çıkar özür diler, Affedilir.  Seneye de banko 11'de oynar.

ChucKeR

kalpar geliyor anıl gönderiliyor, petkoviç geliyor hakan gönderiliyor, mesut geliyor zenke gönderiliyor. mesut gidecek başkası gelecek belki adem gönderilecek. kaybeden kim sence?

adalet sağlansın da zenke de gitsin isterse hepsi gitsin 0'dan başlamaya razıyım ben.

Uğur Yıldız

razı gelelim de her parası olan başkan oluyosa sıkıntı orada başlıyo her lig değişiminde yönetimde değişince istikrar olmayınca mecbur sıkıntılar baş gösteriyo bi kere buna dur denmeli istikrar olmalı kazım yılmazsa kazım yılmaz araya ahmet mehmet ben zenginim diye bu adamı başkanlıktan indirmemeli başka türlü bunun önüne geçemeyiz

5trawberry

Arkadaş ne adamlar ne yanlışlar yaptılar. Tekrarlıyorum Zenke hırsının kurbanı oldu, yaptığı saygısızlıktır. Diyorsunuz ya ne yaptın diye, bir şey yapmadığının farkında olduğu için böyle. Ama asıp kesecek olay yok. Artı Zenke'yi geçtim takımın iyi olması için de sebep yoktu bu sene. Kanattan golleri sıralayan takımken, kanattan gelemeyen takım haline geldik. Ortasahada 5-6 pas yapıp organize olamayan bir takım nasıl direniş göstersin. Hadi diyelim meşhur Ekigho&Hakan Arslan Aş golleri olsaydı 10 puan fazlamız olacaktı. Yine de Samsunspor gibi bir takım için doyurucu mu olacaktı.

Mucize olmazsa düştük gibi zaten.

Herşey sıfırlanıp, temiz sayfa açılmalı. Zenke Efendi de adam olsun, hırs yapsın. Yine gol kralı olur. Eğer ki; tekrar çıkarsak ve adam akıllı transfer politikası dahilinde, yine bu işleri yaparsa, rahat batıyor demek olacaktır.

Kaya

90 dk boyu pas alamayan Gekas dönüp arkadaşlarına en ufak bir şey demiyor,hocasına şikayet etmiyor da Zenke yapınca normal gibiymiş gibi karşılanıyor enteresan.. Bu arada Zenke ile Gekas'ı karşılaştırdığım için özür diliyorum.. :-X

KotuCocuk55

Sporcudur,sinirlenmistir cokta abartmamak lazim!
Zenke bize bank asyada lazim.. bu kadar kolay harcamayalim topculari.cezanin ayarini güzel ayarlamak lazim.Vur deyince öldürmemek lazim!

Ollivanders

Abicim olaylara nasıl bu gozle bakabiliyorsunuz. Ne kullanıyorsanız bana da verin de bosuna stres yapmayayım. Bize lazım falan degil. Ahlaksız olacaksa , her başarısızlıkta karı gibi kusecekse bilmem ne olsun gitsin. Adamlar kimleri alıyor yedek kulubesine . Zenke mi bu dunyanın en iyi futbolcusu. Mesut bakkal Zenkeyi almadan once  Ademe yapmıs oldugu davranısın acıklaması ne peki? Bu mudur dostluk , arkadaslık , takım oyunu. Zenke bu sene kocaman bir hiçti ve bizle miladı doldu. Olmaz artık olamaz. Olmamalı!