33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

Kodalak

maç sonu röportajında baya sinirlenmişti,ağlaycaktı resmen,federasyona giydirdi,hakemlere giydirdi.

RT55

bu da maç seçiyor-2 maç üst üste iyi futbol göstermedi bize..

AhmetDenizci

Bance'yle birlikte en çok savaşan, galibiyeti isteyen, ruhuyla oynayan Zenke'ydi. Helal olsun.

Musti

Takım olamamızdan her maç farklı 11 ve taktik ile oynadığımzdan bir türlü yanındakilerle uyum sağlayamadı. Bance'ye verdiği asist güzeldi.

Theofanis Gekas

röportajda gözlerinin dolduğu söyleniyor

Kaya

Arkadaş yine Beşiktaş maçındaki gibi gol yedirdin bize...  :kafa:  :kafa:  :kafa: :Kafayı yemek elde değil yaa topa git topaaaaa

Akıl hastası edecek bu amatörler bizi...

Mert

Uzun zaman aradan sonra ilk defa zenkeyi bu kadar hırslı ve topa hakim gördüm.Ayrıca fiziği ve hızı doğru orantıdaydı.Diri bir görüntüsü vardı sivas maçında.Özellikle ilk golde çok büyük katkısı oldu.Bir de şu top kontrolünü iyi yapabilse tadından yenmez.

FaTiH_HaN

Zenkenin twitter daki hakem yorumu;

'Am really fed up with the officiating of some referees in our league of late...I hope the FA will do something about it'
'Geç ligde bazı hakemlerin görevlerini gerçekten bıktım ... Federasyon bu konuda bir şeyler yapacak umuyoruz'

özkan

Resmen gözleri doldu adamın maç sonunda..böyle adamlara ihtiyacımız var !

fanatik samsunsporlu

devreyi 1 golle kapattı.hadi hayırlısı

GökhanÇağlar

az becerikli olsa 4-5 gol atabilirdi.

GökhanÇağlar

uçarlı takımda becerikli forvet var diyen oldu mu? hepsi beceriksiz..

Zenke ts,fb,antep, bjk maçlarında yüzde yüzlük pozisyonları atamadı,bunun için yazdım biraz daha becerikli olsa 4-5 gol atabilirdi diye.yoksa Zenke nin hırsına,mücedelesine bişey diyen yok.

lucarelli

Zenke kötü başladı ama son maçlarda fena değildi. İnşallah ikinci yarı daha da iyi olur.

HoliganSamSunLu

agbetu satılmasaydı eminimki zenke süper lige damga vurmuş olurdu samsunsporda en az 24-26 puanda olurdu

Musti

24 Aralık 2011, 02:42:43 #1274 Son düzenlenme: 27 Aralık 2011, 02:20:49 Musti
Bugün doğum günü. 23 yaşını doldurdu.