33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

Uğur Yıldız

maçtan sonra ağlamış diye duydum eğer gerçekse helal olsun sana kara çocuk ..

Kaya

Önünde oynayan Hakan Özmert normalde sağ bek olmayan orta saha oyuncusu idi..Zaten dayanamadı oyundan alındı.Koridor yaptı Zenke sol tarafı.Çok çalıştı,ilk golünü de attı. >l<

5trawberry

Denecek bir şey yok ki sana Zenke!
Takım arkadaşlarına örnek olacak cinsten mücadele gösterdin.

Olur da,( Allah korusun ) bu takım düşerse, ve sen takımdan ayrılırsan, bu takıma bir Zenke daha zor gelir.

SametYılmaz55

süperdin zenke hep böyle oyna canımızı ye :evet:

furkan5534

bu herıf basımıza gelen cıddı en guzel sey! butun taraftarımız bosuna zenkee zenkee demıyor.biz bıle kardeslerımızle beraber yolda yururken bı sıyahı kardesımızı gorsek zenkee zenkee dıye bagarıyoruz.bu adama sevgımız buyuk.keske bu aptal karga tipli bance yerıne agbetu olsaydı.dunku mac ve dıger maclar cok daha farklı olurdu.yazık bı dunya pozısyon bosa gıttı.ama ne olursa olsun zenke adam gıbı adam! sözundede durdu.mac sonu 2-2 bıtınce kameralar zenkeyı gosterdı suratında ben daha ne yapayım ıfadesı okadar bellı oluyordu kı.gercektende oleydı adam daha ne yapsın..
bı ara hayal ettım dun zenkeyle bırlıkte serkan aykut olsaydı ne olurdu ? !

Burak

Seviyoruz seni kara çocuk adamsın adam ruhuyla oynuyor resmen geldiğinden beri belkide en istekli en çok topla oynadığı maçlardan biriydi .

Ertuğrul Sağlam

Çimler ağladı beee.

fındık

Tek başına takımın liderliğini yaptın be helal sana

GökhanÇağlar

her topçumuz senin kadar savaşsa keşke...

özkan

Geçen senekilerle bu sene yeni gelen komisyoncular arasındaki farkı bariz şekilde yansıtan oyucuların başındasın zenke.Tebrikler  >l<

masbene

aldığın her kuruş helal olsun sana.

Tufan

Bozkırın asi çocuğu gerçekten içten oynuyor ama kondisyonunu 90dkya yaymayı bilmiyor enerjisini erken tüketiyor 70den sonra bitti bacakları onun istediklerini yapamadı bence dün sahanın en iyisiydi. Keşke herkes onun gibi yürekten oynasa bu sıkıntıları çekmeyiz.

LisandroLopez

Bir tek Zenke.. Oda son vuruş özürlü..

ahmetsefa55

Burak