33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

masbene

zenke gercek zenke gibiydi. oyunda kal-ma-lıy-dı..

ender

zenke bu takimda oynamali.dunku macta ben cok begendim zenkeyi.bize cok maclar kazandirir.

altunay

zenke dün çok hırslıydı direkten dönen top gol olsa kendine olan özgüveni gelcekti dün iyidi hocanın zenkenin iyi oldugu maçta zenkeyi çıkarması yannıstı hocanın zenkeyle arasında sorun oldugunu düşünüyorum

Dartagnan

Zenke hızlı ve tek top oynadıgı sürece(!) bu takımda oynar.bu özellikleri dün macta gösterdi.Etkili olabilecegini de gösterdi.Ama Takıma uyarak oynadıgı taktırde etkılı olabilecegını bilmeli.

Ama pas yapmayan,topu kontrol etmekten aciz bi Zenkeyi ben istemiyorum arkadas kim ne derse desin.

fanatik samsunsporlu

ah o pozisyon bir gol olsaydı

Turuncu

Zenke iyidi . o golüde atsaydı süper olcaktı.

emre

Maçtan önce "trabzon maçın ilk 11'deyim,bana şans dileyin" diye tweet atmış. Ntvspor'da gösterdiler. Zenke bu maçın bizim için önemini biliyordu keşke gol olsaydı...

55(tuncay)55

zenke'nin hırslı ve istekli oluşu...
yedek kalmak ona yaramış hırs yapmış
oyundan çıkarken verdigi tepki ne t.d nede teknik ekibe sadece kendine kızdı kendine vuruyordu bunu herkes gördü o kaçan pozisyonun etkisindeydi daha iyi olacaksın zenke buna hepimiz inanıyoruz >l< >l< >l<

mimar55

çalışmaya devam hırs güzel ama sadece hırs yetmiyor süper ligte

isa55

Gayet istekliydi dün gece Simon. Hazırlık maçlarında filan bu şekilde ya da buna yakın form göstermemişti. Oyunda kalmalıydı. Çıkması gereken başka topçular varken. Bunu sadece hoca farkedemedi galiba. Bunlara rağmen tepkisi  kendi şanssızlığınaydı bence. Olsun Simon moralini bozma, sen oyununa bak.

ender

ilk 11 de oynamali kesinlikle.bu macta anil yerine baslamaliydi maca.petkovicle ne sikintisi var anlamadim.

brigand

Zenke' de artan hırs ve olgunluğu gördükçe hem çok şaşırıyorum hemde seviniyorum. ben böyle bir gelişim göstereceğine inanmıyordum. biraz daha özverili çalışırsa kendisini kadroya da sokar.  >l<

HoliganSamSunLu

zenkenin neden ilk 11 de oynamadığını sanırım samsunda kimse bilmiyor sadece petkoviç konuyta hakim görünüyor samsunsporun bu kadro yapısı ve hücum felsefesine zenke olmadan sonuca gidebilmesi biraz saçma geliyor bance nin zenkeyi beslemesi samsunspora çok puan kazandırır ama bikmediğimiz birşeyler var ama ne işte onu bilmiyoruz. :)

samuray

zenke t.s maçında iyi oynarken oyundan alınıyor ordu maçında ilkonbirde başlatmıyor 70 lerde oyunasağda ekgho solda zenke ortada bance bu takımın ileri üçlüasü bence olmassa olmazları  girdiğinde oyunun seyrini nasıl değiştirdi ama hoca bunları niye bir türlü görmüyorsun ya

##kdc##

bugün yeşilyurtta Bance ile birlikte gördüm, dilimin döndüğünce ingilizce konuşayım dedim adam bana dönüp "merhaba dostum" dedi  :hnk: