33- Simon Zenke

Başlatan samsunum, 26 Temmuz 2010, 19:37:24

« önceki - sonraki »

##kdc##

diğerleri mi duymuyordu bilmem ama daha zenkenin z si ağzımızdan çıktığı anda tribüne doğru koşmaya başladı bizler seni seviyoruz sende bizi. Az gayret göster de şu ligin seviyesine çık bi an önce  :kanka:

twitter

zenke o trabzon bu trabzonn işte
hadi bakalım güldür yüzümüzü
kara boğamız..

ahmetsefa55

zenke 11 den dıslanacak kadar kotu olmadıgını gosterdın.
o golu yapman gerekıyodu.hepsını gectım oyundan cıkınca artıs artıs hareketler yapma , hocanın sozunu dınle adam ol  ;)

55__Gurbet__55

Ah zenke ah o gol nasik kacar?

5trawberry

Pozisyonu kendi başlattı, güzelde vurdu aslında şans diyelim.
Çıkarken kendine kızdı aslında. Nasıl kaçırdım gibilerinden düşündü...
İlk 11'de oynamalı bence.

LisandroLopez

Çıktıktan sonra verdiği tepki kötü oynadığını düşündüğü için mi, yoksa haksız yere oyundan alındığı için mi bilinmez ama ben Zenke'yi ts maçında ayrı bi motivasyonla gördüm.
Hele mağlup durumdayken çıktıktan sonra yedek kulübesini tekmelemesi Samsunspor taraftarının skor itibariyle ki aynasıydı.
Zenke bu takımın önemli bi parçası ve simgesi.Zaten çıkarken kendisini şampiyon yapan futbolcusunu ayakta alkışlamayı bildi Büyük SAMSUNSPOR taraftarı.

GökhanÇağlar

Zenke iyiydi bu akşam yedek kalmak yaramış,ah bi de o golü atsaydın...

red_white

arkadaşlar zenke travzon maçının bizler için nekadar önemli olduğunu biliyor kampta söylemiştik söz vermişti..

brigand

çıkarken kendi kafasına vuruyordu. '' nasıl kaçırdım '' diye. eğer Zenke o pozisyonda böyle takılı kalabiliyorsa yavaş yavaş hem olgunlaşıyor hemde hırslanıyor demektir.

Kaya

Kesinlikle doğru Zenke eski Zenke değil..Oynatılmıyor olması onu olgunlaştırıyor..İlk yarı direkten dönen topunda top kaleciyi geçtikten sonra goool diye bağırıp sevinmeye erken başladım hüsranla sonuçlandı..İlk golü atan biz olsa idik şimdi galibiyeti kutluyorduk..Tebrikler Zenke daha iyi olacaksın..

cembaba

Bence kötü oynamadı. Zenke'nin tek eksik yanı, aldığı topları kullanamamsı. Yanında Agbetu gibi bir oyuncu olmadığı zaman sıkıntı yaşıyor. Tek başına Zenke hiç bir işimize yaramıyor.

##kdc##

nolursa olsun bu tribünler seni çok seviyor, inş daha iyi performanslarını da göreceğiz  :kanka:

Gorkem

tebrikler,oyundan çıkmamalıydı zenke bence.

kumköylü ahmet

LisandroLopez

Bence top kullanamadığını söyleyemeyiz ilk yarıda Bance ın indirdiği topları iyi sakladı sağdan gelen Lazara soldan gelen Ergüne iyi servisler yaptı.
Ve tek başına müthiş de bi pozisyon yarattı, o gol olsa zaten 2-3 bile olurdu o maç..