Nurullah Aslan

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:52:25

« önceki - sonraki »

Kaya

eprianu

26 Aralık 2018, 08:53:04 #1 Son düzenlenme: 27 Aralık 2018, 11:34:34 eprianu
Dün Twitter'da "Samsunspor önümüzdeki 10 yıl kaleciye ihtiyaç duymaz" şeklinde iddialı bir yorum okudum. Bu yazı burada dursun, bakalım önümüzdeki yıllar ne gösterecek.

İnşallah takımın efsane isimlerinden biri olur. Yolu ve bahtı açık olsun.

ata55

İyi değil çok iyi bir kaleci bu çocuk. Milli Takıma kadar yolu var.

ata55

AlıntıYılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Tokat Erbaaspor'dan transfer edilen Nurullah Aslan'la ilgili, "Rahmetli babası Abdullah Aslan'ın da başkanlığını yapmıştım. Çok dürüst, namuslu ve sessiz bir futbolcumuzdu. O karakteri ve kişiliği sayesinde Samsunspor'un Süper Lig'deki kadrosunda da yer aldı. Oğlu da onun karakterinde olursa ki öyle düşünüyorum, çok başarılı olacaktır. Fiziği ve kalecilik becerileri çok yüksek. Nurullah'a 3. kalecimiz gibi görmüyorum. 3 kalecimiz de iyi ve oynayabilecek düzeyde. Furkan'ı da sayarsak Samsunspor'un önümüzdeki 10 senesini onlara emanet ediyoruz. Gelecekte de kalemiz emin ellerde. İnşallah Nurullah bu fizikle Milli takımlara kadar yükselir" dedi.

emre

En iyi özelliklerinden biri ayaklarinin iyi olması. Zaten Termespor'da orta saha/defans olarak başlıyor. Başkan kaleciyi kovunca, rica ile kaleye geçiriyorlar. Formayı giydiği gibi bir daha çıkarmıyor. Yedek kaleci olarak değil formayı almasını da bekliyoruz.

Şimdilik tek şanssızlığı kadrosunu bozmayan, inisiyatif alıp oyuncu parlatmayan hoca gibi gözüküyor.

_Jack Daniels_

Ahmet bariz hata yapmadığı sürece devam edecektir ve doğrusu da budur. Aksi durumda Nurullah'ın Furkan'dan önde olacağını düşünüyorum.

SametYılmaz55

Taner'in elinde yalan olmaz inşallah

ata55

Bu sezon kaleyi alabilir.

55_OrHaN_55

Tecrübe kazanırsa kalemiz uzun yıllar emin ellerde İnşallah.

maço

ea55

Konsantrasyonunu beğenmedim. Genç yaşına rağmen çok laubali oynadı. Topu oyuna sokuşunu hızlandırmalı...

5trawberry

Uyuşukluk nerden geliyor kardeş? Şu topu alıp seri şekilde oyuna sokmak çok zor bir olay olmasa gerek.

evolution55

2 metre boyu ile 6 pas içindeki tüm topları süpürmesi lazım ama çizgiye yapışıp kalıyor gibi

celebi

Çok güven vermiyor bana kalırsa kalede

Shane_Falco

8 yaşında amatör kaleciliğe başlamış biri olarak belirtiyorum. Nurullah'ın şansızlığı kaleciliğe geç yaşta başlamasından dolayı kaleciliğin temeline çok hakim olamaması. Yani kendisinde maalesef kaleci alt yapısı yok. Belli ki sonradan oynadığı takımlarda da iyi bir kaleci antrenörü ile çalışamamış ve bunun eksikliğini hissediyor.

Genel olarak açılması gereken pozisyonlarda hata yapıyor. Kaleyi ne zaman boşaltacağı konusunda kararsız. Şuan formayı yeni kaptığından ve yaşından dolayı olsa gerek defansı yönlendirme durumu az. Sahada biraz daha öz güvenli durmalı.

Yine de geçen sezondan beri beğenmediğim Ahmet oynayacağına Nurullah'ın oynamasını tercih ederim.
Kendisine kritik zamanlarda iş düşecektir o anlarda performansını yüksek tutarsa uzun yıllar kaleci aramayız.