Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

1927

Bir de şu bolulu bazı küçük beyinlilerin "samsuna şansımız hep tutuyor" saplantısı var ya, halbuki son 4 maçın 3'ünde bile biz yendik. insanlarla muhatap oldukça ne kadar basit olduklarını daha iyi anlayabiliyorsunuz.

kalparın maç sonu açıklaması kafasında bir takım şeylerin rövanş duygusunu oluşturduğunu işaret ediyor. oysa ki takım basarılı olmuşsa eğer onun vaz geçtiği ve kamuoyunun söylediği şeylerin olmasından dolayı basarılı oldu. halen daha bir tane duran top organizasyonumuz yok, bu gidişle de olmayacak. iyi orta gol getirir, bizdeyse hiç bir zaman iyi orta olmuyor maalesef.

herşeye rağmen kazanmak gerekliydi ve güzel oldu. çıklaım artık şu lanet ligden, seneye ligtv'de konuşulalım.

mehmet yılmaz

@engin abi

AlıntıSamsunspor Kulüp Başkanı Erkurt Tutu, Bolu'ya gelen taraftarlarına teşekkür ederek, "Herkesin Samsunspor'dan beklentisi büyük. Şampiyonluk yolunda güzel bir galibiyet oldu. Ben Bolu'ya kadar gelip takımlarını destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra Samsunspor'u daha iyi günler bekliyor" dedi.

Sonunda birinin aklına gelmiş...

Akyol

Bravo müdür bey acaba kim söyledi taraftara teşekkür etmesini? Kırdın bizi yapıştır yapıştırabilirsen...

Kadir ÇELEBİ

Çok kritik bir maç kazandık demeye gerek yok eğer kaybetseydik bay olduğumuz bu haftada işler iyice karışacak belkide moral mativasyon çöküntüsü bizi daha aşağılara en iyi ihtimalde 2 3 hafta daha ilk iki sıralamasını göremeyecektik bu açıdan oynanan futbolu bir kenara bırakıp yapılacak kampta özellikle tenik heyet ve bazı futbolcular şapkalarını önüne koyup düşünme şansı bulacaklar. Murat Yıldırımın emarı çekilecek denilmişti son olarak son durumuyla ilgili bilgi sahibi olan varmı aramızda..

Kadir ÇELEBİ

20 Şubat 2011, 14:26:23 #1069 Son düzenlenme: 20 Şubat 2011, 14:34:14 SamsunSpor_34
Murat Yıldırımın sakatlanması sırasında bolu tribünlerinin futbolcularımıza küfürlü tezahüratı sonucunda tribünlerimizin tamamının takımını nasıl sahiplendiğini gösteren bir video paylaşmak istiyorum.. Not Küfürlü Tezahürat içerir...

www.facebook.com/video/video.php?v=10150121001185102&saved#!/video/video.php?v=10150121001185102&comments

uzunmehmet

galibiyet bizi kandırmasın arkadaslar takım top oynamıyor....bitmiş agbetu sahada top tutan adamı dısarı cıkartıyor hoca...abdulaziz zaten kendi havasında.. allaha şükür ki ahmet ve kemal var da iki kişi savasıyor oda yetiyor bu lige..allah nazardan korusun ikisinide... bu büyük taraftara şampiyonluk yakışır....

King Of The North

Heyecandan maça fazla bakamadım ama Kemali,Ahmet Şahini,Murat Yıldırımı,Musayı, Hakan bayraktarı, hatta Turgayı bile çok beğendim.Maç sonu Musa'yı tribüne çağırıp 3'lü çektirdik harikaydı, son 10 dakika zaten tribünde geyiğin kralı vardı. 6 otobüs 1 minibüstük ama özellikle Ankaradan o kadar çok özel araç gelmiş ki hepsi inşaat işcisi, dedim manyak mısnız 7 arabayla geleceğinize otobüs tutsaydınız ya ;D Tribünün dolu olmasının sebebi münferit gelenlerin fazla olmasıydı. Bolu emniyetinin o kadar üst düzeyde güvenlik önlemi almasına anlam veremedim , durup dururken ortamı gerdiler. Zenke çok kötüydü ama kime niye küstü anlayamadım maç sonunda bi dalga oldu anlayamadım...

cem

takım deplasmanda nasıl oynuyorsa öyle oynadı son 20 dkka hariç...
uuk bayraktar klas topçu,kumaşından belli,abdullaziz yedek oynamasındanmıdır nedir bilmem ama ayıptır,,bu bencilliktende ileri başka bir şey..ahmet şahin harikaydı kemale nazar değmesin aman
formsuz turgayda çok iyiydi,,oralara gidip takımımızı yanlız bırakmayan taraftarımıza teşekkürler...

jean

Forvetim

inşallah ligi lider bitirip şampiyonluğa uzanacağız haftaya bay olamıza rağmen diğer sonuçlara göre liderliğimiz devam edebilir de, etmezse de dinlenmiş olarak hızlı bi girişler tekrar devralmalıyız birinciliği, dönmek yok artık bu yoldan

berusa55

Evet eğer bu akşam Denizli en kötü berabere kalır haftaya da Rize aynı şekilde Güngörene takılırsa bay geçtiğimiz haftayı da lider kapatma ihtimalimiz doğuyor  >l<

King Of The North

King Of The North

samet_55

furkan5534

hep ısımıze gelen skorlar 2 puanla lıderızzzzzzzzzzzzzzzz  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ Allahmm sana cok sukur sans bıze gulmeuye basladı