M. Teoman Taş Samsunspor Parkı ve M.Teoman Taş Samsunlular Derneği

Başlatan körfez55, 25 Ocak 2008, 11:41:29

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Ağaçlar dikilmiş, toprak yerleştirilmiş; çalışmalar devam ediyor ve çocuklar da oynamaya devam ediyorlar...

Çok güzel olacak inşallah.

hala kızı

Bir insan hayatta iki şeyi unutmaz''yapılanı''ve yapılmayanı....
samsunspor bana ondan kalan en değerli miras,
Yapılan bunca şey gerçekten çok onur verici 21 Haziran'da oradayım inşallah.

istanbuldan

Park cok hoş olmuş bence, ayrıca mevkii de güzel. Atakum/ Türkişte olmasıda ayrı bir güzellik tabii. Aradan geçen zamana rağmen hala birşeylerin yapılmaya çalışılması da gurur verici bir durum. O gün gelecek olanlardan ve bu organizasyonda emeği geçenlere şimdiden teşekkür ediyorum. Hala kızı sende geliyorsun demek. Çok sevindim.

celebi

Alıntı yapılan: istanbuldan - 08 Haziran 2008, 20:11:24
Park cok hoş olmuş bence, ayrıca mevkii de güzel. Atakum/ Türkişte olmasıda ayrı bir güzellik tabii. Aradan geçen zamana rağmen hala birşeylerin yapılmaya çalışılması da gurur verici bir durum. O gün gelecek olanlardan ve bu organizasyonda emeği geçenlere şimdiden teşekkür ediyorum. Hala kızı sende geliyorsun demek. Çok sevindim.

Bildiğim kadarıyla rahmetli teoman atakumda oturuyor

veis

**KaR6**

açılışta ben de ordayım Allah izin verirse.. Sanıyorum park yıllarca top oynadıgım alan uzerine inşaa edildi MPAL'imin yan tarafına.. başka bişe için o alan yok edilirse üzülürdüm ama çok hoşuma gitti parkın oraya yapılması buyuk tesaduf benim için.. Teoman Abimizin adı sonsuza dek orada yaşayacak.. Açılışta buluşmak üzere..

Derya

Cenazede bulunamadım ama Allah'ın izniyle 21 haziranda bende ordayım

celebi

CurvaSudSamsunspor

mehmet yılmaz

Atakum'u bilmeyenler için bir plan çıkardık.

Türk_İş Sapağında içeri giriyor ve direkt yukarı çıkıyorsunuz. Pınar marketleri ve pazar yerini geçiyorsunuz. Solda Seyfi Demirsoy İlköğretim Okulu var. Tam o kavşağın sağ tarafında park... Biraz ilerleyip Gürcüoğlu Fırınından sağa saparsanız tam karşınıza çıkıyor. Hemen üst tarafında Milli Piyango Anadolu Lisesi ve Hanımlar Kültür Evi var. Altında ise yeni açılan ve henüz asfaltlanmayan Cağaloğlu Caddesi geçiyor.

Atakum minibüsleri ile gelecek olanlar son durağa yakın, Gürcüoğlu Fırını ya da Milli Piyango Anadolu Lisesinde ineceğim derlerse şoför indirir.

Anayoldan yürüyerek de 10 dk. da varılabilir parka.

Aslında kolay bir yerde, bulmak sorun olmaz.

Tüm www.samsunspor.biz üyelerini mümkünse formalarıyla ya da atkılarıyla bekliyoruz. 21 Haziran cumartesi saat 13.00'te...

mehmet yılmaz

DUYURU

24 Ocak 2008 günü bir trafik kazasında genç yaşta aramızdan ayrılan Samsun sevdalısı ve Samsunspor taraftarı Av. M. Teoman Taş 'ın Samsun/Samsunspor sevdası üzerine kurulu olan hayat görüşünü devam ettirmek, onun hatırasını yaşatmak ve Samsun/Samsunspor üzerine fikir beyan etmek amacıyla kurmuş olduğumuz M. Teoman Taş Samsunlular Derneğimizin açılışı 20 Haziran 2008 Cuma günü saat 16:00'da Adliye karşısı Abdik İş Hanı Kat 5'te yapılacaktır.

Ayrıca 21 Haziran 2008 Cumartesi günü saat 13.00'te Atakum Belediyesi ile M. Teoman Taş Samsunlular Derneğinin ortak çalışması ile yapılan ve Atakum'da Milli Piyango Anadolu Lisesi'nin hemen alt tarafında bulunan Teoman Taş Samsunspor Parkı'nın açılış törenine Samsunspor taraftarları ve Samsun halkı davetlidir.

M. Teoman Taş Samsunlular Derneği
www.samsunspor.biz Yönetim Kurulu

**KaR6**

Abicim c.tesi görüşmek üzere.. orada olacagım mutlaka, ararım gelirken..

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 18 Haziran 2008, 21:32:14
Abicim c.tesi görüşmek üzere.. orada olacagım mutlaka, ararım gelirken..

İnşallah... Emin abiyi aradım ben geçen gün, söylemiştir. Programınız uyarsa ikinizi birden bekliyoruz. Tabii Samsun'daki bütün samsunspor.biz üyelerini de atkı ya da formaları ile birlikte...

hala kızı

Eminim o, kendisi için yapılan bu mükemmelliyetlerden haberdar...Sevincini hissettirebilecek kadar!!!

celebi

o parkım tam hali,ni düşünüyorumda inşaallah çok güzel olacak