Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

emre

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 02 Eylül 2009, 12:20:08
Arkadaşım federasyonun sitesinde 19 Eylül (Cezalı) yazıyo onlar yanlışlık yapmıştır...;)

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=79829

haberleri bile yoktur ceza yediğimizden..

samet haci

06.09.2009 PAZAR

SAMSUNSPOR
MERSİN İ.Y.
ORDU 19 EYLÜL-CEZALI
16:00

G.ANTEP BŞ BLD.SPOR
ORDUSPOR
KAMİL OCAK
20:30

ALTAY
KDÇ KARABÜKSPOR
ALSANCAK

GİRESUNSPOR
KARŞIYAKA
BJK İNÖNÜ

DARDANELSPOR A.Ş.
KONYASPOR
18 MART

BUCASPOR
HACETTEPE
YENİ BUCA STADI

KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARTALSPOR
BŞ BLD.KADİR HAS

samet haci

tff de de boLe yazıyor aptallar yaa arastırmadan haber yapan adama sınır olurum sevınmısdım  negusel :(

celebi

fatih55ankara

arkadaşlar herkesi ordu ya bekleriz.ben orduda çalışıyorum.ordulular samsunu severler.en az 300 400 kişi olurlar.ben de 2 arkadaşımla inşallah pazar günü staddayım.

FaTiH_HaN

Yönetimin istediği oldu

Karabükspor karşılaşması sonrasında 1 maç saha kapatma cezası alan Kırmızı-Beyazlılarda yönetimin istediği oldu. Cezaya itiraz eden ve eğer ceza kalkmazsa Mersin İdmanyurdu maçını Ordu'da oynamak istediklerini söyleyen yöneticilerin bu talebi olumlu karşılandı. Kulüp Genel Sekreteri Tahsin Kosif, TFF ligin 3. haftasındaki Mersin İdmanyurduspor mücadelesinin Ordu'da oynanmasına karar verdiğini söyledi.

http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=29596

Jnr.Serkan

adige73

cezaya itirazın sonucu belli oldu mu olmadıysa ne zaman belli olacak bilen var mı

Jnr.Serkan

yunusefa

Bi aksilik olmazsa Ordu dan FİDANGÖR grubu da 3 yıl önceki Eskişehir maçındaki desteğimizi  unutmayıp borçlarına bize ödemek isterlerse en az 2000 kişi oluruz diye düşünüyorum

eLLis

Ordunun desteğine ihtiyacımız yok sağolsunlar ama biz bu koskoca şehirden 2000 3000 gidemezsek ayıptır.

fatih55ankara

arkadaşlar kombinesi olan stada bedava girebilecek mi?sonuçta iç saha maçıydı.

samet haci

ya arkadaslar bızım orduya fıLen ıhtıyacımız yok herturlu gıderız babalar gıbı destegımızı verırız kımse canını sıkmasın fidangor mıdangor hıkaye onların ısı...  SAMSUNUN SAMSUNDAN BASKA DOSTU YOKKKK !!!!!!

samsunsporulan

3 senedir bizi taşlıyolar bide yanımızamı gircekler

SmSnLee

Fidangör&Akıncılar gelmiş gelmemiş onun bizi pek alakadar etceğini düşünmüyorum.Biz 2000 kişi gitsek iyiydi.Benim korkum 2000 kişinin nasıl toplanacağı değil yönetimin otobüs kaldırıp kaldırmayacağı.Yoksa bu şehir o maça akar.Acaba yönetim belediyeden otobüsleri alıp kaldırırsa biz bunu nerden öğrenceğiz?Bir de otobüsler nerden kalkar?