Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

Tufan

yönetim belediyeden alsa 10 tane belediye otobüsü zaten 500-600 kişi yapar. 2 saat yol belediye otobüsüyle olsun 2.5 3 saat her türlü gidilir ama nerde bunu yapıcak yönetici. siteden organizasyon olucak mı Orduya

germencisse

tahsin kosif orduyu isticez demişti..lige aslında moralli başlamıştık..ama ilk maçın 86.dksine kadardı isteristemez oyuncularımızın moralleri alt üst oldu kırmızı kartlar felan..inşallah bu karşılaşmayı kazanacağız..yeni oyuncularımızdan da beklentilerimiz var okan karanulut karşıyaka maçında ayağını tozuyla fena grafik çizmedi..ama yinede daha tecrübeli file bekçi alabilirsek fena olmaz..sol bekte eski sivassporlu ilhan ummak ile anlaşılmış..gol yollarında da etkiliyiz..taraftarın güveni sonsuz..birazda iş hakemlerde bitiyor..bu son olsun dileyiğ ile..bir de bir şeyi merak ediyorum..burhan coşkuna çıkan 56 bin tl lik volkan .ıkan 36 binlik ceza..peki para cezası emre belözoğluna niye çıkmadı?biraz göz yumma olabilirmi?

55JNR55

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 01 Eylül 2009, 20:30:04
yönetim belediyeden alsa 10 tane belediye otobüsü zaten 500-600 kişi yapar. 2 saat yol belediye otobüsüyle olsun 2.5 3 saat her türlü gidilir ama nerde bunu yapıcak yönetici. siteden organizasyon olucak mı Orduya

eğer Miy hesabı yaparsak 1000 kişi sığar o 10 otobüse :D

SmSnLee

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 01 Eylül 2009, 20:30:04

Dediğin gibi zaten bunu yapacak yönetim olsa yol isterse 5 saat sürsün 15 otobüs adam gider.Geçen sene ki Giresun maçından biliyorum.Taraftarımız o maça akın etmişti.Kaldı ki o aralar çok iyi sayılmazdık.Sadece Giresun maçından önce ki hafta galip gelmiştik.Bu bile kendimize ayrılan yeri doldurmaya yetmişti.Demem o ki;yönetim üstüne düşeni yapsa taraftarda yapacak.Ancak yönetim yine ağırdan alır işi.Bizde havamızı alırız.

KocumVolkan

Ollivanders

havzalı55

Sadece Samsunspor

İnşallah yeni transferlerle uyum süreci uzun sürmez. Şu maçı alsak uyum sürecide hızlanır görüşündeyim. Bu maçı alsak bile gerçek Samsunspor bence burdaki Kocaeli maçında ortaya çıkacak ve ondan sonra coşacağız

SmSnLee

Çok kritik bir mücadele ancak üstesinden geleceğimizden şüphem yok.Benim merak ettiğim yönetim üstüne düşeni yapıp otobüs kaldıracak mı?Temennimiz kaldırması yönünde ancak bu zamana kadar taraftar için hiç bir şey yapmadılar yapacaklarınıda sanmıyorum.

berusa55

Ajansspor.com'da bazı Ordu'lu arkadaşların Pazar günü oynanacak maçta Samsunspor'umuza destek vereceklerine dair güzel mesajlar var.

AlıntıBİZ ORDUSPORLUYUZ_52 GENÇLİK diyor ki;
01 Eylül 2009, 21:23
sıkıntılar aşıldı Samsun demiştik düzelir diye.şampiyon da en büyük de KARADENİZdedir.En büyük Karadenizdir.herkes ayık olsun.hafta sonu şehrimizdeki maçınızda tam destek vereceğimizden şüpheniz olmasın.Saygılar

Alıntıantigayresun diyor ki;
01 Eylül 2009, 22:53
bekliyoruz komşu.aramızda gereksiz problemler çıksa da ordu samsun dosttur.es es maçını unutmadık.aynı desteği vereceğimizden şüpheniz olmasın.gelecek arkadaşlara kazasız belasız yolculuklar dilerim

Alıntıhaylazampara diyor ki;
01 Eylül 2009, 23:00
komşumuz samsuna başarılar.hep destek tam destek.bu alemde forza karadeniz sadece hariç yirmi sekiz.

Alıntıorduboztepe diyor ki;
01 Eylül 2009, 23:35
mersinli arkadaşlar yanlış anlamasınlar lütfen.2 sezoın önce samsunda bize verilen desteği fazlasıyla ödeme zamanı geldi haydi ordu hepberaber desteğimizle samsunun yanında olmaya vefa borcu ödeme günü pazar günü.her ne olursa olsun mersine de basarılar

Kaynak

celebi

King Of The North

Geçen seneki Ordu tribünü görünce destek vereceklerini sanmıyorum,tamam bizimkiler de biraz agresifti ama maç öncesi ve sonrası olan olaylardan sonra pek de inanasım gelmiyor açıkcası.Yönetim otobüs vermezse az kişi oluruz,hem ramazan hem de 1 puanımız var henüz.

samet haci

arkadaslar yenısafak gazetesınde okudum bu haftanın programını vermısler samsunspor-mersın iy (19 mayıs syadyumu yazıyorduu )   

King Of The North

Alıntı yapılan: samet haci - 02 Eylül 2009, 12:17:13
arkadaslar yenısafak gazetesınde okudum bu haftanın programını vermısler samsunspor-mersın iy (19 mayıs syadyumu yazıyorduu )  

dünyadan bihaberler anlaşılan

Sercan

Arkadaşım federasyonun sitesinde 19 Eylül (Cezalı) yazıyo onlar yanlışlık yapmıştır...;)

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=79829