samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Akşam ayıptır söylemesi, kuşbaşılı Samsun pidesini çok kaçırmşım ( kıskanın len gurbettekiler :) :) )
Koşmaya mecalim yok, bu gece forvet mi oynasam, ne yapsam? :)

celebi

kuşbaşılı pidenin nesini kıskanalım birader senin kafan güzel mi. bildiğim kadarıyla sen içkide kullanmazsın ama

millwall

abi kaleye geç ya,ne uğraşıcan ilerde :D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 25 Aralık 2010, 22:46:51
kuşbaşılı pidenin nesini kıskanalım birader senin kafan güzel mi. bildiğim kadarıyla sen içkide kullanmazsın ama

Samsun pidesi diyorum NoPas atkadaşım, sizin o İstanbul'da pide diye yediğinizi bizim buradai köylerde inek yemi olarak kullanıyoruz. :) :)

celebi

mehmet yılmaz

Estağfurullah cigerim :)

Daha dop depicez, PAS ATACAĞIZ arkadaşlara, çıkacağım şimd, sonra görüşelim cicim. :)  8)

celebi

hadi serbestsin gidebilirsin git dopunu dep

kalptenþimþek

bu gece atacağım ilk pası size ithaf ediyorum sayın çelebi..

celebi

kalptenþimþek

estafurullah o sizin abiliğiniz..samsuniye atacağım size ithaf ettiğim pası bu arada..Kendisi de sembolik olarak topu eline alacak ve akabinde 10 saniyelik saygı duruşunda bulunacağız.. :-* :P 8)

kumköylü ahmet

bu hali saha maclari yazin olmuyomu yaa bizde katilsak etkili olurduk yani edabiiiindaaa asisit krali olurdum garanti >l :D

sadece55

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 25 Aralık 2010, 23:36:55
bu hali saha maclari yazin olmuyomu yaa bizde katilsak etkili olurduk yani edabiiiindaaa asisit krali olurdum garanti >l :D

Usta kusura bakma da Çelebi abi varken asist krallığını kimse alamaz..:)

kumköylü ahmet

ozaman celebi kardesi karsiya alirsiniz bizde bakariz asistler daha fazla kimden olmazmi? 1dk!!!

celebi

ahmet kardeş yaza bakarız o zaman birşeyler.

ali ihsan

Alıntı yapılan: celebi - 25 Aralık 2010, 23:51:44
ahmet kardeş yaza bakarız o zaman birşeyler.

Düello daveti mi Sayın Çelebi  ;)