Spor Toto Türkiye Kupası 2.Hafta : Ankaragücü - Samsunspor

Başlatan ibrakadabra55, 15 Nisan 2012, 15:53:00

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

21.04.2012 - Cumartesi - 13:00

Ankaragücü - Samsunspor

Ankara 19 Mayıs Stadyumu

Bu maçı çok merak ediyorum çünkü bizim futbolcular asıl bu maç kendini göstereceklerine inanıyorum.

celebi

AhmetDenizci

15 Nisan 2012, 15:54:38 #2 Son düzenlenme: 15 Nisan 2012, 15:58:07 AhmetDenizci
Ankaragücü'nün seyircisiz oynama cezası mı var ?

burakbas

güzel bir kardeşlik ortamı olacaktır. bizim gençlerin RUH duygusunu öğrenmesi lazım. bu açıdan güzel bir karşılaşma bekliyorum...

celebi

samuray

bu kupada puan alabileceğimiz bi takım gibi ankg. onlar uzun zamandan beri a2 oyuncularıla çıkıyorlar maçlara bizsse ikinci maçımıza çıkacağız a2.lerle bu maçlar bizim açımızdan genç kardeşlerimizi denemek açısından iyi oluyor yoksa bu kupanın ne kıymeti harbiyesi varkı teneke kupa

isa55

diğer takım oyuncuları hazır durumda. Aynı yaş gruplarının karşılaşması zevkli olacaktır.

mehmet yılmaz

Ankaragücü art arda 16 maç kaybetti eşit şartlarda iki kadro karşılaşırsa eğer, bizim yabancılar oynamazsa eğer 17. Maçında ilk puanı bizden alırlar

Ertuğrul Sağlam

celebi

ne yapayım yeniliriz demeye gönül el vermiyor. :( :( gönül ferman dinlemiyor. :( :(

King Of The North

maraton

King Of The North

55.hakan

Cumartesi günü Samsunspor ile oynayacağımız maç seyircilidir. Cezamız bank asya 1.ligde yağacağımız maça aktarılmıştır.

Alıntı:http://www.facebook.com/photo.php?pid=1179669&l=1b8b64c7d6&id=304125062954044

mehmet yılmaz

Durum halen belirsiz...

1- Maç seyircili mi?
2- Maçı Lig TV yayınlayacak mı?

Kesin ve net cevabı olanlardan yardımcı olmalarını rica edeceğim.