STSL 2011-2012 / 16.Hafta Samsunspor'umuz - Beşiktaş: 1-1

Başlatan bluegreen55, 11 Aralık 2011, 20:48:10

« önceki - sonraki »

celebi

yeniliriz. boşuna kandırmayalım kendimizi çıkş maçımız falan olmaz. yeniliriz ve petko yşe kalır takımda. senaryo devam eder.

engin55

supernatural_55

petkoviç gene mustafa sarpı oynatır,fink zaten resmen yürüyor murat elinden geldiğince oynasa da bi şeyleri değiştiremiyor.bi değişim olacağını sanmıyorum,durumlar kötü 1 puan alırsak iyi bence,petkoviç de gidecek ya da kovulacak gibi durmayınca umutlanma bile umutlanamıyorum :x((

SSKLA

Bu maçta iyi oynarsak bizim oyuncular maç seçiyor demektir.Çünkü ne zaman böyle bir takımla oynasak iyi oynuyoruz. Galiba bizim topçular vitrin peşinde :(

Theofanis Gekas

yenilcez ama bu sefer tarife 1 0 la yeterli kalmayabilir...

twitter

tek umudum hafta ici stoke city maclari var adamlarin yorgun olma ihtimalleri yuksek
kaldi ki pek heyecanda kalmadi sivas ve bunlari yensen 17 puan cok cok az bu

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: engin55 - 11 Aralık 2011, 22:43:20
Aynı senaryo devam eder
Alıntı yapılan: muratertan55 - 11 Aralık 2011, 22:45:54
yenilcez ama bu sefer tarife 1 0 la yeterli kalmayabilir...
Alıntı yapılan: celebi - 11 Aralık 2011, 22:41:29
yeniliriz. boşuna kandırmayalım kendimizi çıkş maçımız falan olmaz. yeniliriz ve petko yşe kalır takımda. senaryo devam eder.

aynen katiliyorum

ve

biz mactan sonra yine baslariz  yok sarp kazma , yok ergüne nasil dayandin bu kadar ,  yok gol yemeden önce niye degistirmedin, yok bu golü nasil kacirdik.
Aynen böyle devam gider.

Ama az kaldi PLATINI kurtaracak bizi

isyan

Stoke bunlari yiprasin elensinler moralleri cöksün ardindan iyi bi cakalim bunlara
zamaninda 20-30 mac kaybetmeyen besiktasi yenmistik yine yeneriz bunlari

ngonge

Bu maçdan puan alırız, bu maçta kendilerini göstermek için 10 kaplan gücünde oynar papazlar.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: ngonge - 11 Aralık 2011, 23:48:00
Bu maçdan puan alırız, bu maçta kendilerini göstermek için 10 kaplan gücünde oynar papazlar.

su kadroda 24 kisiyi toplasin birak 10 kaplani 5 tavuk ancak cikar iclerinden.
öyle kaplan olmak kolaymi bakma sen petkonun aslan olduguna

deriaKR

yeni hocayla yeneri petkovicle cok övündü 0-1 maglup oluurz  :oyun:

kamuri

formanın hakkını verin yeter bizi bizansa güldürmeyin

SametYılmaz55

arman için oyna Samsunspor'um!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kuzey55

çok korkuyorum bu maçtan.çok zor maç ve bugünkü oyundan sonra.umudum 0 :(

samsunluerhan

Önümüzdeki Hafta Oynayacagımız Beşiktaş Macında 10 Kişide Olsak 1000 Kişide Olsak 90 dk Petkoviç İstifa Diye Bagıracagız.YETER YA 1 KAYBEDERSİN 5 KAYBEDERSİN BUNE YHA ARKADAŞIM 3 PUANA İHTİYACI OLAN YENİYOR SABİT RARİFE BİRDE 1-0 :DDD      SAMSUN ŞEHRİ SAMSUNSPOR TARAFTARI 5 SENE SÜPER LİG BEKLEDİ BU EZİYET İÇİN Mİ.ARTIK KAZIM YILMAZ HER MAÇ SONRASI PETKOVİÇİN ARKASINDAYIZ DİYOR BEN BUNDAN ŞÜPHELENMEYE BAŞLADIM ...BU TAKIMI BU HALLERE DÜŞÜREN HER KİMSE YAZIKLAR OLSUNNN....

''PETKOVİÇ İSTİFA''