Bank Asya 1. lig 30. Hafta : SAMSUNSPOR'umuz - Erciyesspor: 0-0

Başlatan maviay55, 09 Nisan 2011, 16:40:55

« önceki - sonraki »

celebi

özkan

Ayberk

furkan5534

1 olsun bızım olsun walla lınyıtte yenıldı harıka 8) 8) 8)

kuzey55

sağ bekleri ibrahim yavuz cezalı bizim maçta.bu bölgede alternatifleri yok zenke,murat ve adem sağdan agbetu ve ufuk soldan çökerler erciyes kalesine artık :)

hacettepeli

kumköylü ahmet

rahat aliriz diye dusunuyorum
  samsunspor_x2-1 erciyes_x

twitter

Dartagnan

Burak

usare

Hakketen çok zor maç bence ya. Yani eğer kazanabilirsek de 1-0 ya da 2-1 olur en fazla. İnşallah kazanırız. Zor maç ;)

babasamsunlu

Yenmeleri ne olursa olsun kötü oldu..hiçbir beklentisi olmayan bir rakiple karşılaşmak daha mı güzel olurdu sanki..
Tabi tam tersi de düşünülebilir ama keşke yenilselerdi daha iyi olurdu gibi..

Bir puan işlerine gelebilir ama kazanmak için gelecekler..Zor geçecek..İlk devreye sıkıştırırsak bir tane ikinci yarı agbetu show izleriz gibi :)

Hayrılısı inşallah takımımız çıkar 30 bin şeyircimizin desteği ile vura vura bu maçı alır ;)

Serkan

Alıntı yapılan: captan_blue - 10 Nisan 2011, 11:44:12
ben kayseri erciyes üniversitesinde okuyan bir ünv. öğrencisiyim. kayseride merkezde samsunspor atkısıyla gezerken bana ve ev arkadaşıma kayseri tarftarları saldırdılar. yaklaşık 15 20 kişiye karşı sadece 2 kişiydi. ve kayserinin göbeğinde oldu bu olay bir tane esnaf bile kalkıp durun demedi. ama şunu söyleyeyim. ev arkadaşımın kaşı yarıldı.  benim sırtımda bir kaç morluk vardı bunun haricinde bişey yoktu. karşı taraftan 7 kişi çeşitli yaralanmalarla hastaneye gittiler. şimdi bekliyoruzzzz. gelin bakalımmm . BURASI HERYER DEĞİL ŞEHR-İ SAMSUN

kardeşim çok geçmiş olsun :S

twitter

Bugünde Atakum'da bir trabzonlu bize "her yer" trabzon şapkasıyla geziyordu arkasına falan bakıyordu habire bende de atkı vardı zaten göremedim sonra  :D

55(tuncay)55

zor bir maç olacak inş. erciyes 1 puana gelmez 1 puana gelibte kapalı oyun oynarlarsa işimiz zor malum kapanan takımları açmakta sorun yaşıyoruz ama açık futbol oynamaya çalışırlarsa işte o zaman bizim için çok kolay maç olur