Bank Asya 1. lig 30. Hafta : SAMSUNSPOR'umuz - Erciyesspor: 0-0

Başlatan maviay55, 09 Nisan 2011, 16:40:55

« önceki - sonraki »

Ayberk

Site olarak, çadır kursak mı maratonun arkasındaki çayıra? :o :D :D

forza_devil

arkadaşlar o değilde tüm statın meşaleyi aynı anda yaktığını düşünemiyorum..  8)

aslında yasak sahaya atıldığında işlese daha mantıklı olur ve ne güzel olurdu...  herşeyi yaptıkda sanırım 96 97 yılıydı galiba gs maçında baya meşale yanmıştı halada unutamadığım bi anı.. keşke tekrar daha fazlasını yaksak hatta statı yaksak (belki bu sayede yeni stat yaparlar  :D ) ne güzel olur beeeeeeee    :-\ :-\ :-\ :-\
holiganlık taraflarım depreşti bian da, ne oluyo bana, süperlig kokusumu almaya başladım nedir 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

epçeli köylü

usare

Alıntı yapılan: samsuni - 09 Nisan 2011, 23:24:35
geçen haftaki halimiz neydi öyle ya? :)

Evet abi ya. Bi de sürekli yandan kaynak yaptılar bizim sıraya :D
Neyse dersimizi aldık. İnşallah saat 2 de stattayız.

davidsavage

forza_devil

Alıntı yapılan: davidsavage - 10 Nisan 2011, 00:40:04

>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

cembaba

Bu maçı taraftarımızın desteğiyle zaten kazanacağız. Ordu maçı için liste açalım bence. 2-3 araba oluruz. 2 tane Royal Class falan :)

orucreis

Alıntı yapılan: CemBaba - 10 Nisan 2011, 01:14:37
Bu maçı taraftarımızın desteğiyle zaten kazanacağız. Ordu maçı için liste açalım bence. 2-3 araba oluruz. 2 tane Royal Class falan :)

bence ordu maçında ordu yönetimine söyleyelim stadı bize bıraksınlar bize anca yeter gibime geliyo  :D :D :D ;D ;D

eren55

Ordu maçı için gemi kaldırılmayacak mıydı?Şaka bir yana Erciyes bugün yense şu Tavşanlı'yı.Unutmadan bu maçı da alırsak şampiyonluk kupası en fazla Ordu kadar uzak bize ;)

Dartagnan

ŞİM-ŞEK-LER

captan_blue

ben kayseri erciyes üniversitesinde okuyan bir ünv. öğrencisiyim. kayseride merkezde samsunspor atkısıyla gezerken bana ve ev arkadaşıma kayseri tarftarları saldırdılar. yaklaşık 15 20 kişiye karşı sadece 2 kişiydi. ve kayserinin göbeğinde oldu bu olay bir tane esnaf bile kalkıp durun demedi. ama şunu söyleyeyim. ev arkadaşımın kaşı yarıldı.  benim sırtımda bir kaç morluk vardı bunun haricinde bişey yoktu. karşı taraftan 7 kişi çeşitli yaralanmalarla hastaneye gittiler. şimdi bekliyoruzzzz. gelin bakalımmm . BURASI HERYER DEĞİL ŞEHR-İ SAMSUN

Ollivanders

kalptenþimþek

erciyes, son beş sezonunda sahasında oynadığı seyirci sayısını sadece bu maçta taraftar olarak göreceğinden,
futbolunu oynayamayacak/tribünleri izlemekten... :)

cembaba

onu bunu bırakın da bilet alın yarın.. :D Biter Salı günü