Bank Asya 1. lig 29. Hafta|Denizlispor- SAMSUNSPOR'umuz: 0-1

Başlatan celebi, 03 Nisan 2011, 21:23:41

« önceki - sonraki »

Ahmeti

her maç öncesi ayrı bir strese giriyoruz stres stres nereye kadar hayırlısıyla şu kupayı kaldırsakta rahatlasak

Gorkem

karşıyaka maçının morali ile denizliyide yeneriz.

Serkan

ajan sınavın yoksa götürelim seni denizli'ye ?

Ajan

Alıntı yapılan: Serkan - 03 Nisan 2011, 23:34:08
ajan sınavın yoksa götürelim seni denizli'ye ?

bakarız abi hafta içi bir tahamul yoklaması yaparız:)

King Of The North

Alıntı yapılan: Sempatik Bengülü - 03 Nisan 2011, 21:35:33
çelebi abi uğur getirmen dileğiyle.bu maç 2-1 bizim içime öyle doğuyor
sezonu tam hatırlamıyorum ama 2005-2006 olması lazım denizli maçına gitmiştik  bende ordaydım güzel ve temiz şehir

düştüğümüz seneydi ben de gitmiştim hatta bilet yok dediler maç başlayınca girmiştik, hatta 1-0 öne geçmişlerdi Samsun kümeye diye bağırmıştı tüm stad, sonra koltuklar kırıldı kafalarına atmıştık sonuçta 1-2 aldık maçı, Ceyhun şov vardı sahada ama yine de düşmekten kurtulamamıştık o sene :( Şimdi ise yenip şampiyonluk yolunda koltuğumuzu sağlamlaştıracağız...

King Of The North

Alıntı yapılan: celebi - 03 Nisan 2011, 21:23:41
Tarih     :10-04-2010 Cumartesi
Saat     : 14:00
Yer       : Denizli Atatürk Stadyumu
Yayın    : TRT 1

benim açtığım topiçlerde yenilmiyoruz tekrarda bir deneyelim bakalım. ben bu maçı alacağımızı güşünüyorum. karşıyaka maçının galibiyeti ile bunu da alırsak süper olur.

skor:0-2 yada 0-1

M.İdman Yurdu maçında yenilmişiz hocam, aslında benim açtıklarımda yenilmiyoruz ama maçlar bittiğinde genelde evde olamadığımdan hızlı davranamıyorum artık ;D inşallah gene de uğurlu gelirsin diyelim ;)

cembaba

Kimsede en ufak bir şüphe yok bu maç için :) Allah'ın izniyle kazanacağız...

kumköylü ahmet

ugurozkan

maç sonucu kalpar'a bağlı. kendisi deplasmanlarda bir puan iyidir anlayışının temsilcilerinden olduğu için formsuz kolu kanadı kırık denizli'ye karşı bile beraberlik hedefiyle sahaya çıkabiliriz.

denizli bu performansıyla bizim rakibimiz olacak durumda değil. son altı haftalık form durumuna göre 1 galibiyet 1 beraberlik ile 15. sıradalar. ahmet cebe sarı kart cezalısı. yasin çakmak da tff'ye göre cezalı. ama tavşanlı maçında sarı kart gördüğünü hatırlamıyorum. tff'ye göre 100. dakikada görmüş. hadi hayırlısı.

velhasılı kelam kalpar küçük hesaplarla uğraşmazsa rahat kazanırız.

s_uzunkaya

bu ne kardeşim yaaa... bu gidişle maçlarımızı trt artık vermemeye başlıycak.... 70. dakikadan sonra daha fazla fark olmasın diye top çeviriyoruz, vakit geçiriyoruz..... aklıma o bjk karaktersizlerinin 5 kırmızı kart görerek maçı sabote ettikleri 4-1 lik maçımız geliyor. kale önüne gidip gidip geri dönüyorduk  :D... merhamet bazen futbolda hoş olmuyor. diyarbakır neysede ksk ya yüklenecektik biraz daha... şimdi mesela o karaktersiz çocuklarına 8 tane ataydıkda sonra 5 kırmızı görüp iyice rezil olup tarihe geçeydiler ne has olurdu  :P....
maçlar hakkında da artık yorum yapmıyorum zaten. benim için linyit maçından sonra süperligli olduğumuz garintilenmiştir ::)

hacettepeli

kuzey55

1 puan iyidir 3 puan süper lig demek...yenilmeyiz ancak ben bu maç gol yeriz diye düşünüyorum..yeter daa 3 gol yedik ikinci yarı :)

Serkan

(= bu denizliyi hem sahada hem tribünde hemde mevzuda çok feci yapıcaz....

kuzey55

zaten statlarında bin kişi oluyo lider Samsun geliyo deyip bin kişi daha gelirse 2 bin olurlar biz onları her türlü sustururuz gibi geliyo.

binikalamadım