Bank Asya 1.Lig 28. Hafta SAMSUNSPOR'umuz-Karşıyaka: 3-0

Başlatan ahmetsefa55, 27 Mart 2011, 20:38:39

« önceki - sonraki »

serkancengiz

binikalamadım

samsunspor_x SAMSUN DALGASI  samsunspor_x

meksika dalgasının ışıklı versiyonudur .. hareket başladığında ledler çakmaklar el fenerleri bilimum ışık saçan aletler de açık olacak şekilde dalga devam ettirilir :D

ilk maçın rövanşı alımalıdır 3 - 0 alırız diyorum

Forvetim

rövanşı almamız lazım pisipisine yenilmiştik ilk maç kafkafın kapanacağını sanmıyorum zorlu da geçse alırız inşallah. vitesi 5 ledik kimse gazdan ayağını çekmesin

King Of The North

Bir arkadaş demişti hoşuma gitmişti: sol şerit 6.vites...

55erhan55

karşıyaka'nın defansif zaafları var ayrıca beraberlikte onların işine gelmez ben açık oynayacaklarını düşünüyorum fark yaparız gibime geliyor

babasamsunlu

Ben tam tersini düşünüyorum.
Ne kadar kazanmak için oynamak zorunda olsalar bile önce bizi durdurmak isteyeceklerdir..
Şu anda resmen hedef takımız..
Hedef takımlara karşı rakipler çok daha fazla konsantre olurlar..
Ben ilk defa bu maçta kalparın önce bir puan sonra araya sıkıştırırasak galip geliriz taktiğini uygulamasından yanayım..
Bu tip maçlar çok zordur arkadaşalar..
Hedefe kitlenmiş bir takım belki 20 bin üstü taraftar şampiyonluk baskısı..Kolay iş değil bunlar..

Ben bu hafta hedefe giden yolda en krtik maçımızı oynayacağımızı düşünüyorum..Ve 1-0 olsun bizim olsun diyorum ;)

kumköylü ahmet

kafkaf ozellikle duran toplarda cok tehlikeli yani diyelimki 1-0 one gecdik ve buyuk ihtimalle bu skoru korumaya gidecegiz ama bir duran top kazanirlarsa isimiz cok zor.Bu Mac Diger maclardan Cok Zor Gecicek insallah Aliriz Ben Bu Haftanin analizini mac tahminlerini kendimce Yapim
Samsun-Kafkaf    SAMSUNSPORUmuz
Tki Tavsanli - Denizli     Denizli
Mersin-Rize    Banko Mersin
Kartal -Gbb   Beraberlik gibi Kokuyor
Bolu-Gungoren   Bolu

Digerlerini Yapmadim rakiplerimizi degerlendirdim

usare

Laf olsun diye değil gerçekten çok çok zor maç olacak bizim için. Bu hafta göreceğiz takımımızın zorluk derecesi ve baskısı yüksek maçlarda neler yaptığını. Cezalımız yok bildiğim kadarıyla. İnşallah karşıyaka yı da yenip liderliğe iyice otururuz. Altta aç kurtlar bekliyor yenilmemizi. İnşallah onlara fırsat doğmaz.

kuzey55

ben neden bu kadar rahatım bilmiyorum ama ksk nın mersin maçındaki gibi bir futbol oynayacağını ve rahat kazanacağımızı düşünüyorum.kemal tiagoya adım attırmaz ahmet ksk nın cılız şutlarını parmaklarında eritir.zenke,agbetu,ufuk,hakan,murat ilerde harikalar yaratır,3 puanı hanemize yazdırırız.

King Of The North

Karşıyakalı oyuncular ve hocaları demeçlerinde kesinlikle play-of içine gireceklerini iddaa ediyorlar, bu durumda kesinlikle kapanmayacaklar üstümüze gelecekler, biz de kapanan takımlara karşı zorlanıyoruz malumunuz, kontralarla en az 2-3 tane sallarız gibime geliyor, Murat ve Hakan formda olsun alırız rahatlıkla.

cembaba

Bende temkinli konuşuyorum. 1-0 olsun bizim olsun düşüncesindeyim. Kaf - kaf saldıracaktır. İnşallah kazanırız.

pitbul055

29 Mart 2011, 12:20:47 #56 Son düzenlenme: 29 Mart 2011, 12:36:22 pitbul055
Diyarbakır maçının yarısı kadar sitres yapmıyorum.Nedense çok rahatım ve farklı alacağımıza inanıyorum.Nekadar play-of için umudumuz var deselerde play-ofa'a kalamayacaklarını çok iyi biliyorlar.Ok yaydan çıktı birkere.

55erhan55

samet_55

valla şimdi ilkokul 1. sınıfa giden fanatik samsunsporlu kızıma sordum.dediki.

samsunspor 4
karşıyaka    1

beşnumara

Nerde bizim totemci ikizler :) onlar da olumsuz görüşlerini bildirsinler bakalım ;)