Bank Asya 1.Lig 25. Hafta SAMSUNSPORumuz-TKİ Tavşanlı Linyitspor: 3-0

Başlatan King Of The North, 06 Mart 2011, 22:29:00

« önceki - sonraki »

Ayberk

yapma etme abi emre nası futbolcu olmuş pes doğrusu, kör ölür badem gözlü olur oldu bu biraz

eren55

Yalan yok endişeyle izleyeceğim bir maç olacak.Sezonun en istekli ve en az baskıya maruz kalan takımı karşımızda.Netice de hedeflerini çoktan aştılar kesinlikle kaybedecekleri bir şey yok.Bize gelince ligde kafaya oynayıp da ahengi olmayan tek takımız şu an.Onlar çıkamazsa Super Lig'e sıkıntı yok ama ya biz?

King Of The North

1 tane takım söyleyin şampiyonluğu hakediyo, taraftarını geçtim sadece oynadığı topla şampiyonluğu hakeden 1 tane takım yok Bank Asyada buna biz de dahiliz, 8 tane takım var şampiyonluk potasında, fazla maç kazanan uzanacak süper lige, Tavşanlı rahat oynuyor çıkma dertleri yok ama bizim derdimiz var, şehir inandı, kenetlendik, abuk sabuk adamları çoğu zaman görmezden geliyoruz sırf şampiyonluk büyüsü kaçmasın diye, zaman daralıyor Tavşanlıyı kayıpsız geçeceğimiz ümidim çok fazla.

eren55

Aklımdan geçen adam,aynen Yılmaz VURAL.Bak bakalım Aziz o zaman bu hareketleri yapabiliyor mu?

aaa55

Şampiyon olacak takımımı, kendi evinde izlemek için samsuna geleceğim. Tavşanlıyı yenecek ve bu yıl evimize geri döneceğiz. Bunu artık başarmak zorundayız. Küllerimizden doğmak zorundayız. Eski günleri anmaktan bıktım artık. Yeni zaferler istiyor gönlüm. Mayısta okuluma, uzun süre önce aldığım ve hiç takamadığım kırmızı - beyaz - siyah kravatımla gitmek ve arabamın arkasına takımımın atkısını asmak istiyorum. giresunluları çıldırtmak istiyorum. Gerçi onlar bizim ayarımızda olamadıklarını çoktan kabullendiler ya neyse. Çıkalım artık bu sene. Bekle 19 Mayıs geliyorum C.tesi.

CurvaSs

abiler haddime midir, değil midir bilmem ama yılmaz vural'ın süper ligde kaç tane leşi var biliyor musunuz? hani iyi kadro kurulunca bir şeyler yapabiliyor ama bu adam değişik birisi, sağı solu belli olmaz. bi' bakmışız play off bile hayal olmuş..

daha farklı bi' td önerseymişsiniz keşke. :)

pitbul055

Nezaman ümitsizliğe düştüğüm maçta bu takım kazandı.Kesin alırız dediğimiz maçlarıda alamadı.Takıma değil düştüğüm ümitsizliğe güveniyorum.

özgür çalışmaz

kartal maçında 21 kişi kartal caza sahası içinde 70 dakika oynadık bu 70 dakika boyunca teknik oyun yapmaya çalıştık soruyorum sizlere 70 dakika caza sahasında 21 kişiyle teknik oyun olurmu çekseydik 50 tane şut çekerdik bize 1 tane gol lazımdı şutları deneseydik en az 2 ila 3 tane gol olurdu kapanmış bir takımla teknik oyun olmaz aksinide kimse iddaha edemez  gelelim adana maçına biz şampiyonluga oynayan takım olarak 84 de buldugumuz skoru 9 dakika koruyamadık bu nedir tamam maçta son saniyelerdede gol olur ama son dakikaya gelmişiz etten duvar olmamız lazım simoli zenkeyede anlam veremiyorum antreman eksikligi var zenkede bunu hoca görmüyormu bll,i mehmet maşallah çok süper gol pozüsyonlarında hep ayagı kayıp düşüyor şuda bir gerçektir samsun sporu buraya taşıyanda kalecimiz ahmet şahindir bunun aksinide kimse iddaha edemez ahmet şahine çok teşekkür ediyorum. tavşanlı macında samsun sporumuza başarılar diliyorum haydi koşlar busene çıkalım süper lige

masbene

maratonda olacağım. bir atraksiyon düşünülüyormu cumartesi tribünde ???

Ollivanders

masbene

ya bu takımı canlandıracak ne varsa yapalım istiyorum. şikayet etmeye gelince herkes eder, kolayı bu. ama zor olanı boyle bir surecte ibreyi pozitife cevirebilmek. asıp kesme isini lig bitince yapalım bence. gerekirse idmanlara gidip destek verelim. farklı biseyler yapalım

babasamsunlu

aslında var ya maça gitmeyecen..
ne zaman tribünleri fulledik sonuç hüsran..
bkz.. ordu denizli kartal

ne zaman tribünler boştu takım çoştu..
bknz adana antep :)

bırakın gitmeyek maça :)
ben gelemeyecemde sizide ayartmaya çalışıyorum gibi düşünülesin sakın.. :-\ :-\
hiç öyle bir durum yok tamamen sipekilasyondan ibaret :)  :-*
ilker aktaşın uydurması.. :)  :-* :-*

cembaba

Bolu maçı gibi yapalım. Bu kadar olumsuzluk arasında, olumlu cümleler kuralım. Bir totem daha :D Ben Tavşanlı'nın 14 maç üzerine bizde kaybedeceğini düşünüyorum. Kazanacağız!

Turuncu

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Turuncu - 08 Mart 2011, 12:51:39
bizim takim hiç birşeyi haketmiyor.

bence yalnış.
aslında çok şeyi hakediyor..
mesela en basitinden eşşek sudan gelinceye kadar dayağı hakediyor.. ;)
Örnekler çoğaltılabilir :D :D :D