Bank Asya 1.Lig 25. Hafta SAMSUNSPORumuz-TKİ Tavşanlı Linyitspor: 3-0

Başlatan King Of The North, 06 Mart 2011, 22:29:00

« önceki - sonraki »

Kodalak

tavşanlıyı yeneriz arkadaş....

çünkiiii başka bir ihtimal düşünemiyorum yoksa  kalparıda,aptalazizide üstüste koyar ......

twitter

yenilirsek çıkamayız bu kadar basit

ama yensek bile ite kaka 10 maç nereye kadar

takım 2. yarı yokları oynuyor ah ahh

ŞİM-ŞEK-LER

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 07 Mart 2011, 14:42:54
Hiç boşuna uğraşmayın bu sefer yeniliriz :( :( Serkan abi duy sesimi  ;)
Eğer siz böyle konuşmaya devam ederseniz futbolcularımızda moral kalmıyacak eğer ki futbolcularımıza moral verirsek iyi oyun oynarlar ve yeneriz

Kodalak

Alıntı yapılan: ŞİM-ŞEK-LER - 07 Mart 2011, 15:02:05
Eğer siz böyle konuşmaya devam ederseniz futbolcularımızda moral kalmıyacak eğer ki futbolcularımıza moral verirsek iyi oyun oynarlar ve yeneriz

biz hepsine küfretmiyoruzki aptalazize ediyoz ayrıca az aklı olan futbolcu o kadar emeği heba eden aptalazizi aralarından kovar...

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: ŞİM-ŞEK-LER - 07 Mart 2011, 15:02:05

Kardeşim Serkan abi benim ne demek istediğimi anladı  ;) :D :D

twitter

kimse kusura bakmasın ama kartal maçı için pazartesi günü o soğukta o stada 15-20 bin kişi gelip maç sonu kahrolurken bu adamlar güle oynaya soyunma odasına gidiyorsa sorun vardır azcıkta onlar mücadele etsin

akhisarda 2 kere gidip 2 gol attık
altay'a 90'da anca atabildik
mersinde pozisyonumuz yok
10 kişi kartalı evinde yenemiyorsun
bolu tek kale oynadı şansları yoktu
adana lakin öyle 1 puan bence çok iyi

rize ile dalga geçiyorduk bunlar bu oyunla ne arıyor burada diye onların durumunda şimdi biz varız bu oyunla play off bile zor

ŞİM-ŞEK-LER

Ben zaten size birşey demiyorum oyuncularımıza moral verelim
Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 07 Mart 2011, 15:09:40
Kardeşim Serkan abi benim ne demek istediğimi anladı  ;) :D :D
Ben zaten size birşey demiyorum oyuncularımıza moral verelim

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: ŞİM-ŞEK-LER - 07 Mart 2011, 15:12:37
Ben zaten size birşey demiyorum oyuncularımıza moral verelim  Ben zaten size birşey demiyorum oyuncularımıza moral verelim

kardeşim ben böyle trabzon sevdalısı oyunculara moral vermem bundan sonra, sen adanaya gelmedin demek ki maç sonunda tepkimizi gösterdik onlara adem ve abdülaziz'in el hareketlerini biliyor musun da öyle bol keseden moral verelim diyosun moralinin içine derim valla dünden beri çok doluyum moralini bozmayım senin kardeşim

kuzeycity

valla bu maçta anlamlı bi pankart yamak lazım şöyle inci tarzı, az iğnelemek lazım topçuları.
eskiden topçu döverlermiş olumlu etki yaparmış, dövelim sövelim demiyorum ama bi tepki vermek lazım artık

kaptan 55

Tavşanlıyada vurmayanın ta ...............................

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: kuzeycity - 07 Mart 2011, 15:20:36
valla bu maçta anlamlı bi pankart yamak lazım şöyle inci tarzı, az iğnelemek lazım topçuları.
eskiden topçu döverlermiş olumlu etki yaparmış, dövelim sövelim demiyorum ama bi tepki vermek lazım artık

aynen kardeşim tavşanlı maçında futbolculara,kalpara ve yönetime mesaj vermek lazım ve anlamlı bir pankart hazırlamak farz oldu

ŞİM-ŞEK-LER

Ollivanders

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Serpico55 - 07 Mart 2011, 17:13:17
Ya yenemezsek ?

Olsun öteki maclari yeneriz ;)

Asil stres play off a kalirsak ne olur diye düsnüyorum

davidsavage

Alıntı yapılan: CemBaba - 07 Mart 2011, 09:17:59
8 takımında şampiyonluğa oynadığı başka bir lig daha yok. O yüzden bu maç çıkış maçımız olsun demekten başka çaremiz yok. Ya alacağız, ya alacağız...

Cem sen inanıyor musun 3 puan alcağımıza bolu maçı öncesi de böle demiştin yendik bu maçta da böyle diyorsan 3 puan alacağımıza inanıyorum cidden.