Bank Asya 1.Lig 25. Hafta SAMSUNSPORumuz-TKİ Tavşanlı Linyitspor: 3-0

Başlatan King Of The North, 06 Mart 2011, 22:29:00

« önceki - sonraki »

özkan

Pazartesi:Azizzzzzz  >:(
Salı: Ah ulan,şu maçı alsak ne güzel olurdu
Çarşamba: Ses yok,ısınma hareketleri
Perşembe:Ee şey,maç var demi cumartesi,kimle ? Tavşanlı..
Cuma:Takım iyi ya bizim,tavşanlı genç,tecrübesiz,alırız alta,
Cumartesi Sabah: Tavşanlı kim ya,koskoca Samsunspor'umuz karşısında,
Cumartesi Öğlen .Of of off bu taraftarla bu maç kaçmaz..
Cumartesi Akşam : AZİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ  >:( >:( >:(

Forvetim

tavşanlı maçında aziz kesik yemeli, artık yaptıklarına dur densin, yeter. haddini bilsin. takımı taraftarı düşünmediğini varsayalım ki zaten öyle, yahu yanında beraber oynadığın arkadaşlarınada mı saygın yok karaktersiz herif, orada aldığı ekmek parasının karşılığını verenlerden utan. yüzsüz.

samsunum

bu maçtan hiç umudum yok ama genelde umutsuz olduqumuz maçları kazandık ( gresun - erciyes - antep - rize -  bolu ) inş bu maçıda kazanırız .

kuzey55

kazanırsak yine en iddalı takım oluruz.çok kritik bir hafta denizli-bolu ordu-mersin maçları var rize de giresun deplasmanına gidecek.kazanamazsak ilk 6 ya oynarız artık.ama bu hoca abdül ve adem gibi sığırlar oldugu sürece çok umutlu değilim.musa ve murat oynarsa kazanabiliriz.

bu arada unutmuşum EVLAT OLSAN SEVİLMEZSİN APTALAZİZ.

berusa55

Bundan sonraki 4 maçımızı üstüste kazanamazsa bunlar süper ligi unutun!

celebi

ben ne yalan söyleyeyim aptala ve kalpara rağmen 4 maçta 12 puan bekliyorum

CurvaSs

şimdi adana maçında iyi oynamadık, eyvallah. ama kim diyebilirdi ki; murat yıldırım oynasa dahi kötü futbol oynardık diye.

bana göre ilk yarı aşırı şekilde kötüydük, ikinci yarı ise toparlandık ama adana kapanınca zorlandık. 1-0 oldu, 1-1 oldu ve sonrasında kaçan adana pozisyonları. eski maçı konuşmak istemiyorum zaten. sadece ruhumuzu kaybetmemiz lazım demek istiyorum. hiçbir şey bitmiş değil, hiçbir şey sonuçlanmış değil.

tavşanlı linyit, bolu, rize şu durumda üstümüzde.

rize'nin hiçbir türlü ilk 2 iddiası olduğunu düşünmüyorum. evinde kazanır, 5 deplasmanda daha kaybeder. mesela bu hafta giresun deplasmanına gidiyor ve yenilecek..

boluspor bu hafta denizli deplasmanında. şimdi denizli'nin iç saha performansını göz önüne alırsak puan kaybedebilirler, ama boluspor'un da kesinlikle galip geleceğine inanmıyorum. beraberlik olsun. hee beraberlik olmadı da bi' takım kazandı, farketmez. kaybeden takım büyük yara alır..

orduspor bu hafta miy ile kendi sahasında karşı karşıya gelecek. bana göre ordu bugün oynanacak maçta puan veya puanlar kaybedeceği için, o maçı kesinlikle kazanmaya oynayacak. yani öyle böyle saldırmaları yetmiyor. hurra diyerek, bastırmaları gerekiyor ki; gol atabilsinler. tabii açık alan bırakınca da miy gol bulabilir. bu maçta berabere bitsin veya kazanırsa miy kazansın diyorum, böyle olacağını da çok ciddi anlamda düşünüyorum.

biz de bu hafta tavşanlı'yı yenip, bi' kendilerine getirmemiz lazım. yenilirsek zaten, bizim için sonun başlangıcı olur..!! üstümüzdeki takımların kendi arasında maç yaptığı ve aralarda kopmaların yaşanacağı bu haftayı iyi değerlendirmemiz lazım.

bizim için kazanın, n'olur ulann...!!!!

55_samsun_55

GurbetciFanatik

Tavsanliyla Giresunu yenelim
rakiplerimizde birbirlerine oynuyor bu firsat kacmaz.
Son 4 hafta maclarimiz zaten zor olacak.
Ya bu iki mactan 6 puan aliriz yada final gibi maclara cikacagiz.
O Final maclarinida bu Kalparin kaldiracigina hic sanmiyorum.

Ahmet-kemal-hakan-murat
bu dörtlüyü ciksakta cikmasakta takimda tutmamiz lazim.

twitter

Alıntı yapılan: celebi - 07 Mart 2011, 08:43:48
çıkışa geçeceğimiz maç

sezon bitecek biz halen çıkışa geçeceğiz kaç maç oldu 8 mi 10 mu?  :(

samet_55

bence tesadüfen üst sıralarada olan iki takımın maçı..gününde olan kazanırr.beraberlik kimseye yaramaz..havada çok kötü olacaga benziyo..

GökhanÇağlar

gerçekçi olalım bu futbolla tavşanlıya yeniliriz, kendimize gelmeliyiz artık,şampiyon olmak istiyorsak bu maçı kazanmalıyız..

GurbetciFanatik

Kalpar : iyi ye gidiyoruz
nediyor bu yaaaaaa

Verdigi demece bakin.

Gidiyoz dogru ama asagilara gidiyoruz iyi ye degil.

_SoN_

Bu maça takımımız çok gergin çıkacak,buda olumsuz sonuçlar doğurabilir,ben ümitli değilim,ama stadta sonuna kadar destek olacağım.

SAMSUNLU ORUMA 55

Hiç boşuna uğraşmayın bu sefer yeniliriz :( :( Serkan abi duy sesimi  ;)