Samsunsporumuzun hazırlık maçları

Başlatan sefa 55, 05 Ocak 2011, 15:56:31

« önceki - sonraki »

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: samsuni - 10 Ocak 2011, 22:56:51
çelebi ile bir takım yapın da siz oynayın bari abi.
hatta sadece celebi bile oynayabilir, nasılsa kimseye pas atmıyor :) :) :) :)

batman petrolle yapacaklarına bizle maç yapsalar olmaz mı be abi  :D :D :D

berusa55

AlıntıSamsunspor verimli kamp döneminin ilk hazırlık karşılaşmasını bugünTFF 3.Lig 2.Grup kategorisinde mücadele eden Batman Petrolspor ile oynayacak. Belek'te Arcadia Otel'in sahasında oynanacak müsabaka saat 11:15'te başlayacak

Sabahın köründe 3.lig takımıyla maç. Milletin maç yaptığı takımlara bakınca artık Batman'a 5 de atsak 5 de yesek umrumda değil vallahi.

Ayberk

Millet Almanya 2. Bundesliga takımlarıyla oynar, biz batman petrolle. Şaka maka bu takımın adını "yok batman petrol!" diye çocukluğumda dalga geçmek için kullanırdım :D :( :( :o

celebi

berusa55

Şu bir gerçek ki devre arası kampı (kalacağımız otel dışında) ve yapacağımız transferler hiçbir şekilde planlanmamış! Hazırlık maçlarımız "bir febe olayı nerden çıktıysa artık" tam bir fiyasko.

celebi

maç ne alemde bilgisi olan var mı

kuzey55

batman maçı ne oldu acaba? ayrıca adanademir çok iyi transferler yaptı bizi yenerler gibi geliyo.

AntZ

Çoğu takım kampı bitirdi, bizim kamp ayın 20 sine kadar sürecek, direkt Akhisar'a geçeceğiz, daha 9 gün kamp var, kampın başında kondisyon yüklemeleri yapıldı, bundan sonra normal idmanlar ve hazırlık maçları yapılacak. Bence en iyi ve en planlı hazırlık dönemini biz geçiriyoruz. Çoğunluğun bir sürü hazırlık maçı oynaması bizim yanlış yaptığımız anlamına gelmiyor, bu kadar germeyin kendinizi rahat olun  :)

celebi

murat batman maçının sonucu nedir acaba

AntZ

Alıntı yapılan: celebi - 11 Ocak 2011, 14:49:51
murat batman maçının sonucu nedir acaba

Abi bana biraz ters Belek, üstüne birde sabah Kemer'deydim, malesef bilmiyorum  ;)

Ahmeti

Ertuğrul Sağlam

2-1 yenmişiz gollerin 1 tanesini Dilaver diğerini sorduğum kişi bilmiyormuş. İlkdevre başka ikinci devre başka takımla çıkmışız kamptaki tüm futbolcular oynamış:)

berusa55

Tahmin vermiş sanırım Mert. Maç skoru değil o.

berusa55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 11 Ocak 2011, 14:57:05
Sanırım 1-1 bitmiş.

http://www.futbolmerkezi.com/samsunspor-batman-petrolspor-11-01-2011-haz-fm-match_EN_20Y2FMMFMj3CRc%3D,MatchInfo.aspx

Our score prediction has been calculated interactively, depended games between each teams and concerned thier last five games

Son oynanan 5 maça göre tahmin vermiş sanırım Mert. Maç skoru değil o.

celebi

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 11 Ocak 2011, 14:57:42
2-1 yenmişiz gollerin 1 tanesini Dilaver diğerini sorduğum kişi bilmiyormuş. İlkdevre başka ikinci devre başka takımla çıkmışız kamptaki tüm futbolcular oynamış:)

gözünü seveyim bir öğren ya