Samsunsporumuzun hazırlık maçları

Başlatan sefa 55, 05 Ocak 2011, 15:56:31

« önceki - sonraki »

sefa 55

Kampta son maç F.Bahçe ile
05 Ocak 2011 / 13:04evre arası hazırlık çalışmaları için Belek'te bulunan Samsunspor, 12 Ocak'ta A.Demirspor, 16 Ocak'ta ise Süper Lig takımlarından Fenerbahçe ile karşılaşacak
İKİ MAÇ KESİNLİK KAZANDI
Devre arası hazırlık kamp çalışmaları için Antalya'nın Belek İlçesi'nde bulunan Samsunspor'un 16 günlük kamp programında oynayacağı hazırlık maçları da yavaş yavaş netleşmeye başladı. Şu ana kadar Kırmızı-Beyazlı ekibin görüşme yaptığı kesinlik kazanan iki maç görünüyor.

SON MAÇ FENERBAHÇE İLE
Yapılan karşılıklı görüşmeler neticesinde Kırmızı-Beyazlılar, 12 Ocak'ta Adana Demirspor ile oynayacak. Bu müsabakadan 4 gün sonra ise Süper Lig takımlarından Fenerbahçe ile Belek'te karşı karşıya gelecek Samsunspor'un sonraki periyotta kimlerle oynayacağı belli olacak.

Ayberk

Tv verir herhalde, transferlerimizi izleriz :)

özkan

çok böbürlenen samsun medyası yayınlasın şu iki maçı  ;)

brigand

16 ocaktaki maçı trt verir heralde ama ads maçını sanmıyorum.

ahmetsefa55

kabacevizli55

Ayberk

aynen aynen trt vermez bence, çok çok arkayıfenerleyelimTv medya aş. verir maçı :D

AntZ

TV verse de vermese de Samsun'umdan 1000 km uzağa gider, Samsunspor'umun maçını yerinde izlerim arkadaş.  1dk!!! Sözde Akhisar'a AKAN kalbi ılıklarla karıştırmayın bizi, lütfen!!!.  :-* :D

HoliganSamSunLu

fenerbahçe maçımızı d-smart verir bence

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Ant55 - 05 Ocak 2011, 23:11:04
TV verse de vermese de Samsun'umdan 1000 km uzağa gider, Samsunspor'umun maçını yerinde izlerim arkadaş.  1dk!!! Sözde Akhisar'a AKAN kalbi ılıklarla karıştırmayın bizi, lütfen!!!.  :-* :D

Uleyn şurda yokluğumuzdan faydalanıp arkamızdan atar gider yapan arkadaşım...
Sen bilmezmisin elbet bir gün karşılacağız..
Sen bilmezmisin benim intikamım acı olacaktır..
Sen ne kendii bilmezsin bre alçak adam..  :P :P

cgr

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 06 Ocak 2011, 09:52:10
Uleyn şurda yokluğumuzdan faydalanıp arkamızdan atar gider yapan arkadaşım...
Sen bilmezmisin elbet bir gün karşılacağız..
Sen bilmezmisin benim intikamım acı olacaktır..
Sen ne kendii bilmezsin bre alçak adam..  :P :P

Abi ben seni şu bilgisayar başında tanıyamıyorum :) İçindeki hangi kişilik bunları yazdırıyor sana :) Oysa ki çok kalbi ılık , temiz kalpli birisin ama.... :) :D

babasamsunlu

Alıntı yapılan: cgr - 06 Ocak 2011, 11:34:35
Abi ben seni şu bilgisayar başında tanıyamıyorum :) İçindeki hangi kişilik bunları yazdırıyor sana :) Oysa ki çok kalbi ılık , temiz kalpli birisin ama.... :) :D

Sen gel bi gün bilgisayarın başındayken anlatırım sana ;)

twitter

fener kimlerle yapacak ona göre anlarız verilecek maçları

furkan5534

bence vermez ya verse kıyak olur süper olur :-[