BANKASYA 1.LİG 15.Hafta Güngören Belediyespor SAMSUNSPOR'UMUZ: 1-0

Başlatan berkay55, 29 Kasım 2010, 01:42:46

« önceki - sonraki »

sevmekyetmezmi

red_white

kemalin bacağında çekme oldu sanırım ciddi bir sakatlığı yoktur diye düşünüyorum ..

Ertuğrul Sağlam

Hayatımız otobüste, minibüte geldi geçti
Bu taraftar birgün oLsun hiç uçağa binemedi
Engin Sever Duy Bu Sesi
Uçak kaLdır Uçur bizi...

kumköylü ahmet

iki sene once onlarla oynadigimiz macda bir baslikda aynen sunu yaziyordu : Güngören gördü gününü..insallah yine gorecekler gunlerini  ;D

kaptan 55

GökhanÇağlar

kazanmak farz oldu artık.başka bir sonucu aklımın ucundan bile geçirmiyorum ;)

ahmetsefa55

ahmetsefa55

Devre arasında transfer olacak
[ 28.11.2010 ]

AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, kulübün futbolcularına borcu olmadığını ve devre arasında takıma yeni transferler yapılacağını söyledi.Yazarımız Ercüment Gül, AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk ile sizler için görüştü. İşte Öztürk'ün açıklamalarından öne çıkanlar: "Samsunspor'un şu an itibarıyla futbolcularına geçmişe dönük ne transfer taksiti, ne maç primi, ne de herhangi özel taahhütten kaynaklı bir borcu bulunuyor. Ne Bank Asya Lig'de, ne de Süper Lig'de şu an itibari ile böyle bir kulüp olduğunu düşünmüyorum. Emin olun bu kulüp artık geçmiş 6 yıla göre paranın hiç konuşulmadığı bir kulüp haline geldi. Samsunspor'un bu duruma gelmesinin en önemli nedeni güvendir. Bunun ne demek olduğunu anlatayım.

TRANSFERLER BİLİNÇLİ YAPILDI
Geçmişe bakıldığında bu şehrin iş adamları her zaman Samsunspor'a güçleri ölçüsünde maddi destek vermiştir. Ancak bu paralar sağlıklı ya da verimli kullanılırsa bu desteğin devamı da gelir. Geçmişte yapılan yardımlar gerektiği gibi ya da yerinde kullanılmadı. Yapılan o zamanki destelerin karşılığı gelmedi ya da alınamadı. Hemen bir örnek vereyim. Çaykur Rizespor yıllardır 12 ya da 13 trilyonluk bütçelerle her yıl lige başlamış ama yanlış transferler ya da yönetimlerle hiç başarı yakalanmamış durumda. Kulüp bütçesinin yetersizliği nedeni ile istenilen futbolcuları belki alamamış olabiliriz. Bunu Ankara'da yaptığımız görüşmede de söylemiştim. Ancak paramızın yettiği ölçüde alınan futbolcularında takımı bu sene istenilen hedefe götürecek güçte olduğunu o zaman da iddia etmiştim.

İMKANLAR HEBA EDİLMEDİ
Dediğim gibi istenen futbolcular alınamasa da yapılan nokta ve isabetli transferlerle bu takım kuruldu. Yani kulübün elindeki sezon başındaki maddi imkanlar hiç heba edilmeden gerektiği gibi kullanıldığını söyleyebilirim. Sezon başında alınan futbolcuların hemen hepsinin bu takıma katkı sağladığını görüyoruz. Yani transferler bilinçli yapıldı. İşte bu sezon başında yapılan doğru yapılan işler şu anki başarıyı getirdi. u da Samsunspor'a maddi destek veren iş adamlarımızın bu yönetime bu zamana kadar olmayan  güvenini sağladı. Bu güven duygusu da Samsunspor'a yapılan maddi desteğin sürekliğini yani devalılığını sağladı. Şu anda da bu maddi destek katlanarak artacağını umuyorum.

BEN SAMSUNSPORLUYUM
Benim Samsunspor'la bu kadar ilgilenmem içtenlikle söylüyorum bir sevda meselesidir. Hiçbir zaman bir siyasi getiri düşünmeden hatta bırakın siyesi getiriyi zarar bile verebileceği ihtimalini göze alarak bir zamanlar yöneticiliğini de yaptığım. Samsunspor'un bir neferi gibi çalışmaktan yanında olmaktan mutlu oluyorum. Emin olun hayatımda Samsunspor'da yöneticilik yaparken aldığım zevki sizlere kelimelerle anlatmam mümkün değil. Şu an siyasi durumumdan dolayı yöneticilik yapamasam da yine hep yanındayım. Bunu da büyük gururla yapıyorum. Çünkü ben Samsunsporluyum. Bu takımın deplasman dahil tüm maçlarında yanında olmak için elimden geleni yapıyorum. Bir zamanlar bu takımın deplasmanlarında kaldığı otele ziyaretine gittiğim zaman bir yönetici bile göremezdim. Şimdi bakıyorum hemen hemen tüm yönetim deplasmanda takımın yananda futbolcularına destek veriyor. Çok şükür bugünlere gelindi.

HEDEF SÜPER LİG
Bu arada Bayındırlık ve İskan Bakanımız Sayın Mustafa Demir ve Ak Parti Gurup Başkan Vekilimiz Sayın Suat Kılıç'ın bu takıma çok büyük katkıları var. Onların sayesinde bu günlere gelindi. Onlara çok teşekkür ediyorum. Her zaman söylüyorum Samsunspor bu şehir için çok önemli. Bu takımın Süper Lig'e çıkması ile çok şeyler değişecektir. Şehrin ticari kimliği başta olmak üzere her türlü trafiği artacaktır. En önemlisi de bu kulübün toplam borcu Süper Lig havuzundan gelecek maddi imkanla çok kısa bir sürede bitecek ve Samsunspor'un önü açılarak büyük başarılara hedef koyacaktır.

TRANSFER YAPILACAK
Samsun'da Samsunspor için çok büyük bir heyecan var. Bunu görüyorum. Bu doğrultuda bu takımın bu sezon Süper Lig'e çıkabilmesi için her türlü fedakarlık yapılacaktır. Bu arada takıma takviye anlamında teknik ekibin hazırladığı ya da tespit edip isteği futbolcuları devre arasında transfer edeceğimizi söyleyebilirim.

Ekrem

ARtık KAzanıp geçelim galibiyetler serisine bi hafta ıyı bı hafta kötü bir yarı iyi bir yarı kötü  artık bir tempo da ilerleyip ÇıkaLIm süper ligee

brigand

kazanmamız gerekiyor. seri yapmamız lazımki, üst sıralarda saglam olsun yerimiz.

brigand

kemal'in ciddi birşeyi oldugunu düşünmüyorum. kemal - jonathan oynar. bu ikilinin iyi görüntü vermesi durumundada artık stoperdeki ikili değişmez. çünkü kenan'ın ne kadar aciz bir durumda oldugunu hoca artık gördü diye umuyorum. turgay ise artık sag bekde devam etsin. bence devre arasından sonra ilk 11'e girme şansı sadece sag bekde olacak. ortada artık anıl'ı kullanması gerekli hocanın. güngören galibiyet almak için daha acık oynayacaktır. anıl'ın ileriye dönük pasları cenk ve zenke'yi daha verimli kullanmamızı saglar.hayırlısıyla 3 puanı alırız inşallah.

Turuncu

berusa55

Kemal'in sakatlığı ciddi değilmiş. Bu hafta oynayacak.

brigand

Ölümüne_Samsunspor