BANKASYA 1.LİG 15.Hafta Güngören Belediyespor SAMSUNSPOR'UMUZ: 1-0

Başlatan berkay55, 29 Kasım 2010, 01:42:46

« önceki - sonraki »

Ollivanders

cembaba

Ben, takım diri kalmayı başarabilirse, yenebileceğimizi düşünüyorum.

celebi

Alıntı yapılan: celebi - 29 Kasım 2010, 09:46:04
şimdi Samsundan bu güngören maçına gelecek olan arkadaşlar kimler ve kalacak yerleri var mı bu arkadaşların. bu arada cumartesi akşamına halı saha MAÇI AYARLAMAYI DÜŞÜNÜYORUZ. malzemelerini YANLARINDA GETİRSİNLER.. ve samsundan gelecek arkadaşların listesini oluşturup yazarsanız kalacak yerleri ayarlayayım diyorum.

NOT: BAZI TOPİÇLERE MESAJ YAZILAMIYOR ANT 55 KARDEŞİM Mİ İLGİLENECEK BU MESELE İLE.

Serkan

mehmet yılmaz

Bildiğim kadarıyla herkesin kalacak yeri var Çelebi hocam. Listelik bir durum yok. Senin için de Güngören tarafına geçecekmiş, forumlarında özcelebi nickiyle yazıyormuş gibi dedikodular var :)

Burak

Teşekkürler Çelebi abi bizleri düşündüğün için kalacak yeri ayarladık sağlama aldık gelmeden    :) sağolsun Mustafa'da davet etti . Teşekkür ederiz

mehmet yılmaz

Bu arada sitenin sunucusu değiştirilmiş, temada da değişime gidilmiştir. Başlangıçta bazı aksaklıklar yaşanabilir. Mesela semboller, foto, alıntı gibi şeyler kullanılamıyordu, düzeltildi şu an.

Bundan sonra Allah'ın izniyle sitede yoğunluğa bağlı kilitlenme, çökme gibi sıkıntıları yaşamayacağız. Güngören Belediye maçımızı da radyodan canlı Anlatımla vereceğiz.

red_white

Alıntı yapılan: Burak - 29 Kasım 2010, 11:12:31
Teşekkürler Çelebi abi bizleri düşündüğün için kalacak yeri ayarladık sağlama aldık gelmeden    :) sağolsun Mustafa'da davet etti . Teşekkür ederiz

Arkadaşlar kalıcak yer var buyurun gelin müsaitiz bizlerde

55.hakan

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Kasım 2010, 11:13:54
Bu arada sitenin sunucusu değiştirilmiş, temada da değişime gidilmiştir. Başlangıçta bazı aksaklıklar yaşanabilir. Mesela semboller, foto, alıntı gibi şeyler kullanılamıyordu, düzeltildi şu an.

Bundan sonra Allah'ın izniyle sitede yoğunluğa bağlı kilitlenme, çökme gibi sıkıntıları yaşamayacağız. Güngören Belediye maçımızı da radyodan canlı Anlatımla vereceğiz.
Hala taraftar grupları gibi yerlerde alıntı yapılmıyor

Burak

Bu hafta defans dörtlümüz nasıl olur sizce . Benim hiçbir fikrim yok .  Kemal'in sakatlığı ciddiyse Adem , Ersin , Kenan , Kemal yok .       

Turgay    Koçarslan   Jonathan   Orhan  olabilir mi ?  Allahtan güçlü bir rakibe denk gelmedi bu durum

Fecr_55

Güngören su ana kadar en cok gol yiyen ve en az gol atan takimlarin basinda geliyor..
Kemal ve Kenan isini iyi yapar, Murat ve Hakan da ileriye dönük kurarsa oyunu, orta sahayi ele gecirirsek yani bu maci kazanmamamiz icin hic bir neden göremiyorum..
Taraftarimiza da sonsuz güveniyorum, haklarini vereceklerdir..

Fecr_55

Alıntı yapılan: Burak - 29 Kasım 2010, 11:36:57
Kemal'in sakatlığı ciddiyse Adem , Ersin , Kenan , Kemal yok .       

Kenan dörtledi mi sari karti? Yok mu bu macta?

kuzey55

kenan ve adem cezalı bu maçta...ersin de kırmızı kart cezalısı kemal in sakatlığı ne derece onu bilmiyoruz

Burak

ersin , kenan , adem cezalı      kemal'in de sakatlığına bağlı tabi ki

kuzey55

kemal oynarsa yanında jonathan olur bu maçta büyük ihtimal.sağ da turgay olur..