Lig A 5.Hafta | Diyarbakırspor 2-0 Samsunspor

Başlatan hasselbaink, 11 Eylül 2006, 16:10:58

« önceki - sonraki »

yaman55

aras55

arkadaşlar bizim maçı d spor veriyormu bilgisi olan varmı

bengülü

Alıntı yapılan: "aras55"arkadaşlar bizim maçı d spor veriyormu bilgisi olan varmı

aras55 aramıza hoş geldiniz

jean

vermiyor diye biliyorum maca gelince alma ihtimalimiz yuksek bence sorun cikmaz insallah

hasselbaink

Alıntı yapılan: "aras55"arkadaşlar bizim maçı d spor veriyormu bilgisi olan varmı

maçı vermiyor
o gün 16 daki maçlardan birinin yayını var bizimki kesin olarak verilmiyor ama öbür pzts oynanacak Altay maçını veriyor

Sempatik Bengülü

arkadaşlar inşallah yarın iyi oynayıp maçı alıcağız ben l. eriş hocama güveniyorum 1-o olsun bizim olsun

merkez

Samsun/dan,canım memleketimden çok uzaklarda olsam da; aklım,fikrim,kalbim hep samsunsporda.Alınan üzücü sonuçlar  herkes gibi beni de kahrediyor.özellikle lige iddialı ve kararlı başlamamıza rağmen geldiğimiz bugünkü sonuç tam bir fiyasko.Umarım takımımız   yeniden şahlanır,yeniden şimşekler çaktırır, gazetelerde çok özlediğimiz samsun yine dörtledi manşetleri görürüz yine...
Diyarbakırı yenerek rahatlayacağımızıu ve yeni bir sayfa açacağımızı düşünüyorum,ümit ediyorum.

maraton

burada iyimser yazılar yazan arkadaşların hala ümit besleyen taraftar kardeşlerimin aralarından biz karamsarların bilmediği gizli bir bilgisi veya tiyosu var herhalde çünkü oynanan futbol ve herşeyden önce bu yönetim başta olduğu sürece bizden bir şey olmayacağını herkes anladı..
diyarbakır bizi yenerse şaşırmayacağım çünkü adamlar onur mücadelesinde bir taraflarını yırtıyorlar bizimkiler kafalarına sürdükleri jöle bozulmasın saçına çektikleri fön bozulmasın diye koşmuyolar bile.. futbol takımımı concon fabrikası kuaför salonu muyuz anlamadım ..bu kadar taratar-futbılcu profili değişik takım nasıl oluyor bu futbolcu bozması conconlar nasıl hala samsunspor gibi delikanlı bir taraftar grubunca buralarda barındırılıp bi de bunlara ümit bağlayıp ümitli olunuyoa anlamadım.. ilk önce tüm takımın saçını 3 e vurduralım derim ben.. bir sözde siz taraftar kardeşlerime futbolcular 2. ligde olmaktan gayet hoşnut ve benimsemiş durumdalar sanırım bizde buralara alışsak ii olur zira bunlar oldukça buralardayız..

kadir55ist

selam
iyimser olmaya çalışıyoruz ama diyar maçı ve kupa maçından sonra biz iyimser olmayacağız futbolcullar iyi oynayacaklar bu hafta bizim için çok önemli iki maçıda alırsak artık herkes kendine gelir yönetim futbolcu taraftar daha sıkı oluruz inşallah...
aksi bi durum şu anlık düşünmek istemiyoruz...

samsunum

Ya arkadaşlar diyarbakır - samsunspor maçını televizyon vermiyor canlı olarak  skoru nereden öğeneceğiz bilen varsa bilgilendirsinler şimdiden teşekkürler

ALEMDE KIRAL SAMSUN[/b]

cagdasahmet

Alıntı yapılan: "mahmut 55"Ya arkadaşlar diyarbakır - samsunspor maçını televizyon vermiyor canlı olarak  skoru nereden öğeneceğiz bilen varsa bilgilendirsinler şimdiden teşekkürler

ALEMDE KIRAL SAMSUN[/b]

Dostum internette siteler var ama ben oralardan takip etmeyecegim sansim tutmuyor o yüzden burada ara ara skorlari yazarlar arkadaslar.Fakat Canli takip diyorsan mackolik'ten takip edebilirsin.

samsunmania

arkadaşlar bugün Samsunum kazanır artık futbolcular da işin ciddiyetini anladılar.Diyarbakır bizi kendi sahasında yenemiyor.Hiç olmazsa puan alırız ama büyük bir ihtimal maç bizim.

cagdasahmet

Tesekkürler Tv'den bakariz.Samsunspor  4ever !!!!!

supporter

Alıntı yapılan: "debo baba"bu arada macı tv verıyomus

emin misin?

Amsterdamli

NAKLEN YAYIN YOK

Pazar günü Atatürk Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak DİYARBAKIRSPOR-Samsunspor karşılaşmasının naklen yayın kapsamında olmadığı açıklandı.Türk Telekom Lig A'nın yayıncı kuruluşu olan D Spor'un Cumartesi günü Altay-Gaziantep B.B (20.00),Pazar günü Kasımpaşaspor-Kocaelispor (16.00) ve Pazartesi günü de İstanbul B.B-Uşakspor (20.00) karşılaşmalarını naklen ekrana getireceği bildirildi.