Samsunspor:2 Ankaragücü:1

Başlatan bluegreen55, 15 Nisan 2006, 19:04:45

« önceki - sonraki »

55cem55

bu maçta yine ceyhun celil caner üçlüsü oynarsa kazanırız ama geçen haftalardaki gibi rafael kazmasını ilk 11 e dahil ederse unutun galibiyeti arkadaşlar..biz haftalardır yırtınıyoruz bu forumda bu üçlüyü oynat rafael kazmasını yedeğe çıkart lafımızı dinletemedik ensonunda dinlettik direk 3 puan işte

RenTinRen

Alıntı yapılan: "55cem55"bu maçta yine ceyhun celil caner üçlüsü oynarsa kazanırız ama geçen haftalardaki gibi rafael kazmasını ilk 11 e dahil ederse unutun galibiyeti arkadaşlar..biz haftalardır yırtınıyoruz bu forumda bu üçlüyü oynat rafael kazmasını yedeğe çıkart lafımızı dinletemedik ensonunda dinlettik direk 3 puan işte

bana , dobi hasan denizli maçındaki kadroyu bozmaz gibi geliyor..

sezgin

evet mutlu sona az kaldı a.gücünüde yenersek ianşallah yeneriz bizim için herşey daha güzel olur

south_london

verme alma lafları samsunsporun yanında kullanılamaz.bu lafları kullananlar samsunsporlulupun ne demek olduğunu anlayamamış kişilerdir.biz çıkar yürekten en iyi şekilde oynamaya çalışırız ve kazanırız.şikeyle adımız geçmez hala anlayamadızmı?

cem and naz55

ankaragücü o baskıdan çıkamayacaktır pazar günü ALLAHIN İZNİYLE tehlikeli bölgeden çıkıyoruz haydi samsun

bluegreen55

ben verme alma demedim zaten ankaragücünün vereceğini de ima etmedim

ankaragücü bu hafta kazanıp rahatlarsa bize karşı ölümüne saldırmaz dedim en azından başka takımlar için..sadece normal oyununu oynar..

bluegreen55

gazeteye baktımda malatya kayseri maçında kayseride  golcü gökhan oynamamış ve yordanovda maç 2-0 olduktan sonra girmiş ancak ve 1 gol atmış.

bengülü

yeneceğiz arkadaşlar simdi herşey bize döndü mutlaka kazanacağız

King Of The North

Ankaragücü rahatladı 1 puana kümede kalıyorlar bundan sonra bize asılmaz gibi bir durum olacağını sanmıyorum.Hep böyle dedikleriniz yaslayıp gitti bize.O yüzden aynı Denizlideki gibi çıkıp inanmış bir şekilde o muhteşem futbolumuzu oynayıp dağıtacağız bunları.10 puandan aşağısı bizi kurtarmaz kümede kalmamız için.

Ladikli

10 haftadır süren şanssızlığı kırdık.ankaragücü maçıyla galibiyetlerimize devam edeceğiz.yenmekten başka çaremiz yok artık ve yeneceğizde

yaman55

herkes rahat olsun kazanacağız

Forvetim

Alıntı yapılan: "dr_ahmet"cemal aydın bildiğim kadarıyla rizeli

Cemal Azmi Aydın Samsunlu (Havzalı) bilmeyenler için yazdım. Ama bu durum onun maçı Samsuna vereceği anlamına gelmez ve böyle bi beklenti içine girmeyelim, bir şaibe altında kalmayalım çıkalım koç gibi oyunumuzu oynayalım alalım 3 puanımızı, rehavet mehavette ne demek 1 maç kazanmayla rehavet mi olurmuş. Daha düşme bölgesinden kurtulmadık her maçımız şampiyonluk maçı gibi her maçımız altın gibi artık, kurtuluşumuz garanti olana dek savaşa devam. Bu hafta ve diğer hafta üstüste içerde her türlü destek ve şovlarla takımı motive edip ortalığı yıkalım. Hadi bakalım galibiyetlere devam inşallah, bi konuyu yazmadan edemicem, 3C (Celil-Ceyhun-Caner) Bu 3C mutlaka ilk onbirde olmalı neticeyi gördük, haftalardır boşuna yırtınmıyoruz burda, Rafi kesinlikle yedekte olmalı. Hocam bunu dikkatle değerlendir...

ali ihsan

Ankaragücü rahatladı artık maça çok asılmazlar ama genede tehlikeli.Zaten kaptanları umut maçtan sonra bizim için lig bitti dedi.İnşallah bu maçı alacaz ve dipten kurtulacağız.10 haftadır Rafael için bu adam kazma takımda yeri yok dedim ancak dediğimiz oldu maçı aldık .İnşallah bu maç çıkışımızın başlangıcı olur.

jean

bengülü

slm arkadaşlar samsunspor a.gücü maçı cumartesi günüymüş bize uğurlu geliyor inşallah a. gücünü rahat yeniceğiz