TFF 1. LİG 16.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Göztepe

Başlatan ata55, 21 Aralık 2016, 08:10:50

« önceki - sonraki »

ata55

TFF 1. LİG 16.HAFTA  
SAMSUNSPOR'umuz - Göztepe
24.12.2016 cumartesi
19 mayıs stadı
18:30

Çilenin son maçı. Umarım yenilmeyiz şu Aliağaya

brigand

Başakşehir'den 6 yemişler. Biraz daha hırsla geleceklerdir. İyi takımları var ama kopuk oynamalarına rağmen bu ligin kötülüğünde zirvedeler. Benim takımdan hiçbir beklentim yok. Olur da şans faktörü işlerse 1 puan iyidir.

celebi

Karabudun

Bizim avellere en ufak inancım yok. Önceki maçlarda salak salak umutlanıyordum, bu maçtan ise tek beklentim fark yememek. Umarım bunu başarabilir bizimkiler. Şaka bir yana bu maçın neticesinde Türk futbol tarihe geçmek var.

orucreis

pek umudum yok açıkçası, fakat 1 puanı alacağımızdan eminim. oyun olarak ne biz oynayabiliriz nede rakibi oynatırız.

mehmet yılmaz

Kadro kalitesi ve derinliği olarak çok çok gerideyiz. Kazanabileceğimizi sanmıyorum. Ancak taraftar desteğimiz gerçekten bir avantaj. Göztepe seyircisi de gelecektir ve bu durum maç gerilimini artırabilir. Bence bu da bize yarar. Beraberlik çıkarabiliriz.

eprianu

Bizimkiler maç seçtiği için Eskişehir maçı gibi bu maça da asılacaktır.
İlk golü atarsak çok şey değişir ama yersek orda biter maç.
İşin en acı tarafı ise yenilirsek Türkiye'nin en adi taraftar topluluklarından birinin bizimle dalga geçeceği...

jean

Yenip ilk yariyi lider bitirmek isteyeceklerdir acikcasi cikmasini istedigim bir takim ins 1 puan aliriz en az

tactician

Bu sefer kazanacağız.
1-0
gol: alperen

Dip not: Son yazdığımla inandırıcılığımı bir miktar kaybettim doğrudur :) ama içimden öyle geçti.

celebi

bence hiç umutlanma umutlanınca yıkımı daha kötü oluyor

muzaffer4

3-2 kaybederiz 2 golü nasıl atacaz sormayın ben de bilmiyorum.

GurbetciFanatik

23 Aralık 2016, 17:04:15 #11 Son düzenlenme: 23 Aralık 2016, 19:25:15 GurbetciFanatik
Alıntı yapılan: töngel - 23 Aralık 2016, 10:45:51
Bu sefer kazanacağız.
1-0
gol: alperen

Dip not: Son yazdığımla inandırıcılığımı bir miktar kaybettim doğrudur :) ama içimden öyle geçti.

Töngel ne kullaniyorsa aynisindan bende istiyorum. Bende dünyaya Töngelin gözüyle bakmak istiyorum  :D

yirmiuc

Ahmeti

Merhaba arkadaşlar
Eskişehir maçında biletleri maraton alt tribününe kesilenlermi cezalı oluyor bilgisi olan varmı ?

GurbetciFanatik

Maçin başlamasina 50 dakika kalmis biz daha sayfa 1 deyiz.
Takimimiza güvenimiz acayip çokmuş  :D