Yeşilyurt Alışveriş Merkezi Ve Yeni Web Sayfası

Başlatan berusa55, 23 Aralık 2006, 17:25:28

« önceki - sonraki »

cem and naz55

YEŞİLYURT ALIŞ VERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ 14 NİSAN     2007 CTS GÜNÜ AÇILACAKTIR
açılışta ünlü sanatçılar ve polat alemdar teşrif edecekler yanlız polat alemdar ın gelmesi tam kesin değil görüşülüyor menejeriyle gelecek büyük ihtimal

berusa55

evet acılıs ctsi saat 12.00'de...samsunumuza simdiden hayırlı olsun güzel bir yerde güzel bir mekan...yesilyurta samsunumuza böyle bir yer kazandırdıkları için tesekkürler.

akınyılmaz

hasselbaink

dün açılışı yapıldı, Türkiye'nin denize en yakın AVM'si imiş. Gerçekten de deniz manzarası çok çok iyi. Ben çok beğendim. market olarak migros var. bunun haricinde kuaföründen, adidasa, nike'a, mc donalds'dan hacığolu'na ve sinemaya kadar pek çok şey var. Atakumlular için birebir.

Şehrimiz çok güzel bir mekan kazandı. Tek eksiği otopark olarak görünüyor.

berusa55

otopark eksiği falan yok 600 araçlık açık ve kapalı otoparkı var dün açılıs olduğundan dolayı çok kalabalıktı diğer günler için yeterli otopark alanı mevcut

Tribün_ali

arkadaşlar yeşiyurt alış veriş merkezinden bir tane dükkan verseler SAMSUNSPORUMUZA orda takımımızın lisanlı ürünleri satılsaa maddi anlamda sabit gelirimiz olur bunun için bişiler yapalım yok ki kodaman tanıdıgım gidim konuşimm

veis

bencede süper ve kalıcı bi fikir ama vereceklerini zannetmiyorum heray düzenli bi gelir süper olurdu esasında.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "samsunlu1965"arkadaşlar yeşiyurt alış veriş merkezinden bir tane dükkan verseler SAMSUNSPORUMUZA orda takımımızın lisanlı ürünleri satılsaa maddi anlamda sabit gelirimiz olur bunun için bişiler yapalım yok ki kodaman tanıdıgım gidim konuşimm

oradaki dükkanların değeri çiftlikteki dükkanlardan daha pahalı ve oradan bir mağaza vercekleri hiç zannetmiyorum zaten dükkanda kalmadı bi tane boş vardı oraya yeni bir yabancı bir firma yemek dükkanı açacak zaten sadece yemek bölümü işliyor tek alışveriş yapan benim dükkana gidiyorum bomboş kimse yok :lol:

lucapicola

Belki bütün dükkanlar tıka basa müşteriyle dolu değil ama bomboş ta değil.Ben evim yakın olduğu için bazen gidiyorum ve en erken saatlerde bile  müşteriler var şu anda indirim zamanı olduğu için özellikle hareketli diyebilirim. Daha yeni çocuklara alışverişi ordan yaptık.

timofte

Oradaki Samsunspor kumbarasına satış fişi reklam kağıdı falan atan biriyle bir gün kazayla falan karşılaşırsam hiç de hoş olmayacak..

celebi

Onu yapan şereften yoksun insanlar mı var ya.

Tribün_ali

Alıntı yapılan: "timofte"Oradaki Samsunspor kumbarasına satış fişi reklam kağıdı falan atan biriyle bir gün kazayla falan karşılaşırsam hiç de hoş olmayacak..

onu yapanların...

veis

Lazoli

cok hos bi yer olmus önünden gectim bu sene böyle yerlerin dewamini istioruz düsünsenize adam samsuna merzifondan amasyadan corumdan alis veris icin gelecek

Çaðrý55

Alıntı yapılan: "samsunlu1965"arkadaşlar yeşiyurt alış veriş merkezinden bir tane dükkan verseler SAMSUNSPORUMUZA orda takımımızın lisanlı ürünleri satılsaa maddi anlamda sabit gelirimiz olur bunun için bişiler yapalım yok ki kodaman tanıdıgım gidim konuşimm
evet bu dediğin bursada var dükkan yapmamışlar ama küçük bi klube gibi yapıp koymuşlar aynı bizim staddaki gibi bu yapılabilir aslında