Yeşilyurt Firması'nın Yaptırdığı AVM Hakkında...

Başlatan berusa55, 02 Ekim 2006, 16:23:29

« önceki - sonraki »

berusa55

Arkadaşlar bilindiği üzere Yeşilyurt Firması Atakum'da güzel bir alışveriş merkezi yaptırmakta.inşaat tabelasında buranın adı "Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi"olarak geciyor.bence bu ad bu kadar güzel bir merkeze yakısmıyor!eger firma burayı kendileri yaptırıyor diye kendi isimlerini vereceklerse bu isim direkt firmanın reklamını yapmaktan öteye gecmeyecektir.tamam reklamını yapabilir ama buraya daha çok diger sehirlerdeki örneklerde olduğu gibi "SAMSUN PARK" ismi konulabilir...benim aklıma gelen en güzel isim bu.siz de aklınıza gelen güzel isimleri buraya yazabilirisiniz!ama onemli olan bu isim konusunda firmaya fax cekmek olacaktır.acıkcası ben buranın adının yesilyurt olması taraftarı değilim.burada bir isim konusunda fikir birliğine ulasıp firmaya fax ve e-mail atalım.fax numarası ve e-mail adresleri asagıdadır:
Fax:+90 362 256 04 99
e-mail:yesilyurt@yesilyurtdc.com.tr

berusa55

anlasılan bu konuyla ilgilenen bir allahın kulu yok!tesekkürler!!!

Bafralı

Bence Türkçe bir isim olmalı. Veya amisos kültürüne ait bir isim olabilir. Ne de olsa o kültürün mirasçısı bizleriz.
Amisosça alışveriş yapılan yerlere ne deniyorsa o olabilir mesela.

hasselbaink

Alıntı yapılan: "berusa55"anlasılan bu konuyla ilgilenen bir allahın kulu yok!tesekkürler!!!

ilgilenmemekle ilgisi yok. ben bu konuda ümitsizim. Adamlar Yeşilyurt isminden vaz geçmezler çünkü reklam mantığı hakim. Önce şu formadaki yeşil-siyah reklam saçmalığınuı bıraksalar keşke. Bu arada isim önerin de güzel bence; Samsun Park!

supporter

Bir marka olabilir aynı zamanda ama Yeşilyurt bence böyle bir merkez için güzel, iç açıcı, ve Öz Türkçe bir isim.. Tabi forma reklamlarını Samsunspor renkleriyle uyumlu hale getirseler daha güzel olacak.. Bu mail adresine reklam konusunda mail atmayı da düşünebiliriz..

Tribün_ali

adamlar kendi reklamını yapacak senin benim lafımımı dinlicekler

berusa55

adamların reklama ihtiyacı falan yok!senelerdir bu işin içindeler!eger samsun halkına bir hizmetleri dokunacaksa boyle bir yer yapıyorlarsa oraya gidecek olan halkın da görüslerini önemsemeliler bence!

lucapicola

Yeşilyurt ların reklama ihtiyacı yok.Çok daha güzel türkçe bir isim bulunabilir.İsime net karar verdilermi bilemiyorum ama önceden bir kamuoyu araştırması yapmaları gerekirdi.Geç kalmış sayılmazlar.

MeL_55

berusa55

MeL_55

Alıntı yapılan: "berusa55"mel_55?ne alaka kardesim?

Buradaki mesaj forum kurallarına aykırı olduğu için silinmiştir. / Forum yönetim

eren55

Alıntı yapılan: Bafralı - 26 Ekim 2006, 21:14:53
Bence Türkçe bir isim olmalı. Veya amisos kültürüne ait bir isim olabilir. Ne de olsa o kültürün mirasçısı bizleriz.
Amisosça alışveriş yapılan yerlere ne deniyorsa o olabilir mesela.

Mevzu eskimiş gitmiş.Lakin merak ettim Amisosça diye bir dil mi var veya varmış?