Samsun BK 71 - 75 Mersin BŞ. 2-3

Başlatan cem and naz55, 26 Nisan 2009, 22:08:01

« önceki - sonraki »

berusa55

Bazı şeylere dikkat çekilmek için o dönem kapatılmıştı başlık. Şimdi eski defterleri açmanın anlamı yok arkadaşlar. Aslında o zaman neden o başlığın kilitlendiğini gayet de iyi biliyorsunuz. Şimdi önümüzde önemli bir maç var. Tam anlamıyla finalden önce finali yaşayacağız. O yüzden sizlerden ricam beyler artık tartışma değil birlik olma zamanı... Ha illa tartışacağız diyorsanız msn var, sitemizin özel mesaj kısmı var. Lütfen biraz daha hassasiyet. ;)

cem and naz55

Alıntı yapılan: berusa55 - 28 Nisan 2009, 23:00:44
Bazı şeylere dikkat çekilmek için o dönem kapatılmıştı başlık. Şimdi eski defterleri açmanın anlamı yok dostum. Aslında o zaman neden o başlığın kilitlendiğini gayet de iyi biliyorsun. Şimdi önümüzde önemli bir maç var. Tam anlamıyla finalden önce finali yaşayacağız. O yüzden sizlerden ricam beyler artık tartışma değil birlik olma zamanı... Ha illa tartışacağız diyorsanız msn var, sitemizin özel mesaj kısmı var. Lütfen biraz daha hassasiyet. ;)
ya bak böyle ılımlı yazı olsa canımı ye adam haddini bil demogoloji yapma sen kimsin ya..neyse ılımlı yaklaştığın için saol

Fecr_55

foruma daha yeni üye olup, ilk mesajiyla sadece Samsun Basket macina davet eden birinin ardindan, uzun zamandir foruma emek vermis olup, birbirine saygida kusur etmeyen, birbirini taniyan kisilere bu tartisma yakismiyor..

mac yarin, kim nasil destek verecegini zaten iyi biliyor..burda biz hem Samsunsporlu olup hem de SBK ya destek verirken, tek tarafli düsünen biri icin (ki bu ne kadar dogru bilinmiyor) gercek taraftarlarin birbirlerine laf atmasi hic hos degil..disardan biri gelip icerinin muhabbetine limon sıkamaz, buna neden izin veriyorsunuz?

birakin yarinki mac icin güzel düsünelim, dua edelim..destegimizi de nerede olursak olalim verelim..biz haddimizi biliyor muyuz, evet..öyleyse böyle bos tartismalara kapilip ortami sogutmaya gerek yok bence..herkes belli bir yasa gelmis, kimse kimsenin lafina boyun egecek degil..
bu yüzden yasimiza, bulundugumuz ortama ve yarinki maca saygi duyalim ve kazanmak icin dua edelim, oldu bitti..

cem and naz55

ben 35aman35 hariç diğer arkadaşlardan bu polemikten dolayı özür dilerim..görüşmek üzere

berusa55

Alıntı

Keskindemir: 'Tarihi bir gün olacak'

28 Nisan 2009 / 20:23

Samsun Basketbol Kulübü Antrenörü Cantuğ Keskindemir, Mersin Büyükşehir Belediyespor ile finale çıkma mücadelesi vereceklerini belirterek, Samsun için yarınki maçın tarihi bir gün olacağını söyledi.

Samsun Basketbol Kulübü, bugün son antrenmanını yaparak maç saatini beklemeye başladı. Yaşar Doğu Spor Salonu'nda yapılan taktik ağırlıklı antrenmanda oyuncuların bir hayli hırslı olduğu gözlendi.

Samsun Basketbol Kulübü Antrenörü Cantuğ Keskindemir, bütün senenin sonunda emeklerinin karşılığını almak istediklerini belirterek, "8 aylık bir mücadele ve çalışmanın sonucu almak istiyoruz. Finalde Fenerbahçe'nin rakibi olmak için bu maçı kazanmak istiyoruz ve alabilecek güçteyiz. Rakibin etkili oyuncularını biliyoruz. Gerekli önlemleri aldık. Bu maçın telafisi yok. Özellikle taraftar desteğine çok ihtiyacımız var. Samsun için yarın tarihi bir gün olacak. Samsun'da tüm branşlarda finalde şampiyonluk için mücadele eden ilk takım olmak istiyoruz ve bu duruma inşallah erişeceğiz. Bizim için büyük bir onur. Ama sahaya çıkıp oynamadan da hiçbir maçın kazanılmadığını biliyoruz. Oyuncularımız da bunun bilincinde" dedi.

Samsun Basketbol Kulübü ile Mersin Büyükşehir Belediyespor, yarın saat 18.00'de Yaşar Doğu Spor Salonu'nda karşılaşacak. (iha)

Kaynak: http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=11272

jean

hadiyin ya aksilik cikmasin gecen mac gibi yikalim yasar doguyu cok buyuk reklam bizim icin istanbulu yikmaya gidleim sonrada

mehmet yılmaz

@Cem And Naz
Arkadaşım site ile ilgili bir sıkıntın varsa bana ulaşabilirdin
Ben özelden aydınlatırım seni; Timofte'nin hatırasını yaşatmak için çabalarken yanlış yaptığımız şeyler varsa bildirmenden mutlu olurum.

Sanırım herkesin en kolay yaptığı şey sitem etmek
Ben kimseye sitem etmiyorum, o kadar şey yaptık, yapmaya çalıştık, kim bizimleydi, kim ne yaptı biliyoruz.

Sen Samsunsporlusun, doğal olarak da Samsun BK'nın başarısını istiyorsun. Ben de öyle ama bak altını çiziyorum Samsunspor gibi bir derdi olmayan, Samsunspor ile ilgili tek satır yazamayan ama sözüm ona Samsun BK taraftarı imişcesine yazanlara söylenmiştir bu laflar. Seninle ilgili hiç ama hiç bir şey yok.

Evet, biz Samsunluyuz, Samsunsporluyuz ama bu şehirde Samsun adına Samsunspor'un üstünde birşey tutmaya çalışılırsa karşısında olmak da bizim görevimiz. Çünkü bizce Samsunspor, Samsun'un da üstündedir.

Maça dönersek, inşallah çıkacağız finale sonra da konduracağız Fener'e.

HoliganSamSunLu

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: sbkahmet - 28 Nisan 2009, 00:17:20

ben yeni üye oldum arkdasım baq istersen
bundan sonra samsunsporumuz hakkındada yazılarım olucaktır emin ol ...  hepimiz arkdasız burada 2 renk için varız KIRMIZI BEYAZ...

Eyvallah öyleyse, nickin tuhafıma gitti sadece. İnşallah dediğin gibidir Samsunsporlu kardeşim!

Alıntı yapılan: salon55 - 28 Nisan 2009, 20:20:36
ayrıca tribünde aramızda maçı seyrederken bu takımın başarısız olmasını isteyen bazı kişiler devamlı oluyor onlarıda tanımak zor değil takımı  sayı atınca bile alkışalmıyorsa düşüncesi budur o insanların. atın dışarı bu zihniyette olanları aranızdan.

Valla biz tanımıyoruz öyle kişileri, kimmiş onlar madem aramızdalar. Söyle de bilelim. Hatta atalım aramızdan, tıpkı aslında bir İstanbul takımını tutup da Samsunculuk oynayanların atıldığı gibi. Eğer burada öyle birileri yoksa saçmalama. İsim ver, nick ver.

sadece55

Anlamadığım bir durum zaten samsunsporlu olmayan niye samsun basketli olsunki gereksiz bir tartışma gibi

AntZ

Alıntı yapılan: erdo55 - 29 Nisan 2009, 02:43:48
Anlamadığım bir durum zaten samsunsporlu olmayan niye samsun basketli olsunki gereksiz bir tartışma gibi

Evet mantık olarak doğru

Şu da bilinsin ki, Samsunspor lu olup ta, SBK yerine, basketbolda FB, GS ıvır zıvırı destekleyene de aynı tepkiyi verirdik, veririzde. Bu şehirde yaşayıpta Samsunspor lu, Samsun Basket li olmamak suç mu? Yasal olarak değil, ama bu sitede işi ne?

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Nisan 2009, 00:07:02
inşallah çıkacağız finale sonra da konduracağız Fener'e.

Akyol

Arkadaşlar bakın SAMSUN demek önce SAMSUNSPOR sonrada SAMSUN BASKET demektir.Kronoloji ve hiyerarşi yönünden bakarsak SAMSUNSPOR şüphesiz tek markamızdır ama son dönemde kızlarımız ortaya çıktı alayına kafa tutar oldu,bizleri öyle heyecanlara sürüklediler ki uzun zamandır hasret olduğumuz şampiyonluk nidalarını atar olduk.Burda iki çok önemli nokta var;Birincisi Samsun'da SAMSUNSPOR'u seven takip eden kim varsa 7'den 70'e S.B.K yı da sever elinden geldiğince destekler burda bir problem yok fakat ikinci husus biraz karışık çünkü bazı arkadaşlarımız istanbul takımlarına sempati duyup hazır başarılarına ekran başından şak şak yaparken diğer yandan da koşan at olan SBK'nın sözcülüğüne savunuculuğuna girişmektedirler.Samsun'un kaybettiği noktada budur zaten çünkü SAMSUNSPOR'un bugün düştüğü hale Allah korusun ilerde SBK da düşerse o zaman bu arkadaşlarımız arkalarına dahi bakmadan kaçacaklar tribünde yine gerçek SAMSUNSPOR'lular kalacaktır.Yani bu takımın gerçek sahibi Samsun'a her alanda bağlılık gösteren gerçek Samsunlulardır!

Bakın hangi branşta olursa olsun içinde SAMSUN geçiyorsa bu sitedeki herkes destekçisidir bundan kimsenin şüphesi olmasın.Bizim tepkimizi anlayan anlıyor, gerçek SAMSUNSPOR'lular hiçbir takımımızı yarı yolda bırakmaz bugünde göreceksiniz Yaşar Doğu'da bayram olacak.Maçta görüşmek üzere herkes maçaaa  :D

YaşarDoğu

Akyol

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 29 Nisan 2009, 11:07:16
akyol protokolden bana da yer ayır ;D
tamamdır da sen kaçta geleceksin abi ona göre ben 16:30 gibi oralarda olurum haberleşiriz ;)

europe_55

Maci Tv´den takip edecegim...

KUZEYIN YILDIZLARI´NA BASARILAR!!!!!!!

Samsuni abinin dedigi gibi:

Insallah cikacagiz Finale, sonra da konduracagiz fenere