Samsun BK 71 - 75 Mersin BŞ. 2-3

Başlatan cem and naz55, 26 Nisan 2009, 22:08:01

« önceki - sonraki »

cem and naz55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 28 Nisan 2009, 20:51:22
bence Samsunspor değilde bu forumda sadece samsun basket taraftarı olanları atsakta rahatlasak..
samsunluya yakışan sözlermi sence....

**KaR6**

Samsunluya değil, Samsunsporluya yakışan sözler, o da bana yeter..

europe_55

Alıntı yapılan: cem and naz55 - 28 Nisan 2009, 21:22:02

Bence diger kisinin yazdigi sözler samsunluya yakismiyor...

AntZ

Alıntı yapılan: cem and naz55 - 28 Nisan 2009, 21:22:02

Samsunspor lu olmayıp, Samsun Basket taraftarı olanları kastediyor, Samsun Basket taraftarlarını atsak demiyor kardeş...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: **KaR6** - 28 Nisan 2009, 21:08:22
bizim de burası ne forumu herseyin otoritesi? Samsunspor hakkında bu kadar tartısma cıkmıyoken bu forumda sadece Samsun Basket yazanların gelipte Samsunsporlu kardeşlerimi eleştirmesini istemiyorum ne var? biz istemiyomuyuz Samsun Basket iyi olsun, şampiyon olsun, yeri geldi 5 kişi gidip Samsun Basketi desteklemişim ben, sana mı kaldı kimin neye geldiği??

ya ben şimdi bişe mi dedim sana ? sadece Samsunspor'da Samsun Basket'de bizim dedim, çok alınıyosun bence

europe_55

SAMSUNSPORLU olmayip Samsun Basketli olsan neye yarar??
Bizim icin önce SAMSUNSPOR gelir sonra SBK gelir.
Ama biz SBK yi da cok seviyoruz ve sonuna kadar destekliyoruz.
HEM SAMSUNSPORLUYUZ, HEM SAMSUN BASKETLIYIZ!!!

**KaR6**

bunlara gelmeyin ne demek? provakatörmuyum ben? bence sen kelimeleri dikkatsiz seçiyosun, biraz dikkatli yazsan sorun kalmicak..

cem and naz55

teoman gitti gideli ısınamadım bu foruma gider yapanmı dersin asabiyetmi dersin eleştiriyi kabul edememe dersin herşey ayyuka çıkmaya başladı

**KaR6**

Alıntı yapılan: cem and naz55 - 28 Nisan 2009, 21:28:14
teoman gitti gideli ısınamadım bu foruma gider yapanmı dersin asabiyetmi dersin eleştiriyi kabul edememe dersin herşey ayyuka çıkmaya başladı

yaa bak abicim, polemiğe girmeme sözum var kendime, sen haklısın, özür dilerim ben.. daha da bişe yazmıyorum, hayırlı akşamlar..

cem and naz55

yaşın kaç bilmiyorum ama benden yaşça küçük olduğunu biliyorum bu formda bazı arkadaşlardan dolayı..... şu yukarda yazdığın tahrik edici bir yazı ben sbk taraftarıyım şimdi sende matadörsen at beni yada rica et arkadaşlardan atsınlar böyle söyleme at benimi atıyosan kimi atıyosan at çıkıpta sbk taraftarını atsak kurtulsak gibi ortalığı bulandıracak şeyler yapma

AntZ

Aslında tartışılacak konu bile değil,

Konuyu şöyle toparlayıp kapatalım...
Burdaki herkes Samsun Basket i destekliyor burda sorun yok, herkes Samsunspor luysa zaten sorun yok,

Tek anlatılmak istenen burda Samsunsporlu olmayanın işi olmamalı, bu Samsun Basket olsa bile...

Aynı şeyleri anlatıpta yanlış ifadelerle birbirimize kızmanın da gereği yok

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Ant55 - 28 Nisan 2009, 21:36:45
Aslında tartışılacak konu bile değil,

Tek anlatılmak istenen burda Samsunsporlu olmayanın işi olmamalı, bu Samsun Basket olsa bile...

AntZ

Alıntı yapılan: cem and naz55 - 28 Nisan 2009, 21:34:49
yaşın kaç bilmiyorum ama benden yaşça küçük olduğunu biliyorum bu formda bazı arkadaşlardan dolayı..... şu yukarda yazdığın tahrik edici bir yazı ben sbk taraftarıyım şimdi sende matadörsen at beni yada rica et arkadaşlardan atsınlar böyle söyleme at benimi atıyosan kimi atıyosan at çıkıpta sbk taraftarını atsak kurtulsak gibi ortalığı bulandıracak şeyler yapma

Kusura bakmayın ama o cümleyide yanlış yorumlamışsınız, bu kadar ağır konuşmanıza gerek yok, art niyette yok ortada, özellikle "Samsunspor değilde" kısmına dikkat edin lütfen. Yaşı bizden küçük ama yaşı kadar Samsunsporluluğu var, SBK lılara değil, Samsunspor lu olmayan SBK lılara söylemiş, çok mu saçma sizce? Sizinde Samsunspor luluğunuzdan en ufak şüphem yok ama hiçbirimizin bu şekilde birbirini kırmaya hakkıda yok. Ben kırdıysamda affola

cem and naz55

ben samsunluyum hangi takımı desteklediğimi söylememe gerek yok ancak sbk da bu şehrin parcası bir atakum bld başkanının samsunspora yaptığı yüzsüzlük için sbk konuları kitlendi bu formda sbk nın bunda suçu neydi.. ben bundan önce bırak sbk yı kutlukent bayan basketbol takımı 2.ligdeyken bile desteklemeye gittim burda konu açtım neden  çünkü SAMSUN..ben yine söylüyorum sbk için yine konu acacam yada bu şehirde samsunu kim temsil ediyorsa o takımlar içinde konu acacam ancak insanlar bence bir hitap yada bir konu açarken seviyeyi kaybetmeliler..

cem and naz55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 28 Nisan 2009, 22:51:19
Bilmediğin durumlar var site yönetimi içinde , SBK'nın kitlenmesi ile alakalı .. Bunları gerekirse site yönetiminden büyüklerimiz açıklarlar , emin ol SBK konusunun kitlenmesi SBK'nın iç dinamiklerini korumak ıcın yapılmıs bir hareketti , rahat olun bu sitede herkes Samsunlu , Samsuncu , Samsunsporlu ve Samsun Basketli .. Herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor , bilip bilmeden insanların emeğine kelime etmeyin ..

Teoman abiden sonra siteye ısınamadım demişsin .. Burada herkese abilik yapıp , senden yasca büyüğüm gibi hitaplarda bulunuyorsun ama , bizim gibi Teoman abimizi örnek alan gençlere , " bu siteye de ısınamadım Teomandan sonra" diyerek kötü örnek olmuyor musun , bu mudur abilik , büyüklük ..

Bırakın bu işleri , bu demagojik lafları .. Herseyi bilmenize gerek yok , haddinizi bilin yeter ..

en son yazdığın satır hariç diğerlerini kaale alıyorum ben haddimi bilecek yapıdayım ama seviyemi düşürüp kaybedecek kadar polemiğede girmem en son satırı sana satır satır iade ediyorum hitap ederkende terbiyeni takın ukalalık yapma