Samsun BK 71 - 75 Mersin BŞ. 2-3

Başlatan cem and naz55, 26 Nisan 2009, 22:08:01

« önceki - sonraki »

Akyol

bence 1 lirada olsa biletli olması daha iyi olurdu hem kulübe katkıda olmuş olurdu hayırlısı bakalım öyle yada böyle bu salon dolmalı ve mersini eli boş göndermeliyiz salona gelen herkes atkı varsa formasıyla gelsin  ;)

Fecr_55

evimizde kazanacagimiza inaniyorum..takimimiz da bu saatten sonra tam inaniyordur ve bu inancimizla adimizi finale yazdiracagiz ALLAH'in izniyle..

yalniz akilli paslarla pota altini da kullanmamiz gerekiyor..son 2-3 macta cok zayiftik bu bölgede..yani Mc Bride'in 3'lükleriyle alamayiz finali..

Bu arada oyuncu secmeleri olacak mi Samsun Baskette? bir bilgisi olan var mi acaba?

sbkahmet

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 27 Nisan 2009, 12:59:04
Valla kusura bakmayın da ben bu sbk uzantılı nicklerle girip, Samsunspor ile ilgili tek laf yazmayanlarta acayip uyuz oluyorum. Eminim bunlar Samsunsporlu falan değillerdir.

Merak etme birader, Samsunspor taraftarı elinden tutar SBK'nın.

ben yeni üye oldum arkdasım baq istersen
bundan sonra samsunsporumuz hakkındada yazılarım olucaktır emin ol ...  hepimiz arkdasız burada 2 renk için varız KIRMIZI BEYAZ...

AntZ

Alıntı yapılan: sbkahmet - 28 Nisan 2009, 00:17:20

ben yeni üye oldum arkdasım baq istersen
bundan sonra samsunsporumuz hakkındada yazılarım olucaktır emin ol ...  hepimiz arkdasız burada 2 renk için varız KIRMIZI BEYAZ...

İşte Budur o zaman, SBK hepimizin takımı, başarılarıyla da gurur duyuyoruz, ama basketbolda SBK, futbolda GS lıyım gibi, SBK forumlarına yazıpta Samsunspor la alakası bile olmayan birsürü insanla karşılaştık. Burası da Sadece Samsun ve Samsunspor sevdalılarının bulunduğu bir site. Aramıza hoşgeldin kardeş.

edmontdante

Biletlerin ücretsiz olmasına gerek yoktu biz o salonu zaten doldururduk bir şekilde

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: edmontdante - 28 Nisan 2009, 16:00:13
Biletlerin ücretsiz olmasına gerek yoktu biz o salonu zaten doldururduk bir şekilde

evet bence çok saçma hem para yok diyolar zaten o salon hep tam doluyordu, sanki sahip çıkılmıyormuş gibi bedava yapmışlar, neyse herşeyde bi hayır vardır

beşnumara

Alıntı yapılan: edmontdante - 28 Nisan 2009, 16:00:13
abi mersindeki maçta başkan salondaydı ben de ordaydım.julienin sakatlanması ambulansın olmaması veya getirilmemesi,kasti faullere hakemlerin göz yumması,yine hakemlerin tribünlere dönüp ikili diyaloğa girmesi ve bazı olumsuzluklardan dolayı bence başkan sinirlendi ve böyle bir karar aldı.mersinde olsaydınız yapılanları görünce hak verirdiniz zaten.bize düşen kim girerse girsin içeri samsun basketin sahibi şirinler değil hepimiz.sadece şirinlere bırakmamamız lazım.hep beraber yürekten bağırmalıyız.

GençKozluklu

İnşallah son maçı alıp finale kalacağız. İstanbul'da SAMSUN2un FB maçlarına gitmek çok keyifli olacka. İnşallah final maçları mesai saatlerine konulmaz.

Fİnal maçlarını heyecanla bekliyorum. Bu maçıda müthiş taraftarımızla kazanacağımıza inanıyorum. Artık şampiyonluktan başka yolu yok.

Final maçları takvimi hakkında bilgisi olan var mı? Erken sayılmaz :)

cem and naz55

salon55

arkadaşlar yine aynı konular gündeme geliyor.para yok niye bedava , biz zaten dolduruyoduk.sadece şirinlerin değil,...... anlamayan yada anlamak istemeyen herkes şunu bilsin !!! bilet paralarından sbk ya gelir sağlanmıyor bu paralar gençlik spor il müdürlüğüne gidiyor.bu paralardan pay almak için samsunsporumuz gibi salonun sbk tarafından kiralanması gerekiyor. sbk para yok diye ağlıyor diyenler acaba sbk için ne yapıyor önce kendine bir soruversin.salonu doldurmak önemli değil oraya gelenlerin takıma sahip çıkması ve rakibin üzerinde baskı kurulması için bağırması gerekiyor.doğru samsunun bir takımı sbk ama
sahibi malesef yok. salona gelen samsun sevdalılarını da bu gereksiz yazılar yok edecek yakında. salonu maç başlamadan doldurmak ve organize olmak bence en önemli iş. maçta geriye düştükten sonra taraftarın hamle yapmasıda zor oluyor kuşkusuz.ayrıca tribünde aramızda maçı seyrederken bu takımın başarısız olmasını isteyen bazı kişiler devamlı oluyor onlarıda tanımak zor değil takımı  sayı atınca bile alkışalmıyorsa düşüncesi budur o insanların. atın dışarı bu zihniyette olanları aranızdan.

cem and naz55

Alıntı yapılan: salon55 - 28 Nisan 2009, 20:20:36
arkadaşlar yine aynı konular gündeme geliyor.para yok niye bedava , biz zaten dolduruyoduk.sadece şirinlerin değil,...... anlamayan yada anlamak istemeyen herkes şunu bilsin !!! bilet paralarından sbk ya gelir sağlanmıyor bu paralar gençlik spor il müdürlüğüne gidiyor.bu paralardan pay almak için samsunsporumuz gibi salonun sbk tarafından kiralanması gerekiyor. sbk para yok diye ağlıyor diyenler acaba sbk için ne yapıyor önce kendine bir soruversin.salonu doldurmak önemli değil oraya gelenlerin takıma sahip çıkması ve rakibin üzerinde baskı kurulması için bağırması gerekiyor.doğru samsunun bir takımı sbk ama
sahibi malesef yok. salona gelen samsun sevdalılarını da bu gereksiz yazılar yok edecek yakında. salonu maç başlamadan doldurmak ve organize olmak bence en önemli iş. maçta geriye düştükten sonra taraftarın hamle yapmasıda zor oluyor kuşkusuz.ayrıca tribünde aramızda maçı seyrederken bu takımın başarısız olmasını isteyen bazı kişiler devamlı oluyor onlarıda tanımak zor değil takımı  sayı atınca bile alkışalmıyorsa düşüncesi budur o insanların. atın dışarı bu zihniyette olanları aranızdan.
eline sağlık...

**KaR6**

bence Samsunspor değilde bu forumda sadece samsun basket taraftarı olanları atsakta rahatlasak..

Akyol

Alıntı yapılan: **KaR6** - 28 Nisan 2009, 20:51:22
bence Samsunspor değilde bu forumda sadece samsun basket taraftarı olanları atsakta rahatlasak..

Sadece Samsunspor

Arkadaşlar gelmeyin böyle şeylere SAMSUNSPOR'da bizim SAMSUN BASKETBOL KULÜBÜ'de bizim

**KaR6**

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 28 Nisan 2009, 20:56:42
Arkadaşlar gelmeyin böyle şeylere SAMSUNSPOR'da bizim SAMSUN BASKETBOL KULÜBÜ'de bizim

bizim de burası ne forumu herseyin otoritesi? Samsunspor hakkında bu kadar tartısma cıkmıyoken bu forumda sadece Samsun Basket yazanların gelipte Samsunsporlu kardeşlerimi eleştirmesini istemiyorum ne var? biz istemiyomuyuz Samsun Basket iyi olsun, şampiyon olsun, yeri geldi 5 kişi gidip Samsun Basketi desteklemişim ben, sana mı kaldı kimin neye geldiği??