Samsun Basketbol Kulübünde Neler Oluyor? (SBK)

Başlatan METE_55, 24 Mart 2009, 17:20:35

« önceki - sonraki »

sadece55

yaf işin bombası burda futbol gibi bir parada lazım deil sezon başında samsunspora verilen paralar burayada verilebilse bu takım şampiyon olur ama yusuf ziya efendi bir yerden ceza kesmeye kalkar salonu filan yıkar lanet olsun ya böyle bir ilgisizlik olmaz açıkçası kapanır gider bu takımda bu sene şampiyon olamazsa bizden bir cacık olmaz ya yakında bu şerefsizler samsun isminide satar deiştirirler

edmontdante

26 Mart 2009, 13:52:13 #16 Son düzenlenme: 26 Mart 2009, 13:54:06 edmontdante
Alıntı yapılan: 35ama55 - 25 Mart 2009, 14:13:18

Alison Bales noktayı koydu

Sözümü geri aldım.Ama 2 Maaşını alamamış belki öbürleri bu kadar da müsade etmemişlerdir

cem and naz55

26 Mart 2009, 20:28:05 #17 Son düzenlenme: 26 Mart 2009, 20:29:46 cem and naz55
Alıntı yapılan: 35ama55 - 25 Mart 2009, 03:07:30
ben yerli veya yabancı diye ayırmadan oyuncuların maddi olarak haklarını aramasını doğru buluyorum , tabi ki bazı edep sınırları dahilinde ..

gerçekten SBK yönetimine de çok üzülüyorum , hadi Samsunsporla gareziniz var , başka takım taraftarısınız ya SBK ile alıp veremediğiniz nedir arkadas ? bu kadar sahıpsız bırakılmaz ki bu takım , Samsunspora yaptıgımız kamuoyu desteğini , SBK'ya da yapalım ki sesimizi duyuralım .. Madem mevzular bu yönde , şampıyonluk değil Avrupa yeterli gelir bize bu sezon için .. Oyuncular "taraftar için" avrupaya kalın ne olur ..

bende imzamı atıyorum aynen samsunspora oluşturulan kamuoyu sbk yada oluşturulmalı sonuç itibari ile samsun takımı avrupa ve şampiyonluğa gidiyoruz üzülüyorum

Alemci İsmail

of of gene sahipsiz kaldık paraya gelince ortadan kayboluyor herkes.yazıjklar olsun bu şehrin belediye başkanlarına vbe iş adamlarına

cem and naz55

şok..takımımız avrupaya katılsa bile men edilecek nedeni ise ALİSON BALES in sbk yı alacağı için fıbaya şikayet etmesi eğerki 5 nisana kadar bu oyuncunun parası verilmezse avrupadan men edileceğiz katılsak bile
daha ne deyeyim siyasetçiler ve bürokratlar kına yakar artık 200 milyarlık takıma bile sahip çıkmadılar yazıklar olsun size

Akyol

nerden bu haber bir link atar mısın arkadaşım merak ettim

red_white

face bookta milletle tartışıyorum SAMSUN BASKET grubunda yazdım SAMSUNSPOR a ve SBK ya sahip çıkmayan bir maçına bile gelmeyen yusuf ziyaya yazıklar olsun dedim  adamlar taraftarı almayalım(yani taraftar gruplarını  diye kendi aralarında konuşuyorlar ??? 

cem and naz55

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 27 Mart 2009, 22:26:36
nerden bu haber bir link atar mısın arkadaşım merak ettim
bu günkü halk gazetesinde okudum ama halk gztesinin sitesinde yazmıyor bu haber doğru beyler

cem and naz55

Alıntı yapılan: red_white - 27 Mart 2009, 22:38:32
face bookta milletle tartışıyorum SAMSUN BASKET grubunda yazdım SAMSUNSPOR a ve SBK ya sahip çıkmayan bir maçına bile gelmeyen yusuf ziyaya yazıklar olsun dedim  adamlar taraftarı almayalım(yani taraftar gruplarını  diye kendi aralarında konuşuyorlar ??? 
kaale alma o insanı bende yazıyorum oraya boş ver

Akyol

vay anasına yaa olaya bak ne kadarmış ki alacağı şimdi kızlarada kızamıyorum bi yerde ekmek parası onlarında kalkıp gelmiş yabancı memleketten onlarda haklı yazıklar olsun takımlarımıza sahip çıkmayanlara  >:(

Akyol

Alison sorunu çözülmüş arkadaşlar Türkiye Kupasına tam kadro gidiyoruz güzel haber  ;)

jean

evet alison tamam geliyor sourn da kalmadi avrupa kupasin agitmek icin tek sorun maddiyat

edmontdante

Alison Panküp maçı öncesi maça çıkmayacağını  bildirmiş Cantuğ Hoca parasının ödeneceğine söz vermiş  garanti olarakta"Eğer paran ödenmezse ben de çıkmayacağım"demiş.Alison'ın parası ödenmeyince  maça çıkmamış.

Bu arada diğer yabancıların parası takır takır ödenirken Alison'ın parasının   2 aydır ödenmediği söyleniyor.Daha önceden de söylendiği gibi Alison'ın  para için en toleranslı davranan oyuncu olduğu söyleniyordu ama bizde böyle ne kadar ağlayıp isyan edersen hakkını bir şekilde alıyorsun.

beşnumara

cantuğ hoca verdiği sözün arkasında durmuş. yönetime de bir şey diyemezsin ki.onlar da çok uğraşıyorlar çabalıyorlar ama bazı verilen sözler tutulmadığı için ödemelerde aksamalar oluyor. alison para hususunda en toleranslı davranan oyuncu.diğerleri gibi değil. inşaalah bu kriz yaşanmaz buraya kadar gelmişken güzel bi şekilde bitirmemiz lazım.