SAMSUN BASKET 70 - 65 F.bahçe

Başlatan Fecr_55, 11 Şubat 2009, 19:16:53

« önceki - sonraki »

Sercan

Valla ben attom oyumu hadi yüklenelim...

Yalnızca BİZ

Bu maç bizim... kaçamayacak febe  bu defa...

arena55

DEGIL PAZARTESİ SABAH 5TE OLSA ORDAYIZ fb kızlar ceheneme gelınde sız tadın

Akyol

Arkadaşlar bu arada yoğun gündemde maçlarımızı da unutmayalım onlarada konsantre olalım ;)

Sercan

Hadi arkadaşlar ankete yüklenelim yaklaşmışız...

Yalnızca BİZ

Maç saat kaçta olacak arkadaşlar?

Akyol

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 17 Şubat 2009, 21:27:34
Maç saat kaçta olacak arkadaşlar?
16:30 da arkadaşlar herkes salona ...

Yalnızca BİZ

Bu maç kaçmaz... O salon febelilere dar olacak...

bengülü

d spor yada fb tv maçı veriyordur inş.  ben evdeyim bu maçı zevkle izliyeceğim samsun basket yenecektir ve bizde lider olarak bitireceğiz bu gruptan playoff garantiledi samsun basket lider oluarak bitirecektir istanbul saltanatını böyle yıkmış olucağız basketle

Akyol

tabi ki maçı d spor ve febe tv verecektir ama dikkat edin arkadaşlar sesi kısarak verecekler hadi tv den sesi kıstılar salonda ne yapacaklar pazartesi şenlik var ;)

Yalnızca BİZ

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı, Avrupa Ligi çeyrek final ilk maçında Rusya'nın UMMC Ekaterinburg takımına deplasmanda 94-62 yenildi.

Bir farkta 23 şubat pazartesi günü SAMSUN'da yiyecek...

beşnumara

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 18 Şubat 2009, 14:36:25
Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı, Avrupa Ligi çeyrek final ilk maçında Rusya'nın UMMC Ekaterinburg takımına deplasmanda 94-62 yenildi.

Bir farkta 23 şubat pazartesi günü SAMSUN'da yiyecek...
büyük bir ihtimal maç ertelenecek.fener lobisi çalışmaya başlar şimdi. cuma maç yapıyoruz pazartesi maçı erteleyelim diye.

kuzey55

maç programı açıklandı.eğer fb kazansaydı dün ertelenirdi.maç pazartesi 16.30 da oynanacak.

beşnumara

Alıntı yapılan: kuzey55 - 18 Şubat 2009, 16:28:13
maç programı açıklandı.eğer fb kazansaydı dün ertelenirdi.maç pazartesi 16.30 da oynanacak.
bugün fenerbahçe tvde dinlediğim haberde" dün akşam rakibine mağlup olan fenerbahçe rövanş maçında cuma akşamı caferağa spor tesislerinde karşılaşacak ve maçı fb tvden naklen izleyebilirsiniz" dedi. ben onların yalancısıyım. inşaallah ertelenmez.

Yalnızca BİZ

Erteleneceği sanmıyorum... Perşembe günü BAFRA'yla, pazar günü SAMSUNSPOR'umuzla, pazartesi SBK ile güleceğiz inşallah...