Samsun - Raylı Ulaşım Sistemi [SAMULAŞ]

Başlatan berusa55, 20 Mart 2008, 21:23:51

« önceki - sonraki »

Ahmeti

samsun'da taşımacılık yapan bütün esnafların çok yakında büyük bir eylemi olacak.
Durak başkanlarının anlatımına göre bütün siyasetciler şöför esnafına sırtını dönmüş durumda.

berusa55

mehmet yılmaz

Atakum'da bu gibi yaya geçişleri hiç bir şekilde yok. Her tarafı duvarlarla örmüşler. Merkezde bir sorun yok gibi ama Atakum ciddi alamda mağdur. Sanki Berlin Duvarı; ilçeyi ikiye böldü.

berusa55

Sefer Arlı Mart ayına kadar 4 adet üst geçit yapılacağını açıklamış Atakum'a...

AlıntıSamsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı, Atakum İlçesine önümüzdeki Mart ayına kadar 4 üst geçit yapılacağını belirterek "Cumhuriyet Mahalesi'ndeki bu bölgeye de üst geçit yapılacak. Tabi orada yoğun bir yaya trafiği var. Vatandaşlarımız telleri söküyor. Biz kapatıyoruz. Herhangi bir sorun oluşmaması için açılan bu geçidi de kapatmak zorundayız. Yapılacak üst geçitle birlikte sorun çözülmüş olacak" dedi. (Doğan Haber Ajansı) 2 saat önce..

epçeli köylü

haberexen isimli sitede dolmuş esnafının sesimizi duyun diye yaptığı ilan haber yapılmış.ben haberi değilde yorumları okudum.Milletin dolmuşçulara bir sövmediği kalmış.demekki onlarında büyük hataları var.halka hizmet yapıyorsan halkın istediği gibi olmak zorundasın.yoksa işini bitirirler.

Nuri Asan

Şimdi ben Bafradan maça geliyorum.Stada kadar gidecekmi bu samray.Yada Nuri Asan Tesislerine kadar.Yoksa maça gidip-gelmek için yine mi 6 araba değiştirecem >:( >:( >:( >:(

berusa55

25 Ekim 2010, 19:47:04 #621 Son düzenlenme: 25 Ekim 2010, 19:48:47 berusa55
Alıntı yapılan: Nuri Asan - 25 Ekim 2010, 19:39:37
Şimdi ben Bafradan maça geliyorum.Stada kadar gidecekmi bu samray.Yada Nuri Asan Tesislerine kadar.Yoksa maça gidip-gelmek için yine mi 6 araba değiştirecem >:( >:( >:( >:(

SAMRAY'la Gar durağına gelip ordan belediye evlerine ücretsiz halk otobüsüne binebilirsin nuri asan ;)

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 25 Ekim 2010, 19:39:37

Yanlışlıkla 'beğen' butonuna basmışım  :D Önümüzdeki birkaç sene içinde Belediye Evleri-Tekkeköy tarafina giden 2.Hat yapılacak.

Nuri Asan

Hem bilgi için hemde beğenme için teşekkür eder,bende senin mesajını beğeniyorum.

Berusa abi teşekkür ederim,Önce Bafra arabasına biniyorum,sonra oradan araba değiştirip Yıldıza.Yıldızdan stad arabasına.Etti 3 araç.3 araçla geri dön al sana 6 araç.

Varsın Samsunsporumuz var olsun.50 araç değiştiririz.Stada yakın olupta gitmeyenler utansın

seckin55

Alıntı yapılan: berusa55 - 25 Ekim 2010, 18:56:47
Sefer Arlı Mart ayına kadar 4 adet üst geçit yapılacağını açıklamış Atakum'a...

Belediye acil görülen üst geçit konusunda bazı bankalarla görüşme içindeymiş, Reklam karşılığı  bankalara üst geçit yaptırmayı planlıyorlar. x bankası üst geçiti, y bankası üst geçiti gibi...

berusa55

Alıntı yapılan: seckin55 - 25 Ekim 2010, 19:54:53
Belediye acil görülen üst geçit konusunda bazı bankalarla görüşme içindeymiş, Reklam karşılığı  bankalara üst geçit yaptırmayı planlıyorlar. x bankası üst geçiti, y bankası üst geçiti gibi...

Güzel fikir Seçkin... Sağol bilgi için  ;)

mehmet yılmaz

Bir an önce yapılması lazım yoksa Allah korusun Kan Bankası Alt Geçemedisi olacak...

seckin55

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 25 Ekim 2010, 19:54:32

Berusa abi teşekkür ederim,Önce Bafra arabasına biniyorum,sonra oradan araba değiştirip Yıldıza.Yıldızdan stad arabasına.Etti 3 araç.3 araçla geri dön al sana 6 araç.

Varsın Samsunsporumuz var olsun.50 araç değiştiririz.Stada yakın olupta gitmeyenler utansın
Bafra arabaları artık direk Raylı sistemin üniversite durağına gidiyor.Getirdiği yolcuları trene veriyor.Bafra minibüsleri 5 tl olan tam ücreti 4 liraya öğrenciyi de 3 liraya indirdi,Durakta Samkart ve jeton da temin edilmektedir.Gar durağında inip oradan da belediye evlerine kadar da ücretsiz otobüs kalkmaktadır.

Nuri Asan

Bugün  Yıldız'ın karşısındaki geçitte bir kadın az daha tren altında kalacaktı,son anda kurtuldu,Allah korudu.

Seçkin teşekkür ederim.Diyarbakır maçıyla seferlerimizi değiştiriyoruz artık.Benim stada ulaşım 16 liradan 11.5 liraya düştü.

seckin55

25 Ekim 2010, 20:15:08 #629 Son düzenlenme: 26 Ekim 2010, 08:57:46 seckin55
Alıntı yapılan: Nuri Asan - 25 Ekim 2010, 20:05:02
Bugün  Yıldız'ın karşısındaki geçitte bir kadın az daha tren altında kalacaktı,son anda kurtuldu,Allah korudu.

Seçkin teşekkür ederim.Diyarbakır maçıyla seferlerimizi değiştiriyoruz artık.Benim stada ulaşım 16 liradan 11.5 liraya düştü.
Rica ederim, bence samkart kullanmak daha mantıklı,

samkart tam ücret 1.50 tl,  
öğrenci 1.35 tl,
jeton 1.75 tl.

Samkart kullanırsan ulaşım ücretin 11 tl ye düşmektedir.