Samsun Basket Kulübü 2007/08

Başlatan Cagdas Ünver, 04 Kasım 2007, 00:28:48

« önceki - sonraki »

Cagdas Ünver

Lütfen destek verelim maclarina gidelim arkasdaslar.Tebrikler

ozkan17

ellerınıze saglık..ınsallah erkek takımımızla basaramadıgımızı sızlerle basaracagız..

cem and naz55

DURMAK YOK TAM YOL İLERİ....

CurvaSudSamsunspor

9 aaralık ta maçtayım SBK-izmir b.bld

jean

samsunda olsam giderdim her macina erkek takimi basket macina gittigim gibi

maço

17 aralıkta samsuna gelıyorum bayramda macımız varsa gıtmek ısterım tıpkı erkek basket maclarına gıttıgımız gıbı

erkan55

daha ilk macinda amerikalimiz 19 sayi atmis daha ilk macdan kalitesini göstermis

mctlçy

ŞİRİNLER grubu olarak izmir b.belediye maçında yaşardoğudayız...

berusa55

bugünki mactan haberi olan arkadas varsa ve skoru bizimle paylasırsa seviniriz...

Sadece Samsunspor

bugünki maça şirinler gidecekti inş. kazanmışlardır.

bundan sonraki içerdeki maçı izlemeye gideceğim bende :wink:

mctlçy

bu maçta ŞİRİNLER grubu olarak yerimizi aldık ilk önce pota arkasında takımımızı destkledk baktık fark 13 olmuş(yeniolioruz) maratona geçtik..oradaki taraftarımız ile müthş baskı kurarak maçı çewirdik skoru tam hatrlayamıorm ama 7-8fark atmıştık :lol: kral serkan ve canerde oradaydı özellkle kralımıza sewgi göstersnde bulundk oda bizi kırmayarak maç sonunda trübünn önüne geldi...herşeyiyle çok güzel bir gündü ben ilk defa bir maçta bukadar skora etki ettğimizi gördm

erkan55

oh oh masallah yine kazanndik demek..samsun sizinle gurur duyuyor!
:lol:

mctlçy

aslnda maça çok tutuk başladk...çok faul kazanmamıza rağmen hep 1/2 isabet ettrdik buda geriye düşmemizi sağladı.gerçi izmir takımnda müthş şans vardı son periyota kadar attkları 3lüklerin hepsi grdi ama son periyotta takımız düzelnce kazanmasını bildk

berusa55

mctlçy alemsin kardesim insan skora bakmaz mı :D neyse yendiğimiz haberini verdiğin için tesekkürler. bu iyi oldu ciddi rakipti çünkü izmir bşb.

HaSaNCaN

87 - 85 di sanırım ama 2 farkla yendik. Hayatum boyunca unutamıcam bu maçı. Yenmemizdeki büyük faktör taraftardı.