Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

55ertan

Bu Proje Kayseri Projesiyle ayni zamanda cikmisdi.

Musti

orucreis

Alıntı yapılan: Musti - 30 Ekim 2012, 01:06:09

bizim stadın altındakı acıklamada ''yanındakı 7.500 kısılık spor salonunun kaba inşaatı buyuk oranda tamamlandı'' mı ????????????

ahmetsefa55

orucreis

Alıntı yapılan: muhalif - 30 Ekim 2012, 01:17:54
evet tamamlandı.

dünyadan kopmuşuz diyorum ve kendımı esefle kınıyorum... :( :(

lucarelli

Afyon ve Malatya kaba inşaatı tamamlandı diyor. Kim oynayacaksa??

cany

Bu tasarımları kim yapıyo acaba? her şehirin farklı, güzel yani

jean

Ne var sanki yapilacak stadda biz oynasak tabi super lig maclarini mactan cikincada basketbol takimimizi desteklemeye gitsek ah ulan ah olmicak seyler degildi bunlar ya neyse

binikalamadım

bizim stadıda açık pide kayık modele benzetselermiş keşke  ;D

Karabudun

02 Kasım 2012, 13:48:08 #1584 Son düzenlenme: 02 Kasım 2012, 14:01:22 sener.eren
Bana kalırsa görsel olarak en iyi bizimki.Bu arada Samsun'a,Adana'ya,Antalya'ya 33 bin kapasite,Trabzon'a 40 bin kapasite.Eyvallah;iyi,güzel bir iş yapıyorsunuz ama böyle iltimas,kayırma niye?Nedir ulan bu Trabzon'un ayrıcalığı?Adaletinize tüküreyim.Bu kadar da olmaz diyorum.

beşnumara

Adananın iki takımı var merkez nüfus 1.670.000, 33 bin kişilik stat, trabzona 40 bin kişilik mi? bize 33 bin yeter diye düşünüyorum.

Serkan

25 binden fazlası bizim  için sıkıntı...

samsunsporlu1994

Takım Süper Ligde oynarsa sıkıntı olmaz ancak PTT. 1.LİG de sıkıntı olabilir. Malum bizim stad genellikle takım 2-3 maç üst üste aldığı zaman doluyor. Geri kalan maçlarda ortalama 9-10 Bin seyirciye oynuyoruz. Ancak Süper Ligde olursak o stad rahatlıkla dolar. Samsunun o kapasitesi var.

Serkan

yapmayın abiler geçen sene  sezonun ortasında hangi maçda doldu ne zaman düşme potasına girdik tribün o zaman full çakmaya başladı.

cany

Alıntı yapılan: sener.eren - 02 Kasım 2012, 13:48:08
Bana kalırsa görsel olarak en iyi bizimki.Bu arada Samsun'a,Adana'ya,Antalya'ya 33 bin kapasite,Trabzon'a 40 bin kapasite.Eyvallah;iyi,güzel bir iş yapıyorsunuz ama böyle iltimas,kayırma niye?Nedir ulan bu Trabzon'un ayrıcalığı?Adaletinize tüküreyim.Bu kadar da olmaz diyorum.

şu ts'deki lobi gücü kimsede yok Türkiye'de