Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Sercan

Tek sorun yeri, yoksa diğer yönleri güzel olmuş...

mimar55

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 10 Mayıs 2012, 14:23:08
Stadi begenmemenizin tek nedeni stadin yeri degismesi. Eski stadi yikip yerine bunu yapsaydik hickimse sesini cikarmazdi.

Ben simdiki stadida yeni stad yapilmayacak olsa restore edilmesi gerektigini dusunuyordum zaten en basiti kale arkasi kalelere cok uzak ayrica ses olarak eko eksikligi var bizde 10000 kisi bagirsa yeni restore edilecek stadta ben 2000 kisiyle ayni sese ulasirim. Avrupada seslerin bu kadar duyulmasinin tek sebebi ekodur yoksa avrupadaki kimse bizdeki gibi sesi kisilana kadar bagirmaz. Sen sehirden uzak yapiyorsun zaten bide stadi ayni yapmanin ne onemi var ne kiymeti var niyet 19 mayisi bizden almaksa restore et stadi degistir ismini vallahi anlatamam size su resimleri gorunce uzuntumu tamamen samsunluluk nedir bilmeyen insanlarin yaptigi soytariliktir begenen arkadaslara saygi duyuyorum sadece yeni olmasindan dolayidir simdiki stadla aynidir goruntusu makyaj yapilmis o kadar dikkatli bakarsaniz ne demek istedigimi anlatacaksiniz..  :x(( :( :( :( :(

Atakumlu

Stadın yeri problem ama ismi nedense daha cok batıyor bana ... İsmine dokunmasınlar da yerine gitmeye razıyım artık ...

Sercan

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 10 Mayıs 2012, 14:51:47
Stadın yeri problem ama ismi nedense daha cok batıyor bana ... İsmine dokunmasınlar da yerine gitmeye razıyım artık ...

Aynen bu konu çok batmış onlara. Ne güzel şehirle özdeşleşmiş bir stat ismimiz var. Asıl Manisa'nın stadının adı 19 Mayıs olarak kalırsa, siz o zaman bakın komediye...

samsun 55

Samsun'da yeni stat projesinde sona gelindi
Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Türkiye çapında başlattığı stat projeleri kapsamında, Samsun'a yapılacak tesis için son aşamaya gelindi.
10 Mayıs 2012 , 14:44

Samsun'daki Tekke Köyü mevkine yapılacak stat 33 bin kişilik kapasiteye sahip olacak. Mevcut 19 Mayıs Stadı ise yıkılacak.

Yeni stat içinde çok amaçlı olarak kullanılabilecek birimler yer alacak. Özellikle 12 ayrı branşta değerlendirilecek 12 ayrı spor salonu bulunacak. Bu salonlar için branşlaşma ise ihtiyaca göre değerlendirilecek.

Stadın alt bölümünde 7 bin 500 kişilik fuar ve sergi alanı da inşa edilecek. Bu bölüm, toplantı ve kongreler için kullanılacak. Stadın yapımında Samsunspor'un kırmızı ve beyaz renkleri yer alacak.

Projesi hazırlanan stat için kısa bir süre sonra ihaleye çıkılacak. İhale sonrasında, bu yıl Haziran ayı içinde temeli atılacak tesis, yaklaşık bir yıl içinde de tamamlanacak.

-İsmi halka sorulacak-
Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Samsun'da yapmayı planladığı stadın ismi ise henüz belirlenmedi.

Samsunlu olan Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın bazı isimler belirlediği, ancak stadın ismi için halka sormayı uygun gördüğü bildirildi. Stat için isim konusunda Samsun halkına danışılacak ve sonrasında en çok oy alan isim, stada verilecek.

ajansspor

Ahmeti

Bu stad'ın projesi bittiğine göre neden stad'ın içi gösterilmiyor yoksa pist yapacaklarda bir krize yol açmamak içinmi göstermiyorlar. İnsan ister istemez şüpheleniyor.

lucarelli

stad bu çok amaçlı olmamalı. Futbol amaçlı olmalı. En fazla stadın altında samsunsporstore olur, atletizm pisti gibi saçma sapan bir şeyler yapmasalar bari

özkan

almadan vermez bunlar,hiç bişeyinize gerek yok.salın en büyük hayrınız bu olur.

Cheregi

Stadın ismi değişmezde, halka soracağız ayakları yer konusundaki tartışmaları isim konusuna çekmek için. İlk kazma vurulsun en geç 3-5 gün içinde açıklarlar stadın adı 19 Mayıs diye merak etmeyin.

samuray

her konuda olduğu gibi bu konudada zayıf kaldı yönetim eski yerine yapılması konusunu gündeme bile getirmediler artık atı alan üsküdarı geçti yapacak biryşey yok ismimizi 19 mayıs ismini kaybetmeyelim bari bu konuda daha duyarlı olmalı samsun halkı taraftarlar tümcamia

ramcQ_55

vay anasını arkadaş zorla tekkeköye götürecekler bizi lanet olsun

cem

stadın adı 19 mayıs değilde recep tayip erdoğan stadı olarak değişirse hiç şaşırmam....

ibrakadabra55

Tekkeköy'e de gideriz arma yolunda !
-Bu arada LigTV yorumlarda Samsun'a o stad çok diyorlar lan akılsızlar siz SüperLig'de kaç kere adam gibi kareografi yaptınız her yeri doldurdunuz ne konuşuyorsunuz ?

5trawberry

Siyasilerin dedigine mecburi eyvallah demek zorundayız ..

Ancak bir iyi gün dostları var bizde bir de cebindeki sigara parasını son parasını bilete veren gönüldaş lar...

Olasi bir tramvay hattinda mac günleri ücretsiz ulaşımın da sözünü versinler.

Musti

"Halkın dediğine siyasiler mecburi eyvallah demek zorundadır." diyerekten olaya girer, siyasi şeyler yazarım da yeri değil. :x(( :x((