Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

epçeli köylü

Alıntı yapılan: AntZ - 22 Temmuz 2011, 23:33:24
19 Mayıs Stadı şehir dışına yapıldı, tam şehrin içinde kaldı, daha kullanılabilir hale geldi derken yenisi yapılacak. 20 yıl bekleyeceğiz, yeni stad çevresine yatırım çekecek, şehir içinde kalacak, kullanılabilir hale gelecek, sonra Salıpazarı'na yeni stad yapacağız  .:.:.

Hocam hayat böyle ne yapacaksın işte. Einstein kuantum teoremini bulmasaydı değişirmiydi diye bir ütopik düşünceye dalmadan kendimi alamıyorum fakat güneşin doğduğu yerden itibaren bir düzensizlik kuantofiziği almış başını gitmiş.Paralel evrenlere kara delikler vasıtasıyla geçiş sorununu henüz halledemediğimize ve uzayda ışık hızıyla sabit kalamadığımıza göre başa gelen çekilecek.Düzene uyacağız ne yapalım....

sadece55

Mehmet abi mükemmel bir konuya değindin..Evet hep türkiş taraflarına gittiğimizden tekkeköy tarafını çok uzak sanıyoruz...İlla stad istiyorsak ve yerinde yapılamıyorsa..Bu stadı Çiftliğe Atakuma vs bir yere koyamayız illa ki birşeylerden feragat edeceğiz..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 22 Temmuz 2011, 23:40:45
Hocam hayat böyle ne yapacaksın işte. Einstein kuantum teoremini bulmasaydı değişirmiydi diye bir ütopik düşünceye dalmadan kendimi alamıyorum fakat güneşin doğduğu yerden itibaren bir düzensizlik kuantofiziği almış başını gitmiş.Paralel evrenlere kara delikler vasıtasıyla geçiş sorununu henüz halledemediğimize ve uzayda ışık hızıyla sabit kalamadığımıza göre başa gelen çekilecek.Düzene uyacağız ne yapalım....
???

ahmetsefa55

22 Temmuz 2011, 23:42:58 #1083 Son düzenlenme: 22 Temmuz 2011, 23:47:25 ahmetsefa55
mehmet abı yanılısın var yalnız turkıs 12-13 km degıldı yanılmıyorsam  ;)

edit : 6-7 km imiş sanırım.çünkü beni bildiğim eski naci şen şimdiki medical hastanesi 13 km  ;)

AntZ

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 22 Temmuz 2011, 23:40:45

Ne yaptın üstad, lambayı yakmak için atomu parçalamaya gerek yok, anahtara basman yeterli, fazla derinlere dalmamak lazım  ;)

Musti

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 22 Temmuz 2011, 23:42:58
mehmet abı yanılısın var yalnız turkıs 12-13 km degıldı yanılmıyorsam  ;)

edit : 6-7 km imiş sanırım.çünkü beni bildiğim eski naci şen şimdiki medical hastanesi 13 km  ;)

Türkiş Lozan Parkı ile Cumhuriyet Meydanı 14 km. Arabayla giderken ölçmüştük.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Musti - 22 Temmuz 2011, 23:52:22

Türkiş Lozan Parkı ile Cumhuriyet Meydanı 14 km. Arabayla giderken ölçmüştük.
doğrudur kardesım o zaman ben yanlıs bılıyomusum demekki  ;)

Kadir ÇELEBİ

vay beee 12 13 tartışılıyor  :D  :D bence otagarın oraya yapılsın bize daha yakın :P

berusa55

Cumhuriyet Meydanı ile Türk İş Eğitim Merkezi arası mesafe 9.2 km'miş.

##kdc##

şimdiki stadımız kısım kısım restore edilse, böyle endişelere kapılmasak, 3ün 5in hesabını yapmasak, alışdığımız yuvamızdan da kopmasak...
çok mu şey istiyorum  :-\

özkan

Yine söylüyorum yine söylüyorum gavağa yapılmalı bu stadddddd  :kafa: :kafa: :kafa:

mayan55

ben türk iş te oturuyorum işyerim tekkeköyde trafik yönünden iki tarafta sıkıntılı.yine en mantıklı yer yeni otogar civarı.

Ayberk

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Temmuz 2011, 23:37:43
Peki taraftar grupları Yeni Otogarın oraya yapılacak olan stada nasıl gidecek?  ::)

Ben de mümkünse yerinin değiştirilmemesi taraftarıyım. Olmadı Yeni Otogar civarı gayet uygun. Ama benim de okuluma ykın olduğu için ve o yolu sıklıkla kullandığım için olsa gerek Tekkeköy bana da çok uzakmış gibi gelmiyor. Meydan'dan Tekkeköy 13 km. Meydandan Türk-İş de 12-13 km.

Otogar'ın oraya da gidemez haklısın abi. :( :o

Stadın şu anki yeri çok çok güzel. Belediyemizin olup olmadığı belli olmayan efsaneleri marka yapmaya çalıştığı Batıpark'ta olsa tadından yenmezdi yeni stadımız ama bu en uç ihtimallerden biri, hatta ihtimal bile değil :)

lucarelli

şehirden uzaklaşılıyorsa bari tramway durağı olan bir yere yapsınlar.

Ama hala en güzel fikirin mevcut yerinde, tamamen yıkılmadan, koşu pistinin iptal edilerek parça parça yıkılarak yapılması olduğunu düşünüyorum.

KareAs55

Aslında benim düşüncem uzaklık değil 10 binlerce kişi giderken ve dönerken sıkıntı olacak gibi geliyor. Bir tramway kaç kişi alıyor bilmiyorum ama büyük sıkıntı olur  o açıdanda bakmak gerekiyor bence.