Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

AntZ

19 Temmuz 2011, 00:26:25 #1020 Son düzenlenme: 19 Temmuz 2011, 00:32:47 AntZ
A şehrinden uçakla yola çıkan rakip taraftar B şehrinden, pardon Bafra'dan aynı anda yola çıkan Samsunspor taraftarından önce statta olacak  .:.:.

Soru: Yukarıdaki metne göre aşağıdakilerden hangisi deplasman taraftarıdır?

a) Aşağıdaki
b) Deplasman takım taraftarı
c) Yukarıdaki
d) Samsunspor taraftarı

minci

Stadın yapılacağı yer devletin arazisi mi yoksa şahsınmı? Bilen varsa lütfen bilgilendirsin.

Lusage

Alıntı yapılan: Erdinc - 18 Temmuz 2011, 23:53:04
tekkeköy otogardan daha mantıklıdır..Otogarın o taraf bu trafiği kaldırmaz Kıranköye 2 tane daha büyük hastane planı var...Yolları kesişiyor...Otogar hastaneler bir de Stad imkanı yok o yollar kaldırmaz

Şehire paralel uzanan 100. Yıl Bulvarı eğer 20.000 kişiyi kaldırıyorsa; Eski kuş heykelinden sonra şehire dikine inen caddeler ve bulvarlar 30.000 kişiyi hayli hayli kaldırır.

sadece55

Alıntı yapılan: Lusage - 19 Temmuz 2011, 00:49:03
Şehire paralel uzanan 100. Yıl Bulvarı eğer 20.000 kişiyi kaldırıyorsa; Eski kuş heykelinden sonra şehire dikine inen caddeler ve bulvarlar 30.000 kişiyi hayli hayli kaldırır.

Sorun da orda 100. yıl bulvarı yoğun saatlerde ilerlemiyor bile..Bir yeri göre göre elde imkanlar varken sıkıştırmak mantıksız..Ulaşım halledilebilse tabi ki güzel yer. Ama bence cazip değil o bölge

özkan

Alıntı yapılan: yilmazselcuk55 - 19 Temmuz 2011, 00:21:14
Toplu Tepki filan göstersek, ne bilimm başka yer yokmuş mu koca samsunda  :kafa: :kafa: :kafa:

GökhanÇağlar

Atakum a yapılsa daha iyi olur..malum şehir batıya doğru büyüyor,hem tramvay da var..

mayan55

19 Temmuz 2011, 11:01:50 #1026 Son düzenlenme: 19 Temmuz 2011, 11:08:22 mayan55
Alıntı
Alıntı yapılan: mayan55 - 07 Haziran 2011, 19:54:59
arkadaşlar stad tekkeköy e yapılacakmış.üzüldüm
kaynak:bakan
bunu bizzat Mustafa Demir söylemişti.bunun yanında çevre yolu ile şehir merkezine giden yolun kesiştiği yerde kavşak çalışması başlatılacağını,çevre yolununda atakum üzerinden devam edeceğini ve 19 Mayıs tan çıkacağını söylemişti

cezayir55

her iste bir hayir var daha iyi hem atakum batiya dogru buyuyor dediniz stadyum tekkekoye yapilirsa sehir bu seferde doguya dogru buyur

Ayberk

Biz de yollarda sersefil oluruz dimi ne güzel?

Stad Vezirköprüde'de olsa gideriz o ayrı. Ama bu yıl yakaladığımız havayı yakalamamız mümkün mü Tekkeköy'de veya başka uzak bir yerde? SBÇ yürüyerek geliyordu, keza Şirinler de öyle. Bunların tayfasının çoğunluğu öğrenci değil mi? Veya maddi durumu çok da iyi olmayan insanlar değil mi bazıları? Neden ekstra külfet olsun insanlara? Ben maça girebilmek için 10 gün okulda aç susuz kalıp bilet parası biriktiren çocuğu düşünüyorum. Onu geçtim, ben de üniversite öğrencisiyim çoğu zaman zor zor denkleştirdim maç parasını. Yolu da yürüme geldim. Belki stad bittiğinde ben iş güç sahibi olurum ama benim durumumda binlerce genç olur o stada gitmeye çalışan. Yenilik iyidir, güzeldir de biraz da işlevselliği düşünseler fena olmaz

Castiel

tekkeköye bende karşıyım ama şöyle bir düşündümde acaba şimdiki stadımız ilk yapıldığındada şehir dışın da değilmiydi.yıllar geçti şehirin içinde kaldı.Aynı şekilde tekkeköye yapılacak stad 30 yıl içinde şehirin içinde kalır.O zaman kadar ulaşımın gelişmesiyle metrosu,tramvayıda gider.

uqur55

Tranvay stadyum yapıldıqı takdırde hemen yapılması geerek dıger turlu cok ama cok zor olur

kamuri

madem süper ligde üçüncü sezonumuzu yeni stadımızda oynayacaz o zaman 3 sene içinde de tramvay gider herhalde oraya

Ayberk

Alıntı yapılan: Castiel - 19 Temmuz 2011, 11:49:16
tekkeköye bende karşıyım ama şöyle bir düşündümde acaba şimdiki stadımız ilk yapıldığındada şehir dışın da değilmiydi.yıllar geçti şehirin içinde kaldı.Aynı şekilde tekkeköye yapılacak stad 30 yıl içinde şehirin içinde kalır.O zaman kadar ulaşımın gelişmesiyle metrosu,tramvayıda gider.

Stad yapıldığında 56'lar yine vardı, şehrin dışında değilmiş çok da.

Alıntı yapılan: uqur55 - 19 Temmuz 2011, 11:51:12
Tranvay stadyum yapıldıqı takdırde hemen yapılması geerek dıger turlu cok ama cok zor olur

Tramvay da gelse, 1-2 saat içinde 20-25 bin insanı nasıl taşıyacak acaba tramvay?

uqur55

Alıntı yapılan: Ayberk - 19 Temmuz 2011, 12:30:00
Stad yapıldığında 56'lar yine vardı, şehrin dışında değilmiş çok da.

Tramvay da gelse, 1-2 saat içinde 20-25 bin insanı nasıl taşıyacak acaba tramvay?

konvoy seklındde gıderız :D

ChucKeR

sencesi bencesi bi tarafa örneklere bakıyoruz:

tokinin yaptığı stadlar: kadir has (kayseri) - mardan (antalya) - aslantepe (istanbul) - atatürk olimpiyat (istanbul bile denemez)

ortak noktalar: hepsi güzel - hepsi uzak - hepsi boş

sonuç : bizimki de hemen hemen aynı olacak.