Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

55ertan

40.000 le 30.000 arasinda tartisiyoruz 35.000 olsun bittsin isde olympiakos modeli.

TeRMeLee

Herhangi bir televizyon kanalında mitingin yayını var mı ?

ahmetsefa55

24 , trt haber
Alıntı yapılan: TeRMeLee - 03 Haziran 2011, 19:20:16
Herhangi bir televizyon kanalında mitingin yayını var mı ?

Sercan

GökhanÇağlar

30.000 dediyse iyi 45.000 lik stadı dolduramayız..ama nereye yapılacagı daha önemli,merkezde bir yere yapılmalı..

davidsavage

Tekkeköye yapılacaksa artık tramvay hattınıda oraya uzatırlar diye düşünüyorum ve de umuyorum.

King1965

Izlemek isteyen varsa
Alıntı
http://www.facebook.com/video/video.php?v=203436926366426&oid=186384324720468&comments

izliyememiş olanlar varsa Başbakanın stad konusması

Kaya

30 bin kişilik stad bize 40 bin malum takıma öylemi...sana samsunu tanıtana ne diyim ben emi..karadenizin tek büyük şehrine yapılacaksa avrupa standartlarında stad yapılmalı o da 40 binden aşağı olmamalı

red_white

Alıntı yapılan: King1965 - 03 Haziran 2011, 21:11:53
Izlemek isteyen varsa izliyememiş olanlar varsa Başbakanın stad konusması

yeni bir stadyum yakışır diyor millet nasıl çığlık atıyor tüm partilerin mitinglerinde olan kalabalığı stadımızdada görmek isteriz

Gökberk55

ismi stadyum samsun olacaksa hiç yapmasınlar 19 Mayısta oynayalım

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: Serkan - 03 Haziran 2011, 17:57:54
napýcaz 45.000 kiþilik stadý biz:s
neden öyle dusunuyorsun kardesim takımın hedefi hiç buyumeyecekmi? Bankasyada 20.000 eoynuyorrduk süper ligde hedef olsa 45 bin dolar belki 50 yıl daha başka stad yapılmaz bize 50 yıl içinde Bu takım hiç sampiyonluk icin oynamasinmi? Biz Bu stadı doldurmasakta bizden sonra gelecek olan çocuklarımız ve torunlarimiz doldurur. Samsun 1 milyon nüfusa sahip sen 45 binin kaygısını tasiyorsun

55ertan

Alıntı yapılan: silopili55 - 03 Haziran 2011, 21:55:36
neden öyle dusunuyorsun kardesim takımın hedefi hiç buyumeyecekmi? Bankasyada 20.000 eoynuyorrduk süper ligde hedef olsa 45 bin dolar belki 50 yıl daha başka stad yapılmaz bize 50 yıl içinde Bu takım hiç sampiyonluk icin oynamasinmi? Biz Bu stadı doldurmasakta bizden sonra gelecek olan çocuklarımız ve torunlarimiz doldurur. Samsun 1 milyon nüfusa sahip sen 45 binin kaygısını tasiyorsun

ve modern bir stad arti sehirci ceker.
Bayanlar bile gelir maclara.
Samsun nüfusu asiri sekilde büyüyormus...Bende birgün dönecegim

Serkan

Alıntı yapılan: silopili55 - 03 Haziran 2011, 21:55:36

peki allah göstermesin kötü bir duruma düştüğümüzde kaç bin kişiye oynicaz 45 bin kişilik stadda ? taşşak geçtiğimiz Rize'den ne farkımız kalıcak boş koltuk kareosu yapıyor Samsunlular dendiğinde ne dicez ama yaaa bizim 45 bin kişilik stadımız mı var  ki filan mı ( =

5trawberry

Arkadaşlar, yorumların tamamını okudum desem yalan olur.
Ama şunu unutmayın, burada Samsunsporumuza gönül vermiş, abilerimiz kardeşlerimiz var, cebinden para verip görsellik yaratan, derslerini eken vs vs...
Ama bu sayıdan çok, eskiden çekirdekçi diye nitelendirdiğimiz ve sonrasında atmosfere kapılıp biraz hareketlenen hesapta olan veya olmayan taraftar kitlesi. Malesefki bu sayı, bizim taban kitlesinden çok daha fazla.
Çoğu insan maç televizyonda ne de olsa diye maça gitmiyordu, adam Tekkeköy'de ki maça mı gidecek? Ben Tekkeköy düşüncesi varsa, mevcut stadyumumuzda doluya oynamayı tercih ederim. Bizi merkezdeki stadyumumuzda yalnız bırakan taraftar kitlemiz, tekkeköye mi gelir.
Eğer tanıtım, şehir markalaşması diyorlarsa yapsınlar otogarın oraya, Samsunlu alakalı alakasız gelen yolcular, görsünler vay be Samsun'a bak desinler, ne de olsa Gelişimin en yüksek yaşanacağı yerdir o bölge.

silopilimuhsin

Başarmaya inanmazsan başlamadan kaybedersin Bu bir yıllık proje değil 50 yılın temeli olacak