Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Akyol

İnsanların önüne bir proje konacak herhalde en azından yönetimin önüne koyulacaktır. Eğer açıklama bugün yapılacaksa, bekleyelim görelim derim...

Ahmeti

Artık günümüzde stad'lar sadece futbol için yapılıyor,bunların amacına göre sadece Samsunspor için yapılan birşey yok bunların derdi çok amaçlı bir tesis yapmak :x((

berusa55

Vallahi Ali'cim sen gidersin ben giderim kemik 5-10 binimiz gideriz ama tahmini 40bin kişilikk stadda komik dururuz her maç hele de iddalı bir pozisyonda değilsek. Kendimizi kandırmanın alemi yok; Tekkeköy'e kimse şu an şehirdeki yoğunlukta olduğu gibi maça gitmez kardeşim.

domin55

Alıntı yapılan: berusa55 - 03 Haziran 2011, 14:46:59
Vallahi Ali'cim sen gidersin ben giderim kemik 5-10 binimiz gideriz ama tahmini 40bin kişilikk stadda komik dururuz her maç hele de iddalı bir pozisyonda değilsek. Kendimizi kandırmanın alemi yok; Tekkeköy'e kimse şu an şehirdeki yoğunlukta olduğu gibi maça gitmez kardeşim.

niyeki kardeş çevre ilçelerdende giden olur diye düşünüyom

Dartagnan

Valla Atakumu devreye sokmamız lazım derken bizimkiler şehirden uzaklastırıyor.Cok dogru bir stratejı.Tebrık edıyorum.Tekkekoye yapılacaksa yapılmasın arkadas.Ben 19 mayısta mutluyum !!!

berusa55

Alıntı yapılan: domin55 - 03 Haziran 2011, 14:49:18
niyeki kardeş çevre ilçelerdende giden olur diye düşünüyom

Kardeşim 30 senedir maçlara gidiyoruz bu stad nasıl ne zaman ne şekilde dolar ezberledik artık. Süper lige çıkacağımız şu senede bile stadımızdaki yoğunluğun asgarisini gördük. Tekkeköy'de bir stadı doldurcak olan taraftarın %90'ı Samsun şehir merkezidir. Bugün stadımıza yürüyerek gelen taraftar azımsanmayacak kadar ama sen bunu Tekkeköy'e yapmaya kalkarsan durum facia olabilir. Bu derece ciddi yani.

domin55

Alıntı yapılan: berusa55 - 03 Haziran 2011, 14:50:58
Kardeşim 30 senedir maçlara gidiyoruz bu stad nasıl ne zaman ne şekilde dolar ezberleik artık. Süper lige çıkacağımız şu senede bile stadımızdaki yoğunluğun asgarisini gördük. Tekkeköy'de bir stadı doldurcak olan taraftarın %90'ı Samsun şehir merkezidir.

tamam kızma yahu :peeh: ben yakın diye dediydim ilçelere.şehir merkezi olursa daha iyi olur tabikidek :--*

##kdc##

Alıntı yapılan: Dartagnan - 03 Haziran 2011, 14:50:32
Tekkekoye yapılacaksa yapılmasın arkadas.Ben 19 mayısta mutluyum !!!

berusa55

Alıntı yapılan: domin55 - 03 Haziran 2011, 14:52:13
tamam kızma yahu :peeh: ben yakın diye dediydim ilçelere.şehir merkezi olursa daha iyi olur tabikidek :--*

Kızmadım kardeşim ne kızması muhabbet ediyoruz  :ok

domin55

ama koşu pisti işi benim çok canımı sıktı :kafa:

Dartagnan

Cumartesı mac oldugu zaman stadyum merkezde olmasına ragmen  dolmuyor abi.Tekkekoye yapılan bır stadı bu gunlerde nasıl dolduracaksın? Bu projeyı hazırlayanlar aksını dusunuyorlarsa en büyüğünden selam olsun onlara.

babasamsunlu

noluya le burda .. dağılan laa...  :x(( :x(( :x(( :x((  :peeh: :peeh: :peeh:

fındık

Samsunspor fan pageden destek geldi  >l<

Dartagnan

abi şaka maka 40.000 i doldurabileceğimize inanıyor musunuz ?

twitter

yapsınlar aynı yere oynarık ünyede  :holey: