Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Burak

Alıntı yapılan: berusa55 - 19 Nisan 2011, 18:18:18
Şu anki stad üzerinden bir çalışma yapmak asla yeni bir stad kazanırmış olmayacaktır bize. Tamamen sil baştan UEFA normalarında en az 35bin kişilik bir stadyumdur yakışan. Ve büyük bir ihtimalle de yeni stadyum başka bir yere yapılacak ve biz de bu arada maçlarımızı 19 Mayıs Stadımızda oynamaya devam ederiz.

abi öyle diyorsun da Şükrü Saraçoğlu da bu yöntemle yapıldı fena da değil hani

berusa55

19 Nisan 2011, 18:28:30 #376 Son düzenlenme: 19 Nisan 2011, 18:47:59 berusa55
Sence yeni stad mı oldu? Bence olmadı Burak; eski stadı yenilediler hepsi bu. Başka bir yerde yeni ultra modern bir stadımız olsa fena mı olur peki? Bu arada da maçlarımızı şimdiki stadmızda oynamaya devam ederiz... Diğer seçenekler her açından hem ligdeki konumumuzu hem de tribünlerimizi çokça etkiler.

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 19 Nisan 2011, 18:21:42
Yaa Ersin taktın stadı otogarın yanına yapmaya 3-5 mt arsamız var onuda zorla kamulaştıracaksın... :D

Feda et Samsunspor'umuza kardeşim  :D

Sercan

Bence stad olduğu yerde kalıp modernleştirilsin...

Kodalak

umit

Şimdiki stadın etrafındaki İl gençlik müdürlüğü, yüzme havuzu vs vs binalar kaldırılıp, çevre düzenlemesi yapılırsa şu anki yerinde kalmasını isterim ben. Tekkeköy, Yeşilkent gibi merkeze uzak yerlere yapılması ulaşım açısından sıkıntılı olacaktır bence.

özkan

Hak ettiğimiz yere,Gavağa yapılsın stad !!!

SSKLA

Her yeri kaldırırlar da o havuzu kaldırmazlar :-X 1dk!!! Daha hala yenileme çalışmaları devam ediyor, az buz harcamalar da değil bunlar. Oranın tamiri devam ederken kimse yıkmaz herhalde

55ertan

Alıntı yapılan: davidsavage - 19 Nisan 2011, 16:11:04
http://www.suatkilic.com.tr/iletisim/%C4%B0leti%C5%9Fim-Ula%C5%9F%C4%B1m

buraya kapasite konusunda düşüncelerimi yazarak yolladım.

yakin zamanda yapilcagina inanmiyorum, ama madem mesaj  yolladin.
birde örnek yollasaydin. hepimiz olympiakosun 35.000 stadin aynisindan istiyoruz. sonra rize stadi gibi dandik bi seyle bizi avutmaya calisirlar. Bütceyi de düsünerek olympiakos stadan iyisini düsünemiyorum. o kalitede olmasa kalsin eski stad daha iyi. 19mayisi restore etmek bosa para harcama olacakdir.

saim55

http://www.olympiacos.org/?#/Football/TrainingCenter/Karaiskaki/

olympiacos'un stad (31.032 kişilik) bizim için en idealı heralde. Bire bir örnek alınarak yapılsa muhteşem olur. Ama bizim stad bölüm bölüm yıkılarak 2-3 sene zarfında yapılırsa bu iş en güzeli olur

Ollivanders

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=806942

Alın size stadyumlar: ) bence 35000 ile 45000 arası olmalı . İçlerinden en guzeli ise köln ve lech poznanın stadı :D

Ollivanders

Stadion Miejski w Poznaniu abi başkası yok

Al abi boyle stada rakip dayanır mı ya !!!!  >:( >:( 43.000 kapasiteli

berusa55

Name: Volkswagen Arena
Tenant(s): VfL Wolfsburg
Capacity: 30.000

Bu stad konseptinde 35.000 kapasiteli kıpkırmızı bir stadyum harika olur...

Ollivanders

Ollivanders

berusa55