Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Burak

Alıntı yapılan: Kodalak - 19 Nisan 2011, 09:36:12
bence suat kılıçın samsunspora yardım etmesi için seçime ihtiyacı yok,adam zaten var gücüyle sezon başından beri samsunspora çalışıyor

kaç senedir nerdeler. Yalan yok para buldu ama karşılığını bekliyor . Fatih Öztürk gibi yürekten değil  ::)

Forvetim

19 mayısımızın yeri güzel başka yer istemeyiz biz, kale arkalarını yaklaştırsınlar ve maraton gibi diğer tribünleride çift kat yapsınlar al sana 30 bin kişi işte. modernizasyonla beraber iyi bir hal alır bence. ama eğer yeni yapılacaksa da direksiz yapsınlar bir sürü örnekler var bu konuda, direklere denk gelince önümüz kapanıyor.

Ertuğrul Sağlam

Stad konusunu siyasi boyutu ile tartışmazsak iyi olur...

birolkys

Seçim öncesi siyasi propagan da malzemesi yapılıyor.Şimdi mi aklına geldi suat kılıç ın

Serkan

55ertan

Alıntı yapılan: berusa55 - 14 Mart 2011, 14:32:49
Kayeri'nin stadı iğrenç bir mimaride ve iç dizaynda yapılmıştır. Tek artısı stad yeni mi? Yeni! Hepsi bu. Ayrıca o nasıl koltuk renkleridir anlamak mümkün değil. Ferhat hakikaten haklısın dostum o mimarı es geçsinler.

ben gurur duydum türk mimarlala harika ve degisik bir stad.  >l<
koltuklarin rengi bilincli öyle secildi stad fazla ilgi olmayan maclarda bos gözükmesin diye.   1dk!!!

red_white

30.000 kişilik bence az yarın birgün oda yetmeyecek ozaman yeni birtane dahamı yapacağız? bu stat bir nevi ömürlük olacak Uluslararası organizasyonların yapılabileceği bir stat olmalı. bence 40.000 ideal...

55ertan

Alıntı yapılan: Musti - 14 Mart 2011, 23:01:23
Olympiakos - Georgios Karaiskakis Stadium 35.000

Bu stat tam bizlik...

bu stadin tipa tip aynisini yapsinlar dünyalar bizim olur.
yapilcak deseler bile rizenin stadi gibi yapip birakirlar

kayacan

Suat Kılıça devamlı ricada bulunuyordum stad mevzuunda.Sonunda stad işine el attı demekki. Trabzon mevzuunda çok tepki alıyordu. Ben kendisine Trabzona yapılan stadın aynısından Samsunada istiyoruz dedim. 30 bin biraz küçük geldi bana biraz daha büyük olursa iyi olur.

Ahmeti

Bu stad gerçekten mükemmel hayran kaldım hiç başka yerde aramasınlar aynısının kopyasını yapsınlar

maviay55

Alıntı30 bin kişilik stat

Samsunspor'un Süper Lig'in eşiğinde olduğunu söyleyen Suat Kılıç, "Bu stat artık yetmiyor. 30 bin oturma kapasiteli yeni bir stat için düğmeye bastık" dedi.AK Parti Grup Başkanvekili Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Kayseri Erciyesspor maçı öncesi Vali Hüseyin Aksoy ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Altunsoy ile bir araya geldi. Vali Aksoy ve Gençlik Spor İl Müdürümü Altunsoy ile birlikte stadyuma doğru yürürken içeri giremeyen taraftarların serzenişleri ile karşılaştıklarını belirten Suat Kılıç, "Yüzlerce vatandaş bu maçı izleyememenin büyük üzüntüsünü yaşadı. Bu da artık 19 Mayıs Stadyumu kapasitesinin taraftarlarımıza az geldiğinin göstergesi. Samsun'a, Samsunspor'a ve tüm Samsunlulara yakışacak 30 bin oturma kapasiteli modern bir stadyum için düğmeye basmış bulunuyoruz" dedi.

davidsavage

19 Nisan 2011, 15:33:16 #326 Son düzenlenme: 19 Nisan 2011, 15:43:03 davidsavage
Alıntı yapılan: kayacan - 19 Nisan 2011, 13:57:49
Suat Kılıça devamlı ricada bulunuyordum stad mevzuunda.Sonunda stad işine el attı demekki. Trabzon mevzuunda çok tepki alıyordu. Ben kendisine Trabzona yapılan stadın aynısından Samsunada istiyoruz dedim. 30 bin biraz küçük geldi bana biraz daha büyük olursa iyi olur.

Madem ricada bulunuyordun devamlı o zaman bu seferde şu kapasite konusunda biraz ricada bulunur musun 35000 binden aşağı olmasın yapılan stad,suat kılıç'ın mail adresi ne bilim twitterı felan bilsek mail yağmuruna tutalım yapılmışken adamakıllı bi stadımız olsun,böyle güzel olmaz mı...

CurvaSs

19 Nisan 2011, 15:35:34 #327 Son düzenlenme: 19 Nisan 2011, 15:41:03 curvasmurfs
twitter adresi; http://twitter.com/suatkilicsamsun

ben başlıyorum.

yirmiuc

30000 bu gün için ideal gibi görünüyor ama uzun vadeli düşünülürse yine az.
40000 kapasiteli bir stad gelecekte de samsunspor'un ihtiyaçları için yeterli olacaktır. Artı olarak ülkemizde düzenlenecek uluslararası organizasyonlarda Samsun'u ön plana çıkaracaktır.

davidsavage