Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Hacettepespor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 19 Eylül 2009, 22:34:07

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Saha içerisinde mücadele etmeyi unutan topçular, saha kenarında müdahale etmeyi unutan teknik heyet, maç öncesi taraftarını unutan yönetim ve saha dışında gülmeyi unutan tüm kalpleriyle sevdalı Samsunspor taraftarı...

işte bu içimi cız ettirdi be usta.......

samsunteksas

akşam eve gidince bende siteye atarım fotoğrafları

FaTiH_HaN

Hacettepespor:1 SAMSUNSPOR'umuz:0 Çileli Samsunspor taraftarı yine deplasmanda sesleri kısılana kadar bağırıyor... Ruhsuzluğa yenik düşüyoruz ... Bu taraftar arma aşkına Samsunspor diye bağırıyor futbolcu müsfettelerine değil. Bu formanın yükü ağır... Taşıyamıyorsanız FORMAYI ÇIKARIN ÇIPLAK OYNAYIN!!!

Kaya

Neresinden yazayim neresinden anlatayim bilmiyorum ki bu deplasman hayatımda yaşadığım en üzüntü dolu en azap veren deplasman oldu sebebi çok açık benim güzel takımım SAMSUNSPOR um hacettepe ye yenildi evet hacettepe yanlış değil >:(

Oysaki o  kadar güzel başlamıştı ki her şey biz siteden organizasyon yapıp çıktık yola beraberlik bile aklımızın ucundan geçmiyor bolu maçını nasıl alırız hesapları yapıyorduk saat 13.30 gibi indik ankaraya.İlk rezaletin bilet fiyatlarından gerçekleşeceğini hiç ummazdım 20 tl verdik girdik sonra ilk aklımıza gelen taraftar derneklerinden arkadaşların içeriye giremeyeceği oldu ve sürekli yönetime yönelik tezahuratlarda bulunduk ki etkili oldu sanırım.

Maça gelince maç mı demek lazım bilmiyorum hacettepe inanın hiç bir şey yapmadı ve bizim halı saha takımımızdan da hiç bir üstün yanları yok idi.Bu maça SAMSUNSPOR ne yapr ona bir bakalım ona göre oyunu şekillendiririz diye düşünmüş olacaklar ki ilk dakikalardan itibaren top hep bizdeydi ki gole kadar,inanın kaleye doğru ilk yönelişlerinde golü buldular.Hiç üzülmedk diyebilirz nasıl olsa atarız düşüncesiyle rahattık ama baktık ki dakikalar ilerledikçe bırakın gol atmayı orta alan ı bile zorla geçen bir takım olmuştuk o an maç 1-0 bitsn bırakılım deseydi birisi inanın  bizim takımdan Murat,Adem,Volkan itiraz ederdi heralde.Nitekim uzatmayalım yenildik hemde rakip takım hiç bir şey yapmadan yenildik.

Maç sonuyla ilgili söyleneceklere gelirsek takım yıldırım hızıyla kaçarken tabi ki boynu bükük üzüntü içinde olan bir tek isim vardı ki bu MURAT YILDIRIM idi.ALLAH ondan binlerce kez razı olsun biz SAMSUNSPOR taraftarının dik duruşunun temsilcisidir MURAT.Sonra takım kaçarken bir baktık ki turgut kendine yedek kulübesine giderek ordan bir kaçış imkanı sağlayabileceğini düşündü ama çabaları nafileydi takımı her dakika oynadığı oyunla sabote eden bu ahlaktan yoksun kişilik kulübeden çıktıktan sonra özür dilemesi gereken bir maçtan sonra yanında adı hoca olan hoca müsvettesine soruyor diyor ki;Hocam açimde gösterim mi taraftara...O hoca müsvettesinin yerinde ben olacağımda bir tokat çakmıyormuyum ama nerde o da onun gibi işte...

Son olarak Ankara yollarına düşen ülkenin bir çok yerinden gelen abilerim ve kardeşlerime teşekkür ediyorum daha güzel günlerde daha iyi şartlarda omuz omuza buluşmak dileğiyle....

Yaman55

iak5529  Çevik kuvvetin amiriyle konuştuyorduk bilet fiyatları için gidip ben konuştum haccettepe yönetimiyle dedi ben indirttim dedi yalan söylediğini zannetmiyorum bizim yönetim kılını kıpırdatmaz taraftar için sizin 20 liraya aldığınız biletlere okadar canım sıkıldıki keşke bekleseydiniz

Kaya

Alıntı yapılan: Yaman55 - 28 Eylül 2009, 15:56:13
iak5529  Çevik kuvvetin amiriyle konuştuyorduk bilet fiyatları için gidip ben konuştum haccettepe yönetimiyle dedi ben indirttim dedi yalan söylediğini zannetmiyorum bizim yönetim kılını kıpırdatmaz taraftar için sizin 20 liraya aldığınız biletlere okadar canım sıkıldıki keşke bekleseydiniz

Doğru zaten senin dediğin kardeşim içeri 20 liradan giren taraftarın söylediklerini aktardım ben yoksa yönetimin tabi ki kılını  kıpğırdatmadığını çok iyi biliyorum..

Baskent_Samsunspor

mehmet çok güzel yazmışsınız tebrik ediyorum

ancak bu iş özür ile olacak iş değil bu densizler artık samsunspor formasını giymemeli sözleşmeleri feshedilmeli o hareketler bütün samsuna yapıldı o antrenör bozuntusununda görevine derhal son verilmeli aksi takdirde ben her gittiğim maçta bu densizleri protesto edeceğim yeter artık yeter ...bunca olayı unutup bu densizleri sahada alkışlayacak insanlar samsunsporlu olamaz bunlardan gelecek hayırla lige kalacaksa amatöre düşelim kazanacaksakta 10 yiyelim Allah bin türlü belalarını versin  >:(

mehmet yılmaz

berusa55

Şu güzelliğe bakın. Gelen gelemeyen herkese helal olsun. En büyük taraftar! Sahtekarların kim olduğu da artık gün gibi ortada!

supernatural_55

Alıntı yapılan: berusa55 - 28 Eylül 2009, 16:35:22
Şu güzelliğe bakın. Gelen gelemeyen herkese helal olsun. En büyük taraftar! Sahtekarlın kim olduğu da artık gün gibi ortada!

edmontdante

ali ihsan

Bu takım bu taraftara layık değil ama olsun.Bu taraftar armanın peşinden Bağdat'a bile gider.Tebrikler SBÇ ...

kuzey55

helal olsun valla hepinizin ayağına sağlık.keşke takımda iyi olsa da haketse bu taraftarı.