Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Hacettepespor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 19 Eylül 2009, 22:34:07

« önceki - sonraki »

maviay55

2 qün kaldı seni başkentte aqırlamak çok qüzel olacak samsunsporum..

2000-3000 i rahat buluruz başkentte yaşayan samsunlularda özlemiştir kanımca samsunsporu bu siteden haberi olmayan bi haber yaşayan ortayaş abilerimizde gelecektir..

organizasyon biraz daha geç saate alınabilir ilerde konusulur..

Kızılay meydamı SAMSUNSPOR diye inleyecek  :P :P

Kais

cembaba

Alıntı yapılan: Kais - 24 Eylül 2009, 20:31:21
bence o kadar olmaz ama 1500 olur.

Rahat olur ya bence.. Biz 20 kişi Çankaya-sbk maçına gittiğimizde, salonun yarısı full samsunsporluydu. orda sadece 250 kişi wardık :)

Kais

tabi gönül iste olmayı ama zor gibi bana göre tabi kendi görüşüm.inşallahda oluuz.

cembaba

Alıntı yapılan: Kais - 24 Eylül 2009, 20:42:42
tabi gönül iste olmayı ama zor gibi bana göre tabi kendi görüşüm.inşallahda oluuz.

İnşallah kardeşim..

55JNR55

bu muamma bitti çok sevindim bi cebeci oldu bi seyircisiz oldu şimdi maça gitmek farz oldu biz kendi evimizde iyi oynayan bir takım olarak ankara'da kazanacağız :) ankara 19 mayıs Samsun 19 mayıs olacak...

maviay55

ankara 19 mayıs Samsun 19 mayıs olacak... hacettepeli topçular taraftar görcek korkcak bi..

0-2 alırız

Sercan

usare

Teşekkürler Galip Beye.. En büyük Samsunspor lulardan biri...
Başkan olması dileğiyle..

ali ihsan

Samsunspor'un yakın geleceğinde başkanlık koltuğunda oturacağına inanıyorum Galip Asal'ın.Teşekkürler ...

cembaba

Hakan Akman' a yazdıgım ve arkadaşlarına iletmesini istediğim mesaj...

Hakan Sevgili Kardeşim Samsunspor.Biz, Taraftar Dernekleri, Başkentli Samsunsporlular, ve diğer çevre illerden gelecek olanlarla beraber taratarınız sizleri bu deplasmanda da yalnız bırakmayacaklar... Bugün olanları sizler daha iyi takip etmişsinizdir, Seyircisiz oynanacaktı fakat sayın Galip Asal' ın araya girmesiyle bugünkü rezillik sona erdi. Sizleri 2000-3000 kişiyle desteklemeye geliyoruz. Sizlerden ricamız, pankartlara yazıdıgmız gibi SİZ SAHADA TERİNİZİN SON DAMLASINA KADAR AKITIN, BİZ DIŞARDA KANIMIZIN SON DAMLASINA KADAR AKITIRIZ.. Hayırlı Maçlar Sizlere Bizler için, Bu Şehrin Güzel İnsanları İçin, Alnınızın akıyla çıkın bu karşılaşmadan.. Sizleri Sewiyoruz !

www.samsunspor.biz / www.sogutlubahceliler.org

mehmet yılmaz

Gün boyu süren ve canımızı sıkan bu konu Nasreddin Hoca'nın kaybettiği eşeğini bulması misali lehimize geliştiği için konuyu maç başlığyla birleştiriyorum...

gozgoz yýlmaz

24 saat giremedik siteye meğer neler dönmüş neler? Tomaç kendine yakışan bir açıklama yapmış, "mırmırmır, müracaat ettik de mırmırmır ama birşey çıkmaz galiba mırmırmır..." Bu kadar silik, pasif ve zayıf bir karakterin Samsunspor başkanı koltuğunda yeri yok, olamaz...

Bence Cavcav'ın bu adiliği hem tribünde bizleri hem de sahada futbolcularımızı daha bir motive etmeli, üç puan için saldır Samsunspor'um...

supernatural_55

Cavcav bizim Berat.ı alamadı paraya çeviremedi ya o koymuştur ona büyük ihtimalle...
taraftarımzla alacağz inşallah bu maçı...