carsambaspor.org Taraftar Forumu

Başlatan _SoN_, 05 Mart 2011, 12:13:27

« önceki - sonraki »

_SoN_

Merhaba arkadaşlar.

Çarşambaspor bu sene 3. lig yolunda çok iddaalı,bizde taraftarlar olarak iyi organize olup hem evimizdeki maçlarda stadımızı dolduruyor,hemde hertürlü ferdakarlıkla deplasmandaki maçlarımıza gidiyoruz.

Faceboktaki sayfamızı ve taraftar forumumuzu sizlerede tanıtmak isteriz.

Bizim için

Samsunspor ve Çarşambaspor Kardeştir

Saygılar

www.carsambaspor.org
www.facebook.com/carsambaspor

mehmet yılmaz

Hayırlı olsun kardesim...
Çarşambasporla ilgili düşüncelerimiz ortada zaten, bizim için her Çarşambalı doğal olarak bir Samsunspor taraftarıdır.
Siteyi de iyi düşünmüşsünüz.
Yalnız acizane bir ricam olacak.
Samsunspor'umuzu genel futbol bölümüne sıkıştırmak doğru değil, orada genel forumda "diğer paylaşımlar" diye bir bölüm var. Oranın adını "Samsunspor'umuz" yapar ve sadece Samsunspor'un konuşulduğu bir bölüm oluşturursanız yakışanı yapmış olacaksınız.

CeLL-O

05 Mart 2011, 13:51:10 #2 Son düzenlenme: 05 Mart 2011, 13:56:25 CeLL-O
Alıntı yapılan: samsuni - 05 Mart 2011, 13:22:08
Samsunspor'umuzu genel futbol bölümüne sıkıştırmak doğru değil, orada genel forumda "diğer paylaşımlar" diye bir bölüm var. Oranın adını "Samsunspor'umuz" yapar ve sadece Samsunspor'un konuşulduğu bir bölüm oluşturursanız yakışanı yapmış olacaksınız.

Ayrıca Genel Futbol bölümünde fb,gs,bjk gibi takımların haberlerinin paylaşılması üzdü beni.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: CeLL-O - 05 Mart 2011, 13:51:10
Ayrıca Genel Futbol bölümünde fb,gs,bjk gibi takımların haberlerinin paylaşılması üzdü beni.

O kadarına bakmamıştım bile Erman; hakikaten gerek yok malum takımlara. Süper Lig diye bir başlık açılabilir ve orada konuşulabilir belki, çok ihtiyaç var ise...

_SoN_

Arkadaşlar hassasiyetlerinizi anlıyoruz,inanın bu dedikleriniz aklımızda ve yapılacaklar arasında ilk sıralardaydı,sizin eleştirilerinizle hemen hayata geçirmiş olduk,ilginiz için teşekkürler.

Samsun samsunsporludur .

emre

ben üye oldum,yeni bir forum.bence zamanla oturacaktır hersey  ;) özellikle çarşambaspor'umuzun amatörden kurtulmasıyla daha da iyi bir hale gelecektir.

GökhanÇağlar

yakışır Çarşambaspor'umuza, hayırlı olsun..

furkan5534

ya çarşamba ya bafraspor ıkısınden bırı cıkar bu sene 3. lig ama onemlı olan dahada yukselmesı ınsallah zamanla butun takımlarımız profesyonel lıglerde oynarlar sadece Samsunsporumuz var ???

Gorkem

Hayırlı olsun forumunuz Çarşambasporumuzun yeri en az 2.lig veya bank asyadır başarılar.

lucarelli

_SoN_

Bir maçımız kaldı,onu alırsak şampiyonuz allahın izniyle.

Fecr_55

Ellerine saglik abicim, videonun sonundaki görüntü sahane:) Hep birlikte sampiyonluga insAllah..

_SoN_

çok az kaldı arkadaşlar,amasya maçını yenik şampiyon olacağız inşallah :)