Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Hacettepespor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 19 Eylül 2009, 22:34:07

« önceki - sonraki »

MeL_55

-

6.Hafta | Hacettepespor - Samsunspor'umuz 

Tarih :  27.09.2009       
Saat  : 16:00       
Yer : Ankara 19 Mayıs

Puan Durumu :

Yorum : Siteye geri dönüsümle insallah Samsunsporumuza sans getirir. Gecen sezondur beri basaramadigmiz pes pese seriyi yakalamak istiyoruz. Deplasmanda 3 puanla ayrilmayi özledik. Haydi Samsun !!

KareAs55

En kötü Beraberlik Play-Off Aşkına Haydi Bakalım

cem 55

maç günüyle ilgili çok çelişki var federasyon maç tariherini ilk açıkladıgında bizim maç 26 eylül cumartesi günü gözüküyodu ama saat belirtilmemişti bugun tff sitesinde maç 27 eylül pazar günü saat 16 da ankara 19 mayıs stadında gözüküyo ama aynı gün aynı saatde trabzonda gençlerbirligiyle 19 mayısta oynayacak büyük ihtimal bizim maçı cumartesi saat 16 ya koyarlar keşke maçımız pazar günü ankarada başka bi statda olsaydı trabzonlularla güzel bi rekabete girerdik hemde maçın pazar olması tribundeki sayımızı da bence daha olumlu etkilerdi ama ne olursa olsun takımımızın yanında olucaz insallah.geçen sene ilk ve tek deplasman galibiyetimizi izmirde altay karsısında almıstık o maçtaydım insallah bu maçtada ugurlu gelicem samsunumuzu ilk deplasman galibiyetiyle samsuna ugurlayacaz bizde keyifle istanbula dönücez.

mahkumsun

arkadaslar genclerbırlıgı-trabzonspor macı 25 eylulde oynanacak ondan 27 eylude samsunsporumuz hacettepeyle ankara 19 mayıs stadında oynıyacakk yanı cumartesıye alınma ıhtımalı yok

cem 55

evet gençler-ts cuma günü gözüküyo ankara-bjk cumaydı ankara ligden çekilince ts maçını cumaya almışlar bizim için bence cok güzel oldu 3 sene önce çokta iddaalı olmadıgımız bi sezonda hacattepe macında maçı tv da vermesine ragmen 2000 kişiydik bu sefer daha kalabalık ve daha coskulu olacaz ve galip gelicez insallah.

Recep

mahkumsun

zaten bu maca samsunspor yonetımı gelmıyecekmıs cunku kongre oldugundan samsunda kalacaklarmıs bakalım takımın basında kım gelecek yonetıcı olarak

KocumVolkan

Alıntı yapılan: recep55 - 19 Eylül 2009, 22:53:06
pazar günü ise eğer benim açımdan kötü oldu

recep abi federasyon cumartesi demişti.. mackolik otomatik olarak her maçı pazara attıgı için mel_55 yanılmış olabilir..

bakalım herşey bu maçta belli olacak.. deplasman fobisini yenebildik mi hep beraber göreceğiz

mahkumsun

arkadaslar mac pazar gunu cunku tff nın sıtesınde var ordan soyledım

_samsunspor_

bence rahat 3 puan alırız..cunkı bos bı takımla oynucaz..ne seyırcısı var ne hedefı var dogru duzgun...rahatlıkla 3 puan almalıyızkı yukarlara dogru tırmanalım...

berusa55

Kocaeli galibiyetinin bir anlam kazanması ve yolumuza emin adımlarla devam edebilmek için mutlaka kazanıp Samsun'a dönmemiz gereken bir maç. Haydi Samsunspor'umuz!

Jnr.Serkan

allahım sen yardım et bu ligin tozunu atalım.30una gelmeden süper ligde şampiyonluk görmek istiyorum !!  :-*

Sadece Samsunspor

Hazırlık maçında 0-2 yenikken 3-2 yenmiştik, Kocaeli galibiyeti ardından 1 galibiyet daha neden olmasın diyorum ? Gerçi genelde üstüste 2 maç kazanamıyoruz ama belki Turhan hoca buna bi çare bulur. Eğer galip gelirsek ve üstünede iyi bir yönetim gelirse özleninlen tabloyu yakalayabiliriz.

Recep

inşallah ikinci bayramımız olur hacettepe maçı ile birlikte bu yönetimin gidip yeni ve güçlü bir yönetimin gelmesi